Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Książka do jarania

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Książka do jarania
Sredan

Sredan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sredan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na pewnym, antybailońskim portalu znalazłem info o książce, którą należy czytać po zjaraniu zielskiem  :P Czy ktoś o tym słyszał? Czy ktoś TO czytał?

*Napisane Jun 28, 2011, 4:59 pm
garb

garb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to garb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
Będąc pod odurzającym wpływem konopi musi rozróżnić, co wokół niego dzieje się naprawdę, a co jest tylko żartem lub podszeptami wyobraźni.

aha

Ta książka nie nadaje się nawet do rozrabiania na niej sortu ze względu na mało kontrastowy kolor okładki.

Napisane Jun 28, 2011, 10:59 pm
kmilkmil

kmilkmil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmilkmil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ciekawe, jeśli autor pisał to będąc zjaranym, to zapewne znajdziemy tam całe mnóstwo wątków filozoficzno-teologicznych, których i tak zapewne nie zrozumiemy ^^)

Napisane Jun 29, 2011, 7:26 am
ryan

ryan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przeczytałem fragment nie będąc zjaranym, pomysł tak samo głupi jak treść. 

Napisane Jun 29, 2011, 10:33 am
Sredan

Sredan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sredan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też przeczytałem fragment i dochodzę do wniosku, że sam jesteś głupi.

Napisane Jul 19, 2011, 4:20 pm
Tajlor

Tajlor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tajlor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie znalazłem w tym fragmencie nic, co zachęcałoby do lektury całości.

Napisane Jul 20, 2011, 1:05 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja