Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozosta貫 » Z這t闚 co robicie 21 czerwca??

Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
Z這t闚 co robicie 21 czerwca??
Gajor

Gajor

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Gajor zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Jak w temacie je郵i jest kto ze Z這towa niech napisze co robicie  w dzie deskorolki??

Napisane May 22, 2011, 10:18 am
axelskate1

axelskate1

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to axelskate1 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Taki temat ju jest. http://forum.andegrand.pl/?a=topic&t=48657&min=285&num=15

Napisane May 22, 2011, 12:12 pm
Gajor

Gajor

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Gajor zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Tylko 瞠 ja chc wiedzie konkretnie czy w og鏊e kto jest ze Z這towa:)

Napisane May 22, 2011, 4:45 pm
Knopersik

Knopersik

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Knopersik zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja jestem z RPA , mam fajny park i koleg闚 , WPADNIJ !

Napisane May 22, 2011, 7:36 pm
rafal780

rafal780

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to rafal780 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

No ja jestem ze z這towa ;D No nie wiem co robimy 21 czerwca pewno na skateparku ka盥y b璠zie, ale jak chcesz to co mo瞠my zorganizowa  ; P Pozdro  B)

Napisane May 22, 2011, 8:29 pm
Frugooo

Frugooo

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Frugooo zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

jestem z nauru . wpada mamy tutaj nasmarowan palme

Napisane May 22, 2011, 8:49 pm
KacperSD

KacperSD

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to KacperSD zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Jak tak z ka盥ej wiochy bedziecie zak豉dac temat to mape Polski stworzymy.

Napisane May 23, 2011, 4:16 pm
rafal780

rafal780

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to rafal780 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Z這t闚 to nie wie ; D  :cyclops:

Napisane May 23, 2011, 9:04 pm
cormax92

cormax92

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to cormax92 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Nie jedna wie ma wi璚ej mieszka鎍闚.

Napisane May 23, 2011, 10:25 pm
Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja