Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Szkoła Deskorolki

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Szkoła Deskorolki
Kroolik78

Kroolik78

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik78 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Andegrand i Skate-Europe.com prezentuje serię wideo Szkoła Deskorolki.

Będziemy systematycznie wrzucać kolejne materiały, by osoby zaczynające zabawę z deską lub chcące poprawić swoją technikę, wiedziały co i jak. W rolę nauczyciela wcielił się zdobywca wielu Oscarów Michał Świerkosz znany jako Mulen.

Oczywiście czekamy na wasze opinie i komentarze. Zachęcam do subskrybowania naszego kanału You Tube i Vimeo.

Wszystkie nowe filmy będą dodawane w pierwszym poście oraz jako ostatni w dyskusji.

Szkoła Deskorolki - #1 Ollie
Szkoła Deskorolki - #2 Kickflip
Szkoła Deskorolki - #3 Pop Shove It
Szkoła Deskorolki - #4 Varial Kickflip
Szkoła Deskorolki - #5 360 flip
Szkoła Deskorolki - #6 FS 50-50
Szkoła Deskorolki - #7 BS Boardslide

Napisane May 13, 2011, 9:26 am Ostatnio edytowane Oct 11, 2011, 8:56 am przez Kroolik78
Knopersik

Knopersik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Knopersik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie jakos nie podoba. Umiem wszystkie tricki jak narazie, ale wg mnie zupelnie inaczej sie je wykonuje. Takie ulozenie nóg jak pokazane jest na filmie powyzej to do troji jest :D Na tym filmiku to wojtass jest?

Napisane Jul 20, 2011, 3:52 pm
SK8marti

SK8marti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8marti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hej Kroolik78 i inni
Mam dylemat czego się teraz uczyć.
Umiem:
ollie,shove it,fun flip,korean flip,casper,casper 360 spin,powerslide
Z tym że shove it nie wychodzi mi w jezdzie. Co teraz?

Napisane Jul 20, 2011, 11:09 pm Ostatnio edytowane Jul 20, 2011, 11:09 pm przez SK8marti
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Knopersik powiedział(a):
Na tym filmiku to wojtass jest?

Ja nagrywałem, Mulen aktorzy :)

Napisane Jul 20, 2011, 11:22 pm
Kubaszon

Kubaszon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kubaszon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SK8marti powiedział(a):
shove it nie wychodzi mi w jezdzie

Wystarczy pomyśleć...
katuj shove it'a w jeździe :D

Napisane Jul 21, 2011, 12:02 am
anonim

anonim

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to anonim zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SK8marti powiedział(a):
Hej Kroolik78 i inni
Mam dylemat czego się teraz uczyć.
Umiem:
ollie,shove it,fun flip,korean flip,casper,casper 360 spin,powerslide
Z tym że shove it nie wychodzi mi w jezdzie. Co teraz?

Pamiętaj, że shovita ,,łapie się'' przednią nogą przede wszystkim, powodzenia !

Napisane Jul 21, 2011, 1:20 am
SK8marti

SK8marti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8marti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeżdżę na goffy i spada mi lewa noga. no ale nic poćwiczę tego shovita w jezdzie :)
:) :) :) :)

Napisane Jul 21, 2011, 5:59 pm
kamiluz

kamiluz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamiluz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ollie umiem, a pop tylko na jedną nogę wchodzi. trzeba katować  :)

Napisane Jul 21, 2011, 6:31 pm
Kroolik78

Kroolik78

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik78 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Napisane Jul 29, 2011, 1:22 pm
Piecu

Piecu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Piecu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Złą nazwę daliście 360 Kickflip napiszcie 360 flip a tut miodzio piona dla was ;)

Napisane Jul 29, 2011, 1:30 pm
pagus97

pagus97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pagus97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wydaje mi sie że początkujący nie nauczy sie 360 flipa od razu po varialu...

Napisane Jul 29, 2011, 1:57 pm
NiskiPazur

NiskiPazur

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NiskiPazur zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale ktoś kto daje rade a nie umie 36 flipa sie nauczy

Cytuj:
ogólnie spoko, czekam na varial heela i harda

edit by master9017/ Edytuj posty.

Napisane Jul 31, 2011, 3:01 pm Ostatnio edytowane Jul 31, 2011, 3:10 pm przez master9017
pagus97

pagus97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pagus97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no tak ale np, przydała by sie przed tym nauka 180 flipa np. to są łatwiejsze rzeczy

Napisane Jul 31, 2011, 7:57 pm
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ale w ogóle przydało by się po ollie nauka fs/bs żeby robić tego 180 flipa.
Szkoła bardzo fajna, mnie tam się podoba.

Napisane Aug 1, 2011, 11:16 am Ostatnio edytowane Aug 1, 2011, 11:17 am przez Zamek3
Piecu

Piecu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Piecu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bezsensowne jest bawienie się w ollie fs/bs i takie duperela bo jak ogarniasz kicka  to sam rozkminisz że po prostu  trzeba machnąć ramionami ( nie do słownie ) jak dla mnie takie triczki lepsze ponieważ wiem jak już to kopnąć .

Ps. Wolicie wiedzieć jak zrobić hardflipa czy ollie 180 >? logiczne :D

Napisane Aug 1, 2011, 2:45 pm
Gajor

Gajor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gajor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szkoła spoko Mullen dobry zawodnik.Lepiej nie narzekać bo on sam swój czas traci by nas czegoś nauczyć.;D A tak w ogóle to Krzysiek(techbox) może pokazać jakieś triczki np.36flip late flip. 

Napisane Aug 1, 2011, 4:04 pm
sally123

sally123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sally123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lepiej zeby chyba krzycho cala szkole deskorolki-oldschool freestyle flatland itp prowadzil takie osobne cos ;d

Napisane Aug 1, 2011, 4:40 pm
Piecu

Piecu

Member
Wyświetl posty

Też bym chciał aby krzychu prowadził szkołę na pewno fajnie by to wytłumaczył :D

Napisane Aug 1, 2011, 7:37 pm
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Generic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ollie 180 by można było dać  :).

*Napisane Aug 2, 2011, 11:55 pm
skejcik95

skejcik95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skejcik95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HeelFlip by sie przydał , bo za chuu nie moge go opanować ;D

Napisane Aug 3, 2011, 8:41 am
Wojtys1997

Wojtys1997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtys1997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

teraz poprosimy heelflip 36 shove it i moze jakies 180 albo cos ;d

Napisane Aug 7, 2011, 10:31 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja