Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Blaty CLAN - co o nich wieci...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Blaty CLAN - co o nich wiecie ?
szyszuner

szyszuner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szyszuner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam. Na skate-europe pojawiły się nowe blaty Clan . Jeździcie/jeździliście na nich ? Co o nich wiecie ? Napisz co o nich sądzisz!

Napisane Jun 15, 2011, 9:08 pm
handy

handy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to handy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

CLAN to następny brand po JART należący do HLC DIST . Czyli deski z fabryki JART FACTORY. Zupełnie inne kształty dostępne tylko dla  CLAN w JART takich nie ma, jak dla mnie zbliżona do Girl i Chocolate. Właściciele to HLC DIST  i Alain Goikoetxea i Manuel Palacios (jedni z najbardziej znanych skaterów w Hiszpanii). W teamie miedzy innymi Alex Carolino, Flo Marfaing, Danny Wainwright, Alain Goikoetxea i Manuel Palacios.Wiec team badź co badź gruby.Tyle można przeczytac na ich facebooku. FACEBOOK CLAN i ich strona STRONA CLAN

Napisane Jun 15, 2011, 9:46 pm Ostatnio edytowane Jun 15, 2011, 9:47 pm przez handy
mati979

mati979

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mati979 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chyba kupuje ten blat ;)
Czyli Clany to to samo co Jarty tylko że z innym profilem?

Napisane Jun 17, 2011, 8:21 am
Wojtys1997

Wojtys1997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtys1997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja własnie chce kupic ten blacik wyprubowac jaki jest .
Mam nadzieje ze jest dobry i mocniejszy od jarta ...
Biorac pod uwage to ze niema zadnych odpowiedzi na ten temat jaki jest ten deck to musi wkoncu ktos napisac . :)

Napisane Jun 17, 2011, 1:09 pm
handy

handy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to handy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak dokładnie CLAN to to samo co JART tylko zupełnie inne kształty, jak dla mnie fajniejsze. Clan dopiero wyladował w Polsce stąd nie wile osób go miało. Cena też przyjazna dla kieszeni.

Napisane Jun 17, 2011, 2:22 pm
Szpachu

Szpachu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szpachu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Podobno w ich teamie jest Rysiek i Maciek

Napisane Jun 17, 2011, 4:27 pm
Wojtys1997

Wojtys1997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtys1997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W teamie miedzy innymi Alex Carolino, Flo Marfaing, Danny Wainwright, Alain Goikoetxea i Manuel Palacios. - Czytaj drugi wpis !

Napisane Jun 18, 2011, 10:35 am
mati979

mati979

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mati979 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam nadzieje ze wytrzymałe są te blaty bo właściwie 5 dyszek dołożyć i ma się Almosta albo Plan B lub jeszcze inny blacik dobrej firmy. Ale Clany mają zaje.... profil ;)

Napisane Jun 18, 2011, 9:16 pm
Wojtys1997

Wojtys1997

Member
Wyświetl posty

Mati979 miales clana ?

Napisane Jun 18, 2011, 9:39 pm
mati979

mati979

Member
Wyświetl posty

Nie. A co? Aaa chodzi ci o to że napisałem ze ma zaje.... profil ? napisałem tak bo tak wygląda na zdjęciu.

Napisane Jun 18, 2011, 9:59 pm Ostatnio edytowane Jun 18, 2011, 10:01 pm przez mati979
beniuSB

beniuSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to beniuSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam clana : manuel palacios . mam go prawie miesiac i jestem piekielnie zadowolony . świetny pop . profil piękny , nie kruszy sie ani nic . nie trzeba sie przyzwyczajac do deski tylko odrazu triki zajebiście wchodza . chyba to moja najlepsza deska jaką mam od prawie 4 lat jazdy . pzdr  :rolleyes:

Napisane Jun 19, 2011, 10:11 am
handy

handy

Member
Wyświetl posty

mati979 powiedział(a):
mam nadzieje ze wytrzymałe są te blaty bo właściwie 5 dyszek dołożyć i ma się Almosta albo Plan B lub jeszcze inny blacik dobrej firmy. Ale Clany mają zaje.... profil ;)
Dobrej firmy ? A co sugerujesz że JART-y są złe -  CLAN to JART tylko zupełnie z innym podejściem do marketingu innym teamem i inna filozofią marki ? Dla mnie złe są wspomniane Almosty czy Enjoye bo to chińskie blaciwa.

Napisane Jun 19, 2011, 11:33 am
mati979

mati979

Member
Wyświetl posty

Ja mam almosta i jestem zadowolony a jarta jeszcze nie miałem ale podobno też dobre blaty

Napisane Jun 19, 2011, 11:59 am
Wojtys1997

Wojtys1997

Member
Wyświetl posty

Podobno jarty szybko sie krusza i wlasnie dlatego niewiem czy kupic clana ...
ale skoro takie sa jak je przectawil BeniuSB to musza byc dobre .
Ale Mati979 niekoniecznie musi byc taki profil jak na zdjeciu ja kupowalem amoka i taki sam profil mial na zdjeciu jak clan a mi przyslali taki przerabany profil ze jezdzic sie niedalo

Napisane Jun 19, 2011, 12:37 pm
handy

handy

Member
Wyświetl posty

Wojtys1997 powiedział(a):
Ale Mati979 niekoniecznie musi byc taki profil jak na zdjeciu ja kupowalem amoka i taki sam profil mial na zdjeciu jak clan a mi przyslali taki przerabany profil ze jezdzic sie niedalo
Mi się nie kruszą bo kupuje deski tylko z aktualnych kolekcji a nie wyprzedażowe. Po za tym zapewne tego amoka nie kupowałeś na Andegrandzie bo tutaj nigdy nie było Amoków.

Napisane Jun 20, 2011, 9:55 am
Kronick

Kronick

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kronick zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

handy powiedział(a):
Mi się nie kruszą bo kupuje deski tylko z aktualnych kolekcji a nie wyprzedażowe. Po za tym zapewne tego amoka nie kupowałeś na Andegrandzie bo tutaj nigdy nie było Amoków.

Powiedz mi, czy on napisał gdzieś, że kupił tutaj Amoka ?

Napisane Jun 23, 2011, 10:32 am
masur1

masur1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to masur1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dostałem na Kozich blat CLAN i powiem, żę świetne drewno, naprawdę polecam

Napisane Jun 23, 2011, 12:07 pm
handy

handy

Member
Wyświetl posty

Kronick powiedział(a):
handy powiedział(a):

Powiedz mi, czy on napisał gdzieś, że kupił tutaj Amoka ?

to niech nie porównuje zdjęc ze ścierwowatych aukcji gdzie sprzedacy robią z kupujących idiotów do profesjonalnych zdjęć które robią ludzie do sklepu andegrand. Nie napisał równiez że kupił gdzie indzie.

Napisane Jun 23, 2011, 1:59 pm
Wojtys1997

Wojtys1997

Member
Wyświetl posty

Dobra ale to nie jest temat o Amokach tylko o clanach ...

Napisane Jun 23, 2011, 8:42 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja