Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Poczatki!!

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Poczatki!!, Zawsze trudne
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robo_pl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak wiadomo poczatki sa zawsze trudne piszcie ty jak wogóle  JEZDZIC  :P ;)

*Napisane Dec 25, 2005, 9:02 pm
Andy92

Andy92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andy92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm jeździłem w sumie 2 razy i mniej więcej już jeżdże normalnie a jak dla mnie to najważniejsze jest to żeby zawsze jechać na krawedziach jak nie to gleba najczęściej...

Napisane Dec 25, 2005, 10:36 pm
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robo_pl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Andy92 powiedział(a):
hmm jeździłem w sumie 2 razy i mniej więcej już jeżdże normalnie a jak dla mnie to najważniejsze jest to żeby zawsze jechać na krawedziach jak nie to gleba najczęściej...

Tylko napisz początkujacym jak snowboard zapiąść :P

Napisane Dec 25, 2005, 10:37 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm ja smigam na nartach trole skoki troche jazda rekreacyjnie carving zaczełem jezdzic jakies 2 3 lata powiem tak UPADKI SĄ NAJGORSZE  :P

Napisane Dec 26, 2005, 12:44 pm
wojtekkk1

wojtekkk1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtekkk1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jezdze dopiero 2 dni i juz mniej wiecej umiem.
jezeli jezdziles na deskorolce to bedzie ci o wiele latwiej zaczac.

Napisane Dec 30, 2005, 12:11 am
misiek_06

misiek_06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek_06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w 100% zgadzam sie z poprzednikiem!!! ja zaczalem jezdzic jkos 3-4lata temu i w miare wymiatam ale mieszkam nad morzem wiec jak jestem na SnB to normalnie swieto narodowe :P  ostatnio wrocilem z gor i przy jednym ze skokow spadlem na twarz bo wyrzucilo mnie do przodu ale nie zrazilem sie tym i smigam dalej:] pozdro ziomu$ i nie pekaj!!!!!                                                                                     

!#PEACE#! :)

Napisane Jan 2, 2006, 12:14 pm
phejman

phejman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phejman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja na snowboardzie jezdze 5 lat (czyli 5 sezonów mam za sobą). Na początku weź jakiegoś instruktora, który pomoże ci pojąć podstawy. On nauczy cię wszystkiego, czego będziesz potrzebował aby jeździć samemu. Potem tylko już jeździsz i jeździsz aż wypracujesz własny styl. Możesz się później zaopatrzyć w dobrą książkę (polecam "SNOWBOARD - podstawy, technika jazdy, sprzęt" Grega Danielsa - duże, czytelne zdjęcia i proste opisy - idealna książka dla początkującego). Ale pamiętaj, że zaczynanie samemu raczej dobrze nie wróży, popadniesz w złą rutynę i cięzko będzie. Ale nie trać wiary i odkrywaj uroki snowboardingu! :) Pozdrawiam

Napisane Jan 2, 2006, 3:05 pm
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

Wlasnie na orczykowym czyli kijku co sie wbjia w dupe jak wiechac na snowboardzie??

Napisane Jan 7, 2006, 9:18 pm
zioom14

zioom14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zioom14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh..ja jezdze pierwszy sezon w tym roku bylem kilka razy i juz mi to ladnie idzie:p.  PozdRo

*Napisane Jan 10, 2006, 8:37 am
Andy92

Andy92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andy92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Robo_pl powiedział(a):
Andy92 powiedział(a):

Tylko napisz początkujacym jak snowboard zapiąść :P

no więc: bierzemy snowboarda i ustawiamy pod kątem 90* do kierunku zjazdu. potem należy uważać aby zapiąć odpowiednią stroną (najlepiej poprosić kogos kto już jeździ o rade) a następnie wkładamy buty po zym zapinamy paski tak aby but nie miał możliwości ruchu.
mam nadzieje że pomoże :PP

Napisane Jan 20, 2006, 7:25 pm
ViRuS18

ViRuS18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ViRuS18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powiem tak: narty, snowboard - na samiuskim poczatku naucz sie upadac - moze ci sie to przydac gdy bedziesz bardziej zaawansowany i bedziesz probowal np skoków :D

Napisane Jan 21, 2006, 1:19 pm
Beginner

Beginner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Beginner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ViRuS18 powiedział(a):
Powiem tak: narty, snowboard - na samiuskim poczatku naucz sie upadac - moze ci sie to przydac gdy bedziesz bardziej zaawansowany i bedziesz probowal np skoków :D

ale bezsens jak mozna sie nauczyc upadac? mozna sie przyzwyczaic a nie nauczyc

robopl najlepiej zacznij od jakiejs malej gory a nie dojeb od razu ze jedzeisz na czantorie bo sie zabijesz

Napisane Feb 15, 2006, 9:30 am
zioom14

zioom14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zioom14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh..czantoria jest lajtowa..zajebiste są tam zawsze warunki. Ańcka to keidy jedziemy na hopki pojezdzic:p?:>

Napisane Feb 15, 2006, 8:46 pm
I8arti

I8arti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to I8arti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Heh ja miałem 1h instruktora a potem to już sam i lajcik :D w 6-ty dzień się nauczyłem już z krawędzi na krawędź przechodzić :P Ale generalnie na snowboardzie początki o wiele łatwiejsze niż na nartach ( dziewięć lat na nartach jeździłem to wiem :) )

Napisane Feb 17, 2006, 1:04 pm
Jesion5

Jesion5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jesion5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja za pierwszym razem po wjechaniu na stok wyciagiem smieszna glebe zaliczylem przy stawaniu. potem juz normalnie jezdzilem. jak nie zawalisz 1 razu to pozniej juz jezdzisz, chyba ze ktos Ci wyjedzie nagle. moze byc bolesnie

Napisane Feb 21, 2006, 4:42 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jesion5 powiedział(a):
ja za pierwszym razem po wjechaniu na stok wyciagiem smieszna glebe zaliczylem przy stawaniu. potem juz normalnie jezdzilem. jak nie zawalisz 1 razu to pozniej juz jezdzisz, chyba ze ktos Ci wyjedzie nagle. moze byc bolesnie

Niebył bym  taki pewny mozesz kilka razy sie wywrucic to nie jazda na 5 minut tylko po kilku razach wyjdzie:D:D:D::P

Napisane Feb 22, 2006, 8:16 am
Miau

Miau

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miau zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przy 2 zjeździe umiałem już normalnie jeździć. To prawda że jak się jeździ na desce to potem łatwiej na snowboardzie.

Napisane Feb 22, 2006, 8:19 am
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Miau powiedział(a):
Przy 2 zjeździe umiałem już normalnie jeździć. To prawda że jak się jeździ na desce to potem łatwiej na snowboardzie.

Zależy jeszcze dla kogo wiesz:D:D są ludzi co kilka dni i wtedy jakos im wychodzi :D

Napisane Feb 22, 2006, 8:22 am
crooofca

crooofca

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crooofca zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mój początek hyhy to :
deseczka na nózkach i gigantyczna górka stanełam na szczycie i zjechałm za pierwszym razem
beeez wyywroty hehe puźniej zato było gorzej hyhy po jakimś tygodniu poszłam na żywioł i przez przypadek totalny
wyszedł mi grab hyhy a pootem się ćwiczyło i roobiło sie indygraby <lol>
teraz to już 5 rooczek mojego śmigania na deseczce:D hehe i jest zaajebiście  !!! ale przyyznam się na  orczyku nie wyjade hyhyh musze miec siedzonko <lol> :P

Napisane Feb 22, 2006, 10:41 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

crooofca powiedział(a):
mój początek hyhy to :
deseczka na nózkach i gigantyczna górka stanełam na szczycie i zjechałm za pierwszym razem
beeez wyywroty hehe puźniej zato było gorzej hyhy po jakimś tygodniu poszłam na żywioł i przez przypadek totalny
wyszedł mi grab hyhy a pootem się ćwiczyło i roobiło sie indygraby <lol>
teraz to już 5 rooczek mojego śmigania na deseczce:D hehe i jest zaajebiście  !!! ale przyyznam się na  orczyku nie wyjade hyhyh musze miec siedzonko <lol> :P

ale ded musisz miec krzesełko haha a orczyk przeciez jest tez dla deskrzu:D:D a to juz widze jak wymiatałes na poczatku jak na wyciag pewnie niepotrafisz wejsc

Napisane Feb 23, 2006, 2:57 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja