Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Bones ?

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Bones ?
dispoodidi

dispoodidi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dispoodidi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemka ,
dziwi mnie jedna rzecz czemu Bones Reds są czarne ?

Miał ktoś takie ?

Napisane May 22, 2011, 2:19 pm
1adam1

1adam1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1adam1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://allegro.pl/lozyska-bones-i1619887218.html tu sa jakos czerwone ;]

Napisane May 22, 2011, 3:36 pm
dispoodidi

dispoodidi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dispoodidi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi właśnie chodzi o to czemu ten sam model jest czarny a nie czerwony i czy ktoś miał czarny i dobrze się sprawuje bo nie wiem czy mogę kupić ?

Napisane May 22, 2011, 3:39 pm
Skate1000

Skate1000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skate1000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bones Reds są czerwone-jeszczą wy***anie i dlugo sie trzymaja.Bones Super Reds są czarne-drozsze o ok.20-30zl i sa jeszcze lepsze :D. mialem 1 redsy i teraz 2 super redsy katuje naprawde polecam

Napisane May 22, 2011, 3:44 pm
dispoodidi

dispoodidi

Member
Wyświetl posty

To te co są teraz na a.pl to jakie to są ?

Napisane May 22, 2011, 3:48 pm
plomienny1

plomienny1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to plomienny1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

one są czerwone

Napisane May 22, 2011, 5:14 pm
dispoodidi

dispoodidi

Member
Wyświetl posty

andegrand.pl ....

Napisane May 22, 2011, 5:31 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja