Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Szkoła Deskorolki

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Szkoła Deskorolki
Kroolik78

Kroolik78

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik78 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Andegrand i Skate-Europe.com prezentuje serię wideo Szkoła Deskorolki.

Będziemy systematycznie wrzucać kolejne materiały, by osoby zaczynające zabawę z deską lub chcące poprawić swoją technikę, wiedziały co i jak. W rolę nauczyciela wcielił się zdobywca wielu Oscarów Michał Świerkosz znany jako Mulen.

Oczywiście czekamy na wasze opinie i komentarze. Zachęcam do subskrybowania naszego kanału You Tube i Vimeo.

Wszystkie nowe filmy będą dodawane w pierwszym poście oraz jako ostatni w dyskusji.

Szkoła Deskorolki - #1 Ollie
Szkoła Deskorolki - #2 Kickflip
Szkoła Deskorolki - #3 Pop Shove It
Szkoła Deskorolki - #4 Varial Kickflip
Szkoła Deskorolki - #5 360 flip
Szkoła Deskorolki - #6 FS 50-50
Szkoła Deskorolki - #7 BS Boardslide

Napisane May 13, 2011, 9:26 am Ostatnio edytowane Oct 11, 2011, 8:56 am przez Kroolik78
Kroolik78

Kroolik78

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik78 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Napisane May 13, 2011, 9:27 am
pagus97

pagus97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pagus97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Coś czuje że będzie koniec po heelu...

Napisane May 13, 2011, 11:24 am Ostatnio edytowane May 13, 2011, 11:26 am przez pagus97
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oj oj słabo wytłumaczone...

Napisane May 13, 2011, 1:28 pm
DolarSK8

DolarSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DolarSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niby tak ale ziomal ma tak zajawkowe i wysokie ollie że masakra;/

Napisane May 13, 2011, 7:11 pm
szybcior

szybcior

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szybcior zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Super wreszcie duża deska :D. Czekam na flipy ;].

Napisane May 13, 2011, 11:32 pm
sysiu

sysiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sysiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Troche slabo wytlumaczone ,ale wysokie ollie

Napisane May 14, 2011, 8:43 am
aquadigger

aquadigger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to aquadigger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czekam na flipy ;). Chociaż tak jak pagus97 coś czuje że będzie koniec po heelu...

*Napisane May 14, 2011, 8:57 am Ostatnio edytowane May 14, 2011, 8:57 am przez aquadigger
MasterMichal

MasterMichal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MasterMichal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Słabo wytłumaczone. Równie dobrze mógł powiedzieć "jedziemy i robimy ollie, cała filozofia"

Napisane May 14, 2011, 9:07 am
sally123

sally123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sally123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oj panowie...wlozcie w to wiecej pracy moze cos kiedys z tego wyjdzie bo narazie to slabiutko wytlumaczone tylko ustawienie nog ;/

Napisane May 14, 2011, 10:04 am
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MasterMichal powiedział(a):
Słabo wytłumaczone. Równie dobrze mógł powiedzieć "jedziemy i robimy ollie, cała filozofia"

A co tu więcej tłumaczyć? Łopatologicznie nie trzeba bo to nie jest trudny trick.

Napisane May 14, 2011, 10:34 am
pagus97

pagus97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pagus97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ta ktoś bedzie chcial sie nauczyc i co? czy ollie opolega na ustawieniu nóg tylko? pomyslcie...

Napisane May 14, 2011, 11:16 am
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To niech katuje...

Napisane May 14, 2011, 11:21 am
Malijedrek

Malijedrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malijedrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

master9017 powiedział(a):
MasterMichal powiedział(a):

A co tu więcej tłumaczyć? Łopatologicznie nie trzeba bo to nie jest trudny trick.

Skoro to ma być szkoła deski, a chłopak mówi tylko jak ustawić nogi, co i tak jest bardzo względne, to co to za szkola? Sam bardzo dawno temu uczyłem się ollie z tutoriali na YT, sądzę, ze ten by niewiele pomógł, jakbym nic nie umiał. Oczywiście mulen ma popa, filmik też się przyjemnie ogląda, ale wiecej teorii dla świeżych

Napisane May 14, 2011, 11:27 am Ostatnio edytowane May 14, 2011, 11:28 am przez Malijedrek
guitarsk8

guitarsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guitarsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem, jaki macie problem?

-Jedyne co mi tu przeszkadza to to, że przez wiatr dźwięk przy nagrywaniu trzeszczy, a tak jest wszystko okey.

Jest ustawienie nóg i co Wy tylko to widzicie?  Powiedziane jest, że trzeba uderzyć i wyciągnąć się z deską w powietrze.. wydaje mi się, że tyle wystarczy, bo chyba za bardzo o tym triku opowiadać nie potrzeba..

-a jeśli według Was na Flip'ie się skońcy to myślę, że tylko przez tą krytykę..:)

Napisane May 15, 2011, 4:02 pm
koszulowy

koszulowy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszulowy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

guitarsk8 powiedział(a):
Nie wiem, jaki macie problem?

-Jedyne co mi tu przeszkadza to to, że przez wiatr dźwięk przy nagrywaniu trzeszczy, a tak jest wszystko okey.

Jest ustawienie nóg i co Wy tylko to widzicie?  Powiedziane jest, że trzeba uderzyć i wyciągnąć się z deską w powietrze.. wydaje mi się, że tyle wystarczy, bo chyba za bardzo o tym triku opowiadać nie potrzeba..

-a jeśli według Was na Flip'ie się skońcy to myślę, że tylko przez tą krytykę..:)

Właśnie. Ollie to nie jest jakaś wielka filozofia, nie wiadomo co :/ Tutaj liczy się ostre katowanie :P A jak takie z was cwaniaki, to czemu sami sobie lepszej (choć nie wiem co tu zmieniąć) szkoły deski nie zrobicie, hę?

Napisane May 15, 2011, 4:44 pm
Wojtys1997

Wojtys1997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtys1997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie jest wszystko dobrze wytumaczone przeciez pokazane wszystko i tyle ...
czekam na inne fajne triki .
Acha i jesli bedziecie chcieli pokazac rozne freestaile to zrobcie oddzielna kategorie ,, Freestail na desce ,, nauka
Z gory dzieki xd

Napisane May 15, 2011, 11:12 pm
sysiu

sysiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sysiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtys1997 powiedział(a):
dla mnie jest wszystko dobrze wytumaczone przeciez pokazane wszystko i tyle ...
czekam na inne fajne triki .
Acha i jesli bedziecie chcieli pokazac rozne freestaile to zrobcie oddzielna kategorie ,, Freestail na desce ,, nauka
Z gory dzieki xd

Są ludzi,ktorzy moze nie zrouzumieją tego tuta...

Napisane May 16, 2011, 3:16 pm
koszulowy

koszulowy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszulowy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak obejrzą kilka razy to nie umrą :D

Napisane May 17, 2011, 9:39 am
dan76

dan76

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dan76 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Yeach. To jest to na co czekałem :)

Napisane May 17, 2011, 2:40 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja