Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Minecraft

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Minecraft
pegi

pegi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pegi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy ktoś z was gra w multiplayer w minecrafcie? Jeśli tak to tu dajcie ip waszych serwerów.  :rolleyes:

Jak chcecie ze mną pograć to:
id sieci (hamachi): PagasSerw
hasło sieci (hamachi): 123
ip sieci (wpisujecie minecrafcie): 5.94.142.155

*Napisane May 16, 2011, 10:25 pm
Wizu

Wizu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wizu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie w szkole wszyscy w to graja.. a teraz jeszcze na a.pl?! no ja nie rozumiem waszej ekscytacji... kiedys to byly czasy, jak mialem 5+ lat to gralem w gry typu gothic, max payne, (klasyka, potrafilem grac bez przerwy)  i to nadal sa to najlepsze gry, i to sie nigdy nie zmieni. a teraz kasa uderzyla producentom do glow i robia coraz gorsze gry, np. gothic 4 to juz nie ten sam gothic co 1 i 2, nie ta fabula i nie ten klimat. natomiast dla graczy liczy sie tylko grafika. wiem ze to nie ten temat, ale musialem :)

Napisane May 17, 2011, 7:28 pm Ostatnio edytowane May 17, 2011, 8:58 pm przez Wizu
moose

moose

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to moose zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jejku dzieci zajmjcie się jakimś sportem chociarz by FB a nie jakieś kwadraciki wam w głowie !!!

Napisane May 17, 2011, 8:00 pm
Riper07

Riper07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Riper07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FB ma ze sportem tyle wspólnego co całodzienne leżenie w łóżku . Co do minecrafta to gra naprawdę wciąga ale na dłuższą mete nie am nic do zaoferowania bo nic nie stanowi juz wyzwania jak np pierwsze dni i chowanie sie po dziurach w ziemi nocą ;p

Napisane May 17, 2011, 8:31 pm
pegi

pegi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pegi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeżdże od ponad 2 lat na desce, więc nie mówcie mi że zamiast zająć sie czymś ciekawszym tylko układam kwadraciki :D. Zacząłem grać w minecrafta bo lekarz powiedział, że do końca czerwca nie moge jeździć na desce i nie mam co robić.

Napisane May 17, 2011, 10:42 pm
chik705

chik705

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chik705 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Riper07 powiedział(a):
FB ma ze sportem tyle wspólnego co całodzienne leżenie w łóżku . Co do minecrafta to gra naprawdę wciąga ale na dłuższą mete nie am nic do zaoferowania bo nic nie stanowi juz wyzwania jak np pierwsze dni i chowanie sie po dziurach w ziemi nocą ;p

Napisane May 17, 2011, 10:52 pm
konrad66a4

konrad66a4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to konrad66a4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moose powiedział(a):
Jejku dzieci zajmjcie się jakimś sportem chociarz by FB a nie jakieś kwadraciki wam w głowie !!!
hehe no właśnie dzieci pikseli

Napisane May 18, 2011, 1:45 pm
SendFB

SendFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SendFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

E ja to mam gdzieś co ludzie mówią o minecrafcie. Gram dla siebie nie dla innych więc nie obchodzi mnie to co inni powiedzą.

Napisane May 18, 2011, 2:51 pm Ostatnio edytowane May 18, 2011, 2:51 pm przez SendFB
GrzesiekS

GrzesiekS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrzesiekS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SendFB powiedział(a):
E ja to mam gdzieś co ludzie mówią o minecrafcie. Gram dla siebie nie dla innych więc nie obchodzi mnie to co inni powiedzą.

no to super że nie jesteś pozerem i się nie sprzedałeś jak kula daje fula

Napisane May 18, 2011, 7:15 pm
Wyrwitrzew

Wyrwitrzew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wyrwitrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tutaj prawdziwe kozaki pokazują jak gardzą grami na kompy.
Bo to nie jest kul, tak jak oni
JOŁ!

Napisane May 18, 2011, 9:30 pm
chik705

chik705

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chik705 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ma ktos ip jakiegoś serwa na multiplayer ? :d

Napisane May 18, 2011, 10:27 pm
Rabusek

Rabusek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rabusek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.minecraft.pl/

Strona prawie legenda, pół roku w budowie, już stoi

7 serwerów, bez lagów, i tylko dla premium, co zmniejsza ilość grieferów, a backup co 30minut i plugin BigBrother całkowicie wyklucza jakikolwiek grief

Strona stoi dopiero półtorej miesiąca, a już ma 80 newsów i całkiem fajne poradniki - tekstowe z obrazkami

Póki co serwery są z portami, ale pracujemy nad tym żeby je usunąć :)

Napisane Jun 14, 2011, 5:29 am
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wizu powiedział(a):
u mnie w szkole wszyscy w to graja.. a teraz jeszcze na a.pl?! no ja nie rozumiem waszej ekscytacji... kiedys to byly czasy, jak mialem 5+ lat to gralem w gry typu gothic, max payne, (klasyka, potrafilem grac bez przerwy)  i to nadal sa to najlepsze gry, i to sie nigdy nie zmieni. a teraz kasa uderzyla producentom do glow i robia coraz gorsze gry, np. gothic 4 to juz nie ten sam gothic co 1 i 2, nie ta fabula i nie ten klimat. natomiast dla graczy liczy sie tylko grafika. wiem ze to nie ten temat, ale musialem :)

mówisz tak jakby minecraft wyglądał przynajmniej jak 'gothic 4'.

Fajna gierka, szczególnie multi fb

Napisane Jun 14, 2011, 3:11 pm
Veg

Veg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Veg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ktoś jeszcze gra ? ;p Ja mogę się pochwalić dużą ilością ciekawych budowli :) Te najciekawsze są w tym albumie: http://imageshack.us/g/151/dywan.png/ Jak wam się podoba ?

Napisane Jun 24, 2011, 11:21 am
Wizu

Wizu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wizu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krzynowek powiedział(a):
Wizu powiedział(a):

mówisz tak jakby minecraft wyglądał przynajmniej jak 'gothic 4'.

Fajna gierka, szczególnie multi fb

nawet nie porownoje tych pikseli do gothica 4... choc to nie ten sam 'stary dobry' gothic, jest o wiele lepszy niz kwadraty zwane minecraftem.

Napisane Jun 24, 2011, 7:56 pm
profesman

profesman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to profesman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.youtube.com/watch?v=YYMzxs7wuxo 

Napisane Jun 25, 2011, 4:42 pm
BMXRIDER9

BMXRIDER9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BMXRIDER9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeżeli poszukujecie serwera minecraft to serdecznie zapraszam.
IP:fb.games-servers.pl

Info o serwie znajduje sie  TU

Napisane Jul 13, 2011, 9:33 pm Ostatnio edytowane Jul 20, 2011, 8:09 pm przez BMXRIDER9
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja