Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Meetingi » Meetingi Wrocław

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Meetingi Wrocław, Tu będą zamieszczane wszystkie mety
BigJulas

BigJulas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BigJulas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zrobiłem ten temat po to aby zamieszczać tu wszystkie Meetingi które odbędą się we Wrocławiu.Wszystkie plakaty itp. Będą zamieszczane w 1 poście :)
Pzdr

Proszę moderatorów o nie usuwanie tematu :D

Napisane Apr 26, 2011, 1:07 pm
marszall

marszall

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marszall zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a może lepiej zrobić dział spotkania i zawody czy coś w tym stylu
ew. w nim zakładki z różnych miast (lepiej województw) a nazwa tematu była by taka np. ,,meeting (albo spotkanie)Wrocław, 6.04.2011" to by był większy porządek :)

teraz jak edytujesz post to on będzie gdzieś tam kilka stron dalej a jak napiszesz post pod postem oto warn.

Napisane Apr 29, 2011, 4:13 pm
BigJulas

BigJulas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BigJulas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Uwaga Uwaga !!!!!!!!!!!!!!!!! za 2tyg w sobote(14.05.11) odbędzie się mini Meeting w Magnolii przy ul.Legnickiej obok Zajezdni 31  meeting od godziny 11.00 :)
Zapraszam :D
Kto Wbija ??

Będą:
Ja
Kristofer32
Hubibercik-z fingerskate
Cinek-z fingerskate.pl
Marszall-jak poprawi oceny ;p z histy
Kura96
FishWood
Karolbelt
Mozyr1000
kdsury
Jaco13

Napisane May 3, 2011, 8:22 pm Ostatnio edytowane May 8, 2011, 8:00 pm przez BigJulas
kristofer32

kristofer32

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kristofer32 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie chodzę po pepsi sami sobie będziecie przynosili  :P

Napisane May 4, 2011, 2:27 pm
marcin3040

marcin3040

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcin3040 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurde ja by był w niedziele o 3 to bym wpadł tok to nie  szkoda :(

Napisane May 4, 2011, 6:53 pm
BigJulas

BigJulas

Member
Wyświetl posty

Może zrobimy 2 dniowy :P ??

Napisane May 4, 2011, 7:00 pm
marszall

marszall

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marszall zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak poprawie historie..

Napisane May 5, 2011, 1:57 pm
Karolbelt

Karolbelt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karolbelt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Będę ja oraz moi trzej koledzy(nie mają konta na forum)na 100%bedziemy B)

Napisane May 7, 2011, 6:01 pm
Mozyr1000

Mozyr1000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mozyr1000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czesc, ja bede na 100% :)

Napisane May 7, 2011, 6:09 pm
BigJulas

BigJulas

Member
Wyświetl posty

ok to super :D Tylko kurde jak nas tak dużo to może meeting przeniesiemy do magnoli ??????? tam jest jeden duży stół
Pisać czy wam pasuje ??

Napisane May 7, 2011, 8:59 pm
Jaco13

Jaco13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jaco13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jesli bede to pasuje mi w KFC i w Magnolii B)

Napisane May 7, 2011, 9:50 pm Ostatnio edytowane May 7, 2011, 9:51 pm przez Jaco13
BigJulas

BigJulas

Member
Wyświetl posty

Okej to meeting przenosimy DO MAGNOLI PRZY ULICY LEGNICKIEJ !!!!!!!!
Zapraszam :D

Napisane May 7, 2011, 9:52 pm Ostatnio edytowane May 7, 2011, 9:53 pm przez BigJulas
Mozyr1000

Mozyr1000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mozyr1000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po co do magnolii przenosic? Co prawda moge dojechac bo to i tak 10 sie caly czasj jedzie ale z biskupina to troche drogi bedzie. Ja wolal bym w kfc w rynku, mysle ze bylo by wygodniej dla nie ktorych.

edit by master9017/

Cytuj:
W KFC to juz tradycja;p no ale to nie ja decyduje. A moze mi ktos powiedziec jak by to bylo z tym meetingiem bo ja nigdy nie bylem i nie wiem jak jest. Chcial bym wiedziec jak to by wygladalo, np. jakie konkurencje, ewentualne nagrody za dana konkurencje itp.

Napisane May 8, 2011, 7:36 am Ostatnio edytowane May 8, 2011, 8:38 am przez master9017
BigJulas

BigJulas

Member
Wyświetl posty

Do Magnolii przenośmy z powodu że tam jest taki BIG stół gdzie się pomieścimy wszyscy a tam w kfc największy stół to gdzie zmieszczą się MAX 5 osób
Pzdr
Jeśli chodzi o konkurencje to rozegramy sb:
Skate
Best trick
Przejazd
Nagród niestety niema ;/
Coś zjemy i może pójdziemy na OutDoor

Napisane May 8, 2011, 2:21 pm
kdsury

kdsury

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kdsury zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cześć, ja będe na 100%

Napisane May 8, 2011, 4:39 pm
BigJulas

BigJulas

Member
Wyświetl posty

ok wbijac i na 100000% w magnolii !!!!!!!!!!!!!

Napisane May 8, 2011, 4:41 pm
Jaco13

Jaco13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jaco13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bedzie ktos chcial kupic 2 raile rookie ramps?Jeden low kwadratowy drugi high okragly.

Napisane May 11, 2011, 8:48 pm
kdsury

kdsury

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kdsury zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

za ile?

Napisane May 12, 2011, 7:13 pm
BigJulas

BigJulas

Member
Wyświetl posty

Meeting zakończony :D
Wyniki
Skate:
1 miejsce Hubibercik
2.miejsce BigJulas
3.Jaco13

Best Trick
Jaco13

Napisane May 15, 2011, 11:27 am
kdsury

kdsury

Member
Wyświetl posty

to co kiedy następny meeting? :D

Napisane May 15, 2011, 6:50 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja