Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozostałe » Jak odchudzić tape ?

Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jak odchudzić tape ?
kmlszn

kmlszn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmlszn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam takie pytanie jakie znacie sprawdzone sposoby na odchudzenie tejpu ?

Napisane May 15, 2011, 7:42 pm
berek

berek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to berek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

żelazkiem można. Pokombinuj trochę  B) na pare dni włożyc pomiędzy 2 grube ksiązki

Napisane May 15, 2011, 7:44 pm
kmlszn

kmlszn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmlszn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Właśnie chce najpierw mieć sposób. a potem kupić mikrogumę.

Napisane May 15, 2011, 7:52 pm
samaf

samaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to samaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kmlszn powiedział(a):

i potem sprzedawać... +_+

Napisane May 15, 2011, 7:56 pm
sk8barton

sk8barton

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8barton zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

samaf powiedział(a):
kmlszn powiedział(a):

i potem sprzedawać... +_+

Napisane May 15, 2011, 7:57 pm
kmlszn

kmlszn

Member
Wyświetl posty

A co w tym złego wiele ludzi tak robi.

W sumie na własne potrzeby też.
np. miałbym tape kiedy sobie chce.

Napisane May 15, 2011, 7:58 pm Ostatnio edytowane May 15, 2011, 8:00 pm przez kmlszn
koza710

koza710

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koza710 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Żelaskiem nic nie daje!!!  :mad:
Tylko klej mi odszedl i rozwalilem tape  :mad:

Probowalem przygniesc marmurem ale to dalo malutki efekt  B)

Napisane May 15, 2011, 8:10 pm Ostatnio edytowane May 15, 2011, 8:10 pm przez koza710
kmlszn

kmlszn

Member
Wyświetl posty

koza710 powiedział(a):

Ale bez kleju mi chodzi.

Chodzi mi o sposób który mi da z 2mm do 1mm.

kiedyś podkleiłem tejpem boxa i z 1,5 mm zrobiło się 0,5 mm ale chce szybszy efekt.

myślałem o imadle ale nie mam takiego ze szczękami 11x3 wogóle nie mam imadła więc ono odpada.

Napisane May 15, 2011, 8:19 pm Ostatnio edytowane May 15, 2011, 8:25 pm przez kmlszn
rafal3414

rafal3414

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rafal3414 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli masz klapki to sobie do klapek przyklej i pochodź w nich cały dzień to zje efekt gwarantowany.A tak na serio to daj pod pare encyklopedii i stań/usiądź na tym i sie odchudzi.

*Napisane May 15, 2011, 8:29 pm
michalex97

michalex97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michalex97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Właśnie depcze sobie książki i tape ;* Zobaczymy co z tego będzie.

Napisane May 15, 2011, 8:48 pm Ostatnio edytowane May 15, 2011, 8:48 pm przez michalex97
samaf

samaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to samaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michalex97 powiedział(a):
Właśnie depcze sobie książki i tape ;* Zobaczymy co z tego będzie.

wow już czekam bo jak będzie efekt i przyjdzie mi nowy pride to schudze go (0,9mm do nie wiem ile oO)

Napisane May 15, 2011, 8:49 pm
olek2

olek2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olek2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kup w H&M  taki rolon z klejem do czyszczenia ubrań z syfów różnych i przejedź nim 10 razy po tejpie i tejpa rozjezdzisz i  odchudzisz :p

Napisane May 15, 2011, 9:18 pm
kmlszn

kmlszn

Member
Wyświetl posty

Myśle, że na innym forum nie byłoby takich głupich komentarzy.

Pomyślcie nad tym bo a.pl to najgorsze forum na jakie wbiłem.

Napisane May 15, 2011, 9:22 pm
samaf

samaf

Member
Wyświetl posty

michalex jakis rezultat z łażenia po książkach ? x D

Napisane May 15, 2011, 9:25 pm
filipzmpf

filipzmpf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to filipzmpf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kmlszn powiedział(a):
koza710 powiedział(a):

Ale bez kleju mi chodzi.

Chodzi mi o sposób który mi da z 2mm do 1mm.

kiedyś podkleiłem tejpem boxa i z 1,5 mm zrobiło się 0,5 mm ale chce szybszy efekt.

myślałem o imadle ale nie mam takiego ze szczękami 11x3 wogóle nie mam imadła więc ono odpada.

jak nie masz to kup sobie chociaż najmniejsze imadło... tape daj między 2 kawałki np. sklejki... i to do imadła... trochę rozumu... nie musisz kupować dużego imadła żeby jego "szczęki" były duże...

Napisane May 15, 2011, 10:13 pm
Matsk8

Matsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

prasa hydrauliczna nei wiem czemu na to nie wpadłeś...

Napisane May 16, 2011, 1:54 pm
kmlszn

kmlszn

Member
Wyświetl posty

Matsk8 powiedział(a):
prasa hydrauliczna nei wiem czemu na to nie wpadłeś...

Ciekawe skąd bede ją miał w domu ? O.o :(

Napisane May 16, 2011, 4:58 pm
damiandesan

damiandesan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to damiandesan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja myślę żeby go wsadzić w imadło weź dwie jakieś deski a pomiędzy nie tepa włóż i już  ;)

Napisane May 17, 2011, 2:23 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zamykam bo lepszych pomysłów, ba pseudo pomysłów nie będzie.

Napisane May 17, 2011, 2:27 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja