Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Grip z papieru sciernego

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Grip z papieru sciernego
bonzulek5

bonzulek5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bonzulek5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cześć
Chciałbym się dowiedzieć jaki papier ścierny będzie najlepiej się nadawał na grip.
Musi byc na plotnie czy lepiej nie? Wszelkie sugestie mile widziane. Z gory dzieki.

Napisane Jul 4, 2011, 11:14 pm
Szpachu

Szpachu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szpachu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

żaden nie będzie się nadawał! zamów normalny grip, np. z Mality za 12 zł

Napisane Jul 4, 2011, 11:18 pm
bonzulek5

bonzulek5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bonzulek5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No jednak spróbuje. Jak coś napisze o rezultatach. ;)

Napisane Jul 4, 2011, 11:31 pm
1adam1

1adam1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1adam1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Grip jest zrobiony na taśmie na ktorej przyklejone sa te drobinki(nie wiem jak to sie nazywa) a zwykły papier scierny na płótnie po godzince jazdy sie caly zetrze bo nie jest tak przyklejony jak grip.

Napisane Jul 4, 2011, 11:39 pm Ostatnio edytowane Jul 4, 2011, 11:39 pm przez 1adam1
siejo

siejo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siejo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oj nie był bym tego taki pewny. sam w zimę miałem papier scierny na elemencie i odgarniałem deską snieg , jezdziłem w deszczu i grip przez 2 miechy sie tak nie wytarł. jedyne co to sie na płótnie odkleja.
ps. grip ma granulacje P80. ;]

Napisane Jul 5, 2011, 7:31 am
seweryn1996

seweryn1996

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to seweryn1996 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niekture dobre papiery scierne są wytrzymałe jak grip ale bardziej niszczą buty

Napisane Jul 5, 2011, 9:49 am
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Generic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A więc tak. Jak masz daleko do skateshopu a zależy Ci na czasie to innego wyjścia nie masz. Aby zrobić dobry grip z papieru ściernego musisz kupić jak najwięcej ziarnisty papier ścierny i taśmę dwustronną. Za wszystko zapłacisz maksymalnie 10zł, ale myślę że mniej. Twój grip będzie chyba podzielony bo to są płaty robione do bosha a więc z 4 płaty będziesz musiał kupić (jedna sztuka około 1,50zł). Może i znajdziesz duży płat to go kup, aby był tylko jak najwięcej ziarnisty. Taśmą dwustronną obklej tył papieru ściernego i równo naklej na deskę. Potem weź nóż (najlepiej stanleja) i równo wytnij kształt deski. Jakbyś do dobrze ogarną to powinno się ładnie trzymać, a jak mówisz że to dla koleżanki to tym bardziej. Pamiętaj tylko że to nie to samo co grip ponieważ bardziej buty się ścierają i mogą występować usterki typu odklejania się gripu. Zrób jak ja Ci mówię a będzie dobrze. Ja zrobiłem tak w FB i dało radę. Dobra trochę się rozpisałem, to by było na tyle  :P.

Napisane Jul 5, 2011, 12:02 pm Ostatnio edytowane Jul 5, 2011, 12:06 pm przez Generic
RubiSzubert

RubiSzubert

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RubiSzubert zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

odradzam taką robotę.. zakup grip jessup

Napisane Jul 5, 2011, 1:41 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja