Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Programy deskorolkowe !!

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Programy deskorolkowe !!
moose

moose

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to moose zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam sprawe szukałem dzisiaj w telewizji programu skateboardowegoi nic nie znalazłem  :mad: znacie coś może ???

*Napisane Jun 17, 2011, 8:01 pm
Szpachu

Szpachu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szpachu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na Extreme Sports "Fantasy Factory" Nie zawsze jest deska, ale dosyć ciekawy program :)

Napisane Jun 17, 2011, 9:35 pm
mati979

mati979

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mati979 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a czasami jakies zawody też leca ;)

Napisane Jun 17, 2011, 9:51 pm
Dawinczifb

Dawinczifb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dawinczifb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mati979 powiedział(a):
a czasami jakies zawody też leca ;)

Jeszcze kiedys było na MTV "Życie według Ryana"

Napisane Jun 17, 2011, 10:07 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Było;) okazało się totalną klapą.

Napisane Jun 17, 2011, 10:11 pm
Romek1221

Romek1221

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Romek1221 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś bodajże na PLANETE widziałem jak na deskach śmigają, może jeszcze puszczają.

Napisane Jun 17, 2011, 10:45 pm Ostatnio edytowane Jun 18, 2011, 12:49 am przez Romek1221
Szpachu

Szpachu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szpachu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Romek1221 powiedział(a):
Kiedyś podajże na PLANETE widziałem jak na deskach śmigają, może jeszcze puszczają.

"Między nami skaterami" bodajże. Dosyć ciekawe to było. W każdym odcinku była nauka jakiegoś triku, przegląd filmów deskorolkowych i prezentacja różnych firm :D

Napisane Jun 17, 2011, 11:12 pm
konrad66a4

konrad66a4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to konrad66a4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na Dysney XD masz Zack and luther :) :)

*Napisane Jun 18, 2011, 8:16 am
moose

moose

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to moose zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja z tych co teraz lecą to tylko x games , fantasy factory :D no i zeke i luther :D

Napisane Jun 18, 2011, 9:31 am
sutasky

sutasky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sutasky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wg mnie w zeke i luther deska jest tylko dodatkiem,a powinno sie tam wszystko kręcić wokół deski :rolleyes:

Napisane Jun 18, 2011, 10:03 am
moose

moose

Member
Wyświetl posty

znacie coś jescze ?? może zrobie liste:
1.Fantasy Factory
2.X games
3.Zeke i Luther
4.Między nami skaterami
5.Życie Ryana

dawajcie więcej ej a pamiętacie chyba w ''ale urwał'' było ale nie pamiętam ! (aha zawody emitowane w telewizji tez dawajcie)

Napisane Jun 18, 2011, 10:30 am Ostatnio edytowane Jun 18, 2011, 10:30 am przez moose
Sk8Kapi

Sk8Kapi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sk8Kapi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moose powiedział(a):
znacie coś jescze ?? może zrobie liste:
1.Fantasy Factory
2.X games
3.Zeke i Luther
4.Między nami skaterami
5.Życie Ryana

dawajcie więcej ej a pamiętacie chyba w ''ale urwał'' było ale nie pamiętam ! (aha zawody emitowane w telewizji tez dawajcie)
było, było :)  no z zawodów to : Maloof Money Cup...reszty nie pamiętam , a i jeszcze na Planete był "Pierwszy macher skateboardingu"

Napisane Jun 18, 2011, 3:28 pm
guitarsk8

guitarsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guitarsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeszcze na MTV było kiedyś "Naznaczeni", może to nie do końca o Skateboarding'u, ale prawie w każdym odcinku były akcje z deską, ogółem najgorsze wypadki i opowiadali "dlaczego?" "jak najlepiej się przed tym ustrzec" etc. ;)

Napisane Jun 18, 2011, 3:32 pm
NiskiPazur

NiskiPazur

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NiskiPazur zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie oglądajcie takich rzeczy, nigga

Napisane Jun 18, 2011, 3:48 pm
Bujashaka

Bujashaka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bujashaka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak coś się pokazuje w telewizji to znaczy że jest to komercyjne.. A prawdziwa deskorolka nienawidzi komercji, więc dobra rada kolegi wyżej, nie oglądaj takich programów. Wyjątkiem są oczywiście zawody... : )
Ale to też nie do końca bo oglądając przez 2 godziny kolesi robiących to dla kasy w Ameryce także jest dla mnie stratą czasu. Wole iść pojeździć a w domu wieczorem dla czillu pooglądać jakieś sv..

Napisane Jun 18, 2011, 10:13 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja