Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Szkoła Deskorolki

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Szkoła Deskorolki
Kroolik78

Kroolik78

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik78 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Andegrand i Skate-Europe.com prezentuje serię wideo Szkoła Deskorolki.

Będziemy systematycznie wrzucać kolejne materiały, by osoby zaczynające zabawę z deską lub chcące poprawić swoją technikę, wiedziały co i jak. W rolę nauczyciela wcielił się zdobywca wielu Oscarów Michał Świerkosz znany jako Mulen.

Oczywiście czekamy na wasze opinie i komentarze. Zachęcam do subskrybowania naszego kanału You Tube i Vimeo.

Wszystkie nowe filmy będą dodawane w pierwszym poście oraz jako ostatni w dyskusji.

Szkoła Deskorolki - #1 Ollie
Szkoła Deskorolki - #2 Kickflip
Szkoła Deskorolki - #3 Pop Shove It
Szkoła Deskorolki - #4 Varial Kickflip
Szkoła Deskorolki - #5 360 flip
Szkoła Deskorolki - #6 FS 50-50
Szkoła Deskorolki - #7 BS Boardslide

Napisane May 13, 2011, 9:26 am Ostatnio edytowane Oct 11, 2011, 8:56 am przez Kroolik78
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sysiu powiedział(a):
Tak jak przewidywano na początku po kilku odcinkach padnie..

Jakoś wątpię żeby komuś się chciało nagrywać i montować w środku zimy a tym bardziej jezdzić.

Napisane Jan 29, 2012, 5:24 pm
ziomi16

ziomi16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomi16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem serio po co jakies tutoriale i tak nikt z tego nic nie wyniesie tylko jak nogi ustawiac a to jest banal bo kazdy robi jak mu wygodniej. wystarczy smigac i tricki same wchodza

Napisane Feb 9, 2012, 4:12 pm
Wojtys1997

Wojtys1997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtys1997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ziomi16 powiedział(a):
nie wiem serio po co jakies tutoriale i tak nikt z tego nic nie wyniesie tylko jak nogi ustawiac a to jest banal bo kazdy robi jak mu wygodniej. wystarczy smigac i tricki same wchodza

Oj nie zgodze sie kolego ...
Jak 1 raz zrobiles ollie to skad wiedziales jak sie robi ?
jak nie z filmikow to od kolegow a koledzy z filmikow ...
Wiec tak samo z niektorymi trikami jest i to ulatwia nauke wiec prosze mysl co piszesz ...

Napisane Feb 9, 2012, 6:25 pm
Unthar

Unthar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Unthar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtys1997 powiedział(a):
ziomi16 powiedział(a):

Oj nie zgodze sie kolego ...
Jak 1 raz zrobiles ollie to skad wiedziales jak sie robi ?
jak nie z filmikow to od kolegow a koledzy z filmikow ...
Wiec tak samo z niektorymi trikami jest i to ulatwia nauke wiec prosze mysl co piszesz ...

Akurat ollie (flipa już nie) uczyłem się samemu. Podpatrzyłem tylko na filmikach (nie tutorialach) jak się 'wybijają'.

Napisane Jun 8, 2012, 6:24 pm
Aseriel

Aseriel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Aseriel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ehhhh ja już robie ollie miedzy innymi dzieki temu filmowi ale mam jeden problem noga z tail spadam albo na ziemie albo pieta na kraniec deski co uniemozliwia dobre lądowane prosze o pomoc ;/////

*Napisane Mar 25, 2015, 6:47 pm
wiktor82

wiktor82

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wiktor82 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli po tym czasie od kiedy pisałeś dalej noga Ci spada z deski to znaczy że za mało jeździsz, lub nie wyciągasz wniosków z błędów. METODA PRÓB I BŁĘDÓW i musi wreszcie siąść.

Napisane Jun 10, 2015, 10:58 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja