Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » Ulubiona miejscówka domowa.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ulubiona miejscówka domowa.
kamlo

kamlo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamlo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak jak w temacie gdzie lubiecie jeździc w domu??  Ja mam dużo miejsc ale najbardziej lubie taki mały stopień przed drzwiami do mojego pokoju
Jest na nim taki fajny metalowy Kątownik...:D

Napisane Dec 27, 2005, 3:09 pm
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja najbardziej lubie smigac po biurku...
jest w nim taka fajna puleczka wysuwana na klawiaturke i mozna niezle posmgac ...  :rolleyes:

*Napisane Dec 27, 2005, 3:24 pm
marek@tg

marek@tg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marek@tg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To ja niekiedy lubie se pojeździć na szafce obok mojego biurka gdzie jest komputer.

Napisane Dec 27, 2005, 3:37 pm
aakira

aakira

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to aakira zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja lubię książki, parapet. W łazience i w salonie mam fajne miejscówki (półki, półeczki, stopnie, niestopnie i inne pierdoły).

Napisane Dec 27, 2005, 5:11 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi się najlepiej śmiga w łazience konkretnie to w umywalce, bo można w niej robić fajne tricki vertowe, a moją  drugą ulubioną miejscówką jest mój pokój, a konkretnie biurko (bardzo fajnie sie grinduje po głośnikach od kompa), aha i jeszcze w kuchni fajnie sie jezdzi w chlebaku i w zlewie :D ")

Napisane Dec 27, 2005, 5:21 pm
kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kcz3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Biurko, parapet, schody, stół... Gdziekolwiek :P

Napisane Dec 27, 2005, 6:09 pm
Jocan

Jocan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jocan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak mysle ze biurko i  stol kuchenny.

Napisane Dec 27, 2005, 6:47 pm
Floow

Floow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Floow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam granitowe parapety :]

Napisane Dec 27, 2005, 8:07 pm
Salabanzi

Salabanzi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Salabanzi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Własne przeszkody, biurko i oczywiście i to chyba naj bardzie to WANNA  B)

Napisane Dec 27, 2005, 8:29 pm
Paziak

Paziak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paziak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja powiem tak ..(zmienie miejsce)w moim liceum sa zawaliste umywalki , idealnie sie w nich smiga..a ze jest ich kilka blisko siebie mozna robic fajne gapy:] a poza tym w mojej szkole sa tez marmurowe parapety , na lekcji pomiedzy łąwkami ustawiam krzesło i smigam sobie jak na rurce!!To sie nazywa ZAJWKA!!Pozdro! iMperial ~!

Napisane Dec 27, 2005, 9:12 pm
macio12

macio12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to macio12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

umywalka i stół kuchenny xD

Napisane Dec 28, 2005, 11:46 am
faja235

faja235

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to faja235 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi się najlepiej śmiga w kuchi na blacie tam jak stara wyemigruje do dużego pokoju to ja rozstawiam skate park dzwonię po kumpla i śmigamy a nawed robimy sobie zawody na special trik best itp.

Napisane Dec 28, 2005, 2:38 pm
mob

mob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja wanna , własne przeszkody , i umywalka w kuchni :d

Napisane Dec 28, 2005, 2:48 pm
witek0504

witek0504

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to witek0504 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W domu to najbardziej lubie jeździć na swoim skateparku, a jak nie na nim to najczęściej na biórku ćwicze flatland  :)

Napisane Dec 28, 2005, 2:59 pm
cyprianb

cyprianb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cyprianb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Flat - biurko, parapet
Vert - zlew
Street - (nie mam ulubionej)

Pozdro.

Napisane Dec 28, 2005, 9:59 pm
SEk300i

SEk300i

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SEk300i zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lubie rozstawic se rurke, murek i pare grubych ksiazek z twarda oprawa na biurku i se troche posmigac :cyclops:

Napisane Dec 28, 2005, 10:15 pm
tescoziom

tescoziom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tescoziom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wanna i zlewozmywak ( ja mam taki podwojny zlewozmywak i se robie transfery )

Napisane Dec 28, 2005, 10:37 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

biurko i zlew w łazience (bowl)

Napisane Dec 28, 2005, 10:43 pm
scam

scam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to scam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to zalezy  mam takie 2 miejsca :) moj pokoj z lewej strony 96 cm parapet obok niego 10 nizej  blat biurka i  po prawej strobnie biorka 10 wyzej kolejny parapet 96 :)  wlasnei montuje na tych gapach nowy fb parki . I 2 miejsce to kuchnia ...

Napisane Dec 30, 2005, 4:24 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

naprawde fajnie sie jeździ w zlewie, polecam:) i na desce do prasowania mojej mamy:) ponad to biurko jest nawet spoX:)

Napisane Dec 30, 2005, 4:30 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja