Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Techniczne » [stery] luzy na sterach

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[stery] luzy na sterach, pomoc
Darek1996

Darek1996

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Darek1996 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemka.Mój problem polega na tym,że jak podnoszę przednie koło to mam luzy tzn,wideł nie trzyma się tylko mi lata.Czego to może być wina może łożysk w sterch?Z góry dzięki za pomoc

Napisane Jun 16, 2011, 8:54 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jaką masz główkę ramy? 1" czy 1i1/8" ? Stery maszynowe czy kulkowe? Jaki rower ?

Napisane Jun 16, 2011, 9:03 pm
Darek1996

Darek1996

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Darek1996 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Stery kulkowe i główka to niewiem ale myślę ,że to 1".Rower jakiś rhino coś "ala" bmx tylko na początek może być

Napisane Jun 16, 2011, 9:24 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to rozbierz, nasmaruj stery od nowa, jak potrzeba włóż nowe wianki z kulkami i skręć dobrze. A jak nie masz narzędzi albo nie potrafisz to w pierwszym lepszym rowerowym Ci to zrobią

Napisane Jun 16, 2011, 9:47 pm
Darek1996

Darek1996

Member
Wyświetl posty

Mam narzędzia i wiem jak to zrobić.Jutro Ci powiem czy się udało Dzięki za pomoc

Napisane Jun 16, 2011, 9:51 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

wyczyść dokładnie wszystko, bieżnie łożyska, miski, wszystkie elementy które są ruchome w tym przedsięwzięciu

Napisane Jun 16, 2011, 9:55 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja