Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozostałe » Granit

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Granit
element123

element123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to element123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przegladalem forum, i nie znalazlem takiego tematu a opcja szukaj nie dziala mi juz chyba z pol roku, mam pytanie bo potrzebuje 5 kawalkow granitu malych do parku wlasnego i pytanie moje czy ktos kupowal juz gdzies i jak mnie to tanio wyniesie, a moze jest jakis sposob na pociecie plytki granitu. Z gory dzieki za pompc ;)

edit by master9017/ Działa i ma się dobrze:)
Klik

Napisane May 9, 2011, 8:37 pm Ostatnio edytowane May 9, 2011, 10:58 pm przez master9017
BigJulas

BigJulas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BigJulas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gumówką z tarczą do betonu i jedziesz  ;)

*Napisane May 9, 2011, 8:55 pm
Gacekfb

Gacekfb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gacekfb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w obi mają raczej, raz w gazetce reklamowej widziałem  coś koło 30 zł taka jedna płytka o grubości 1-2 cm i chba 30 cm x 30cm jakoś tak ,pozdro

Napisane May 9, 2011, 8:56 pm
arus98

arus98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arus98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Drogi kolego granit możesz dostać tam gdzie robią nagrobki jeżeli się nie boisz pujść heh. Ja tnę granit taką maszynką która nazywa się jakos dziwnie "piławodna" no ona kosztuje od 100 do 500zł. Ale jest tak zaj****** że nie mogę. 

Napisane May 9, 2011, 9:05 pm
element123

element123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to element123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

arus98 powiedział(a):
Drogi kolego granit możesz dostać tam gdzie robią nagrobki jeżeli się nie boisz pujść heh. Ja tnę granit taką maszynką która nazywa się jakos dziwnie "piławodna" no ona kosztuje od 100 do 500zł. Ale jest tak zaj****** że nie mogę. 

Byłem, ale niestety trudno trafić na akurat takei kawałki jakich konkretnie potrzebuje, a ceny za zrobinie były kooosmiczne, wybiore się do castoramy kupie płytke i może mi tam potną a jak nie to zaopatrze się w "piłe wodną" ;)

Napisane May 9, 2011, 9:42 pm
koza710

koza710

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koza710 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Idz do kamieniarza :D Ja tam wzialem kilka fajnych marmurow :)

Napisane May 10, 2011, 8:19 am
arus98

arus98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arus98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kolega ''Koza710'' dobrze też mówi tam też można dostać. Ale ja poszedłem i powiedział, że w tej chwili niema nic do oddania i czekam aż będzie miał. Ale obiecał mi ostro duże kawłki.

Napisane May 10, 2011, 3:19 pm Ostatnio edytowane May 10, 2011, 3:19 pm przez arus98
damian221

damian221

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to damian221 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Castorama 5 zł płytka z 15cm na 5cm

Napisane Aug 5, 2011, 11:09 pm
kozaczyk

kozaczyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozaczyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

damian221 powiedział(a):
Castorama 5 zł płytka z 15cm na 5cm

w to raczej nie uwierze. Idź na cmentarz i odjeb jakiś kawałek z nagrobku jakiegoś i masz :D a tak na poważnie to tam gdzie arus98 mówił

Napisane Aug 6, 2011, 10:06 am
Mikrus210

Mikrus210

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mikrus210 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

3 słowa kamieniarz,sklep,zakład pogrzebowy

Napisane Aug 6, 2011, 3:13 pm
Uzik

Uzik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Uzik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja wróciłem od kamieniasza koles tez nagrobki robi i mi za darmo dał, tylko zaplacilem 10 zł bo z jednej strony byl nie uciety.

Napisane Aug 8, 2011, 5:58 pm
HuGoSk8

HuGoSk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HuGoSk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

WTF !?

Za darmo ale zaplaciles 10 zl, spokoo

Napisane Aug 8, 2011, 9:11 pm
Uzik

Uzik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Uzik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na kkoles powiedzial ze go se moge wziasc ale tak byl nie uciety i nie wyrowanany wiec dalem mu za to 10 zl

Napisane Aug 8, 2011, 9:48 pm
ddominikk

ddominikk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddominikk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mikrus210 powiedział(a):
3 słowa kamieniarz,sklep,zakład pogrzebowy
4,
Idziesz do zakladu pogrzebowego i prosisz o kilka kawalkow.... Zaprowadzaja cie na 'wysypisko granitu' i tam masz tego od uja

Napisane Aug 8, 2011, 10:37 pm
Emil2000

Emil2000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Emil2000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zgodze sie z "Koza710" tez tak zrobiłem i mogłem se wybrac tyle ile chce i ile uniose

Napisane Nov 30, 2011, 12:02 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja