Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Pozostałe » MUZYKA

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
MUZYKA, muzyka na rower
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Macie jeden temat przeznaczony na rozmowy o muzyce. Możecie tutaj podać jakieś fajne kawałki nadające się do jazdy, napisanie przy czym jeździcie, ew pytania o jakiś utwór z konkretnego filmu jeśli nie możecie go sami znaleźć.

Mimo że temat jest całkowicie otwarty w swojej formie to nie chcę tu widzieć nabijania sobie postów - jeśli coś się komuś przypomni po to jest opcja edytuj aby zmienić post, a nie pisać nowy. No to do dzieła

Napisane Jun 7, 2011, 9:01 pm
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArTiK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rage agaist to  the machine - killing my name - najlepsza nuta na bmx
Vasco Imatreya - Voo Hoo
Wiecej w sobotę czasu nie mam ;(

Napisane Jun 8, 2011, 6:59 pm Ostatnio edytowane Jun 8, 2011, 10:49 pm przez ArTiK
BMXRIDER9

BMXRIDER9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BMXRIDER9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

AC/DC - Thunderstruck
AC/DC - T.N.T

Napisane Jun 15, 2011, 11:13 am
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi się dobrze jeździ przy kawałkach zespołu Black Rebel Motorcycle Club i CKY.

Napisane Jun 16, 2011, 8:55 am Ostatnio edytowane Jun 16, 2011, 8:56 am przez Dakota1
kerniol

kerniol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kerniol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiss- Shock Me
Tu

AC/DC- Sin City
Tu

AC/DC- Shot Down In Flames
Tu

Napisane Jun 18, 2011, 2:14 pm Ostatnio edytowane Jun 18, 2011, 2:16 pm przez kerniol
skatoseto

skatoseto

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatoseto zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No prosze widze ze nie jestem sam z AC/DC siwetny wybor.

Napisane Jan 11, 2012, 11:51 am
barteners

barteners

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barteners zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najcześciej jeżdżę przy your demise, kids like us, comeback kid itp.

http://www.youtube.com/watch?v=grEfg_v_5b4  oo tak;)

Napisane Mar 7, 2012, 10:49 pm
dirtfa

dirtfa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dirtfa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jedna piosenka która po Inspired Bicycles daję mi mocnego kopa to 'Band of Horses - The Funeral' : )

Następnie wg mnie najlepsze.

- Def Leppard - Let It Go :p

- Def Leppard- Lady Strange :D

- Steel Panther - Party All Day xD

Będę uzupełniał jak mi net odmuli..

Napisane Mar 8, 2012, 2:25 pm
mamarika

mamarika

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mamarika zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A może coś dynamicznego w kierunku elektroniki? Mi się świetnie jeździ przy Aufgang - tam jest i fortepian, i mixy, i - niezła jazda :) A o to chyba w rowerze chodzi!

Napisane Apr 14, 2012, 6:49 pm
simeone

simeone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to simeone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
dynamicznego w kierunku elektroniki?

Jeremy Glenn, Mario Basanov - mi najlepiej jeździ się z nimi, silna rytmika pomaga ustabilizować tempo:)

Napisane Dec 4, 2012, 11:04 am
mementofinis

mementofinis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mementofinis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z elektroniki na rower polecam solidny speedcore. Tylko dla zapaleńców. :)

Napisane Sep 8, 2014, 10:02 am
MMKOLBE

MMKOLBE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MMKOLBE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

speedcore? człowieku, tego sie nie da sluchac! ;d

Napisane Sep 12, 2014, 8:45 am
Adikolos

Adikolos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adikolos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Proponuje odświeżyć trochę wątek:

Sheller, słoń - to miasto
52 dębiec

Na rowerze wolicie muzykę, żeby leciała w tle i była przyjemna dla ucha
czy raczej coś do rozkminy i dywagacji nad światem

Napisane Sep 16, 2016, 11:10 am
antonov

antonov

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to antonov zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Raczej jedynie coś co umila czas podczas jazdy, dywagacja jedynie na spokojnie.

Napisane Oct 16, 2016, 9:50 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja