Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozostałe » Kamera

Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kamera
Szymexpro

Szymexpro

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szymexpro zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siema mam problem ostatnio dałem film na andergrand.pl

Wszyscy mi mówili żebym nauczył się kręcić.
Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak się kręci dobry film fingerboardowy ??

Napisane May 28, 2011, 12:28 pm
samaf

samaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to samaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja stawiam na biurku tak żeby było widać trik i miejscówe.

Napisane May 28, 2011, 12:33 pm
element123

element123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to element123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ważne jest oświetlenie i jeżeli masz w ustawienaich no to odpowiednie ustawienie balansu bieli. Jak kręcisz tak jak wyszedłeś i śnieg kręciłeś ważne są wolne i dokładne ruchy

Napisane May 28, 2011, 1:13 pm
olaf

olaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przeczytaj sobie o kadrowaniu, i oświetlenie dopasuj do warunków panujących w Mieszkaniu/na dworze.

Napisane May 28, 2011, 2:07 pm
ButyJana

ButyJana

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ButyJana zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zgadza się,bardzo ważne jest oświetlenie,ale nie zapominajmy że sama kamera też ma wiele do powiedzenia. Na słabszym sprzęcie niestety nie zrobisz i nie nakręcisz niczego efektownego.. Od tego trzeba zacząć.

Pozdrawiam www.ButyJana.pl

Napisane Jul 26, 2011, 4:36 pm
jacek107

jacek107

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jacek107 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

daty

Napisane Jul 26, 2011, 4:57 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja