Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Sznurówki

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Sznurówki
MaziSB

MaziSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaziSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam dość spory problem - mowa tu o szybkim przedzieraniu się sznurówek. Oryginalne grube NikeSB trzymały mi 3 tyg i do wymiany, nie mówię już o normalnych z kiosku czy tego typu sklepach bo w jeden dzień puszczają ;/ Nie chcę wydawać tyle kasy albo nosić na miejscówkę torby sznurówek, więc pytam was - czy dostanę w jakimś sklepie, skateshopie i nawet w necie wytrzymałe sznurówki? Dodam jeszcze że głównie katuję tróję i wysokiego kicka czyli akurat przy dociąganiu szuram po gripie sznurówkami.
P.S. Wy też macie takie problemy?

Napisane Apr 20, 2011, 1:08 am
axelskate1

axelskate1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to axelskate1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kupuj sznórówki okrągłe, mocne, i nie wiąż mocno butów

Napisane Apr 20, 2011, 1:52 pm
skater133

skater133

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater133 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

albo nie zakladaj sznurówek od pierwszych dziurek(licząc od noska) tylko od np. drugich. Chyba wiesz o co mi chodzi ?

moze to zdj ci pomoże :

http://1.bp.blogspot.com/_42r7Zdyfq98/TS-0aVqVdCI/AAAAAAAAAcE/VAmxp5-OIDs/s1600/nike-sb-statue-of-liberty-dunk.jpg

Napisane Apr 20, 2011, 3:24 pm Ostatnio edytowane Apr 20, 2011, 3:24 pm przez skater133
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Okropnie to wygląda.

Napisane Apr 20, 2011, 3:29 pm
koszulowy

koszulowy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszulowy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może masz jakiś gówniany model butka :/
A co do sznurówek to może wwlekaj je tylko do 3 pierwszych dziurek od góry ?
But będzie ściśnięty, i sznórówka nie pęknie :D A co do wyglądu HulajnogaFun, niestety, ale tak to jest z jazdą na desce. Bucik sie psuje, nic na to nie poradzisz :D

Napisane Apr 20, 2011, 3:43 pm
mleko_14

mleko_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mleko_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HulajnogaFun powiedział(a):
Okropnie to wygląda.

Deskorolka to nie pokaz mody.

Napisane Apr 20, 2011, 4:32 pm
Everton

Everton

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Everton zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie które buty właśnie mają z przodu takie "coś" że możesz sobie tak jak by pod to włożyć sznurówkę. właśnie jak na tym zdjęciu. a jak nie masz to możesz zrobić jak ja. namoczyć troszeczkę sznurówkę kropelką czy czymś podobnym. ale uważaj żeby jej do buta nie przykleić. U mnie sprawdzało się to nieźle. :)

Napisane Apr 20, 2011, 4:41 pm
Wizu

Wizu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wizu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kupuj okragle sznurowki. ja mam takie zolte za 5zl z rynku (xD) ale trzymaja wspaniale.

Napisane Apr 20, 2011, 7:36 pm
Imbir

Imbir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Imbir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobrze Ci mówią,zacznij od drugiego rzędu dziurek od buta a w dodatku w miejscach gdzie Ci się zwykle przedziera napaćkaj jakiegoś kleju,może i to nie wygląda idealnie,ale przynajmniej dłużej Ci wytrzymają,a jeśli szukasz czegoś,co bedzie wyglądało idealnie i trzymalo sie super to raczej żadne sznurówki nie pomogą,chyba,że zastąpisz je drutem

Napisane Apr 20, 2011, 8:08 pm
MaziSB

MaziSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaziSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dzięki wszystkim za pomoc, już przewlekłem jak mówiliście, jutro się zobaczy czy to działa ;D

Napisane Apr 20, 2011, 8:41 pm
xxxjohnxxx

xxxjohnxxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xxxjohnxxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

musisz ciągnac bardiej gumą a nie calym butem tez tak mialem

Napisane Oct 16, 2011, 9:05 pm
Tymbark1

Tymbark1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tymbark1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

załóż sznurki tylko w dziurkach przy których sie nie rwą, albo w ogóle tylko na jednym ''poziomie''.

albo zaklej sznurówki które sie rwą grubą warstwą kleju.

Napisane Oct 17, 2011, 10:08 pm
driverby

driverby

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to driverby zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja miałem ten sam problem to zostawiłem 2 dziurki od góry i git, nie zdzierają sie.

Napisane Oct 17, 2011, 10:23 pm
viruson

viruson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to viruson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie lepiej najebać kleju (silikonu) w miejscach gdize może sie przetrzeć i wiązać normalnie ?

Napisane Oct 19, 2011, 5:21 pm
driverby

driverby

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to driverby zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

viruson powiedział(a):
nie lepiej na*****ć kleju (silikonu) w miejscach gdize może sie przetrzeć i wiązać normalnie ?
Nie, nie lepiej

Napisane Oct 19, 2011, 6:21 pm
vierinek

vierinek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to vierinek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W butach na deske nie chodzi o wygląd tylko od wygode jazdy i czucie deski, jak chcesz zeby ci sie nie przedzierały tak sznurówki to poprostu zacznij od 2 oczka zamiast od samego spodu, jeszcze nie wiadomo jaki masz model buta, ja polecam dc getsby2

Napisane Dec 31, 2011, 5:54 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja