Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Poczatki!!

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Poczatki!!, Zawsze trudne
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robo_pl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak wiadomo poczatki sa zawsze trudne piszcie ty jak wogóle  JEZDZIC  :P ;)

*Napisane Dec 25, 2005, 9:02 pm
oxi

oxi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oxi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mloda1234 powiedział(a):
Najgorszy jest 1 raz :D..moim zdaniem bezsensu jest branie dobrych drogich instruktorów po 1 stracisz kase a po 2..żadko się zdarza kiedy Cie coś nauczą..lepiej wziąć zwykłego instruktora..albo podpytać się kumpla lub kumpeli;)  musisz poprostu sam/a spróbować..Jak się nie wywalisz..To się nie nauczysz..

tez tak uwazam. Pierwszy raz jak chcciałam jezdzic na desce wziełam instruktorke, nic mnie nie nauczyła, była to wlasciwie strata czasu i kasy. Po pierwsze nie umiałam w ogole wjeechac na wyciagu, po drugie stok był za stromy jak na pierwsy raz i cała lekcje przesiedziałam, a wlasciwie przeleżałym na stoku, probujac sie podniesc. Pozniej podchodziłąm na taki plaski stok, udało mi sie wjechac a poetm to juz dawałam rade...:)    najletwije jest nauczyc sie jezdzic samemu, trzeba to odkryc i czuc to!

Napisane Dec 13, 2006, 7:35 pm
brawura

brawura

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brawura zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja dopiero sie ucze jedzic na snow i moj pierwszy raz nie byl najlepszy :cyclops: ale nie rezygnuje i nie bralam se jakiegos instruktora kumpel mi powiedzial jak mam jedzic i probowalam tak dlugo jak sie dalo i sie nauczylam i nie zaluje wiec powiadam wam  :P nie rezygnujcie !!!

Napisane Dec 13, 2006, 8:30 pm
Siasiek

Siasiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Siasiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja popierdalam 8 sezon. ;] nigdy neimialem instruktora ani nic takiego. a nienazekam. robie instruktora.

Napisane Dec 24, 2006, 10:53 pm
tutek

tutek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tutek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jeżdze 2 sezony i zaczynałem na jakimśsnowboardzie z marketu a jak kupiłe sobie prawdziwą deske to wtedy było mi o wiele łatwiej hehe

Napisane Aug 14, 2007, 8:36 pm
bikerthc

bikerthc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bikerthc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jak zaczynałem, najgorzej było z początku z wyciągiem orczykowym,
już mi się odechciewało jeżdzić, ale jak wyjechałem to już spox, jak z jeżdzałem ae stoku było kilka upadków a to do przodu a to do tyłu, po jakimś czasie takiej jazdu zaczaiłem i zaczołem skakać na hopkach.

Napisane Oct 26, 2007, 7:01 pm
BruchinSK8

BruchinSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BruchinSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w tamtym roku kupilem snowa i po 2 dniach w miare dobrze jezdzilem-Juz zjezdzalem z naszego miastowego wyciagu i nauczylem sie indy 180 fs nosegrab i stalefish.a przypominam ze w tantym roku mielsimy u nas dobra zime 4 dni a potem chlapa

Napisane Oct 26, 2007, 7:12 pm Ostatnio edytowane Oct 26, 2007, 7:12 pm przez BruchinSK8
XYVA

XYVA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XYVA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przenoś ciężar ciała jak jesteś regular(prawa z przodu) to przechyl się w przód to skręcisz w lewo i odwrotnie ale nie za mocno skręcaj bo gleba i nie buj się prędkości bo za mocno skręcasz i... GLEBISZ!!

Kani: Nie bÓj się używać słownika ;)

Napisane Nov 25, 2007, 4:37 pm Ostatnio edytowane Nov 26, 2007, 10:19 pm przez Kani92
kamater

kamater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie moge ale problemy...  jak sie nie umie jezdzic to sie placi za 1h albo 2h instruktorowi ktory nauczy cie jak skrecac jechac do przodu i jak upadac zeby nie bolalo az tak bardzo, a potem mozemy zabierac sie za fristajl. chociaz to duzo przyjemniejszy po np. 1 roku jazdy jak juz mniej wiecej umiemy jezdzic.

Napisane Dec 14, 2007, 9:39 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja