Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Smieszne sytuacje (snow,ski)

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Smieszne sytuacje (snow,ski)
emilka12

emilka12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilka12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Temat podzielimy na snowboard i narty. Chodzi o opisanie śmiesznych sytuacji jakie wam się przydarzyły.

Chyba nie było jeszcze takiego tematu to zakładam.

Napisane May 22, 2011, 11:53 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Swego czasu, jadąc na wyciągu na Białce Tatrzańskiej siedziałem z jakąs młodą dziewczyną, na oko 13lat, która miała źle zaczepioną nartę. Jakoś w połowie trasy narta się odczepiła i poleciała na dół.

Napisane May 23, 2011, 4:20 pm
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArTiK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja na nartach za wczsnie puscilem sie orczyka i prawie polecialem w dół gdyby nie jakis typ , który chwicył mnie za reke :)

Napisane May 23, 2011, 4:35 pm
emilka12

emilka12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilka12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bylo sporo czasu temu jak próbowałam zjeżdżać na stoku(jeden wyciąg), na desce może o dwie głowy odemnie wyższej... jak się wkur zylam to tak z polowy odpięłam i poleciała w dool. Na dole stal moj tata wiec omalo co sobie nogi nie polamal łapiąc ja. Oczywiście wszyscy na stoku niezły ubaw mieli. Hehe od czegos sie wkoncu zaczyna.

Napisane May 23, 2011, 9:25 pm
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No, na kotwiczce kiedyś wyjeżdżałem nie umiejąc jeździć i w połoie drogi spadłem.
Odpiąłem sobie nogę i sruuuuuuuuuu
Deska leciała na dół, podinała nogi narciarzom, którzy musieli puszczać się kotwiczki :D W sumie fajowy widok, ale wstyd.

Napisane May 23, 2011, 9:56 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A, jeszcze w sezonie 2010/2011 siedziałem za kolesiem, który szczał na wyciągu, jak była awaria i trzeba było siedziec 15 minut, na totalnej piździawie. Również na Białce Tatrzańskiej.

Edit : Pomijam akcje,  o ludziach, którzy przypadkiem wjechali na jakieś wybicie, bo to nawet śmieszne nie jest.

Napisane May 24, 2011, 1:21 am Ostatnio edytowane May 24, 2011, 1:22 am przez Karas93
pulpa

pulpa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pulpa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pamiętam, jak na Słowacji laska albo spadła z wyciągu, albo na niego za wcześnie usiadła i wpadła pod krzesełka. Hehe, typiara złożyła się jak scyzoryk :P

Napisane May 24, 2011, 11:27 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja