Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Speed Demons

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Speed Demons
sic9

sic9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sic9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam mały dylemat ponieważ chciałbym w niedalekiej przyszłości zakupić jakiś blat , kumple polecają deck speed demons lecz gdy czytam na forach opinie na ten temat to niektórzy albo piszą , że deck ten jest kiepściutki albo na odwrót. Chciałbym dowiedzieć się jednoznacznie czy są dobre i czy warto je nabyć , proszę o wasze opinie ;)

Dodany

*Napisane Dec 29, 2005, 7:27 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 9:48 am przez bydlak
SpoxZiom

SpoxZiom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SpoxZiom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

milogo sa zajebiste!! moj koles ma jush z 6 miechow nie wiem jakim cudem troche zorany ale tak zawsze bedzie!!KUPUJ!! Louie jakie 200 zl??dokladnie to 139+10 grip=149zl

Napisane Dec 30, 2005, 1:35 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2005, 1:35 pm przez SpoxZiom
jahu

jahu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jahu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

widze często że wytrzymuja one 6 miechów a potem sie sypią i tak jest w moim przypadku ! zaczął mi się sypać po 6 miechah, ten blat jest bardzo dobry dla początkujących

Napisane Dec 30, 2005, 4:19 pm
samciarz

samciarz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to samciarz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja miałem blat Speed Demons i jestem z niego bardzo dumny bo bardzo długo wytrzymuje , ma ładny ( przynajmniej mi odpowiadający ) profil , jest dużo tańszy od desek bardziej znanych firm >> ja juz stwierdzam ze bede te deski kupował> jescze tylko przetestuje deki bakera i jeżeli bedą słabe bede tylko speed demonsy kupował :P:P

Napisane Dec 30, 2005, 4:39 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja już drugiego Speed Demonsa i jestem z niego zadowolony, tak samo jak z poprzedniego

Napisane Dec 30, 2005, 6:36 pm
koniak007

koniak007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koniak007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jezdże na Speed Demonsie i jest super! Ma spoko profil... polecam

*Napisane Dec 30, 2005, 8:31 pm
RootZDC

RootZDC

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RootZDC zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam juz 2 speed demonsa i zaj**** mi sie na nim jezdzi,oprocz tego nawet dobrze sie tzrymaja:)kupuj polecam

*Napisane Dec 30, 2005, 8:36 pm
korzen.elk

korzen.elk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to korzen.elk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja ci powiem miałem 6 czy 7 speed demonsów. Kiedys jeszcze były w miarę. Ale rok temu tak gdzieś w listopadzie kupiłem se dwa speed demony. Jeden trzymał 2 tygodnie, drugi też dwa, z tym że jeżdziłem na nim co drugi dzież to wychodzi z tego tydzień same jazdy. Póżniej miałem jednego gdzieś w kwietnu trzymał 9 dni. Powiem ci że do dupy te speed demony. Kup se lepiej Pogo albo Nerwousa, albo nawet Powella choć też super nie jest. To tyle na ten temat.

Napisane Dec 30, 2005, 8:48 pm
Jacol1

Jacol1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jacol1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Louie powiedział(a):
OMG nie kupuj tylko miniloga moi dwaj koledzy mieli to moge powiedzieć tylko tyle że 200 zł na marne :/ nie polecam nie mają fajnego profilu, grafika mimo tego że mało ważna taka sobie ;)

fajnego profilu czyli???? słaby?? ja wole słaby profil bo robie wyższe ollie

Napisane Dec 31, 2005, 1:34 pm
darassk8

darassk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to darassk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kup jest super speeddemons ja jezdrze hardcore i juz 4 miesiac leci

Napisane Jan 11, 2006, 9:18 pm
wojtyna

wojtyna

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtyna zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobre blaty z tej samej hali produkcyjnej co almosty i enjoje... najlepszy model to monster mold moim zdaniem... słowem - warto wziąść!

Napisane Jan 12, 2006, 3:45 pm
misiek_06

misiek_06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek_06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajne sa speed demonsy ale mozesz se troche zainwestowac i kupic world industriesa:P stanialy troche :)

Napisane Jan 12, 2006, 8:05 pm
Tuniol

Tuniol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tuniol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fabryka dwindle produkuje deski tych firm. Czyli po co przeplacac :>

Dwindle: | Blind | Almost | Darkstar | Enjoi | World Industries | Speed Demons |  Andergrand.pl |

Napisane Jan 12, 2006, 8:12 pm
ovca

ovca

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ovca zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gdzie produkowane sa teraz speedy???
w chinach??
czy w stanach???

Napisane Jan 14, 2006, 3:09 pm
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matihood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie lpepiej kupic co o 10 razy dluzej wytrzyma uzbeirac 2 razy wiecej kasy i jezdzic na profesjonalnej desce z ameyrki  a nie porudkcji Chinskiej lub japonskie j? Jednym slowem: element !

Napisane Jan 14, 2006, 3:21 pm
heniu13

heniu13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to heniu13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powiem tak.Jeżeli zaczynasz to ten blat jest jak najbardziej dla ciebie.Ale jeżeli masz już zamiar skakać jakieś wieksze schody albo robić drop iny to nie polecam.Ja go mialem 4 miechy i po skoku z 4 poprostu sie polamal

Napisane Jan 14, 2006, 3:27 pm
silverssj

silverssj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to silverssj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heniu13 powiedział(a):
Powiem tak.Jeżeli zaczynasz to ten blat jest jak najbardziej dla ciebie.Ale jeżeli masz już zamiar skakać jakieś wieksze schody albo robić drop iny to nie polecam.Ja go mialem 4 miechy i po skoku z 4 poprostu sie polamal

A to wszystko gówno prawda... moj kumpel mial kilka dni blat ZERO, skoczyl z 4 schodkow i deseczka sie zlamala :/ Nie zwracaj uwagi na opinie niektorych ludzi, Speed Demons to w gruncie rzeczy dobra firma produkujaca rownie dobre deski. Czy to wazne czy deska jest Amerki czy z Chin ?? Mialem kilkakrotnie blat Speed Demons i musze powiedziec, ze trzymal mi tyle samo co blaty Girla, Almosta czy World Industries. Wszyskie są zrobione z tego samego kanadyjskiego klonu. Może Speed Demonsy nie maja jakich super grafik, ale są to naprawdę dobre  i w miare przystępne cenowo blaty. Pozdrawiam, 3maj się.

Napisane Jan 14, 2006, 3:58 pm
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matihood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mialem od brata mini-lgoo tak sie rozwarstwil ale po jakims roku, jak mki zabrakknie kasy na decka po zlamaniu elementa (niekrotko) kupie speeda na nowa probe jego czy andal to taki gnoj. Ale na elemncie lepsze flipy sa dla mnie ale kupie monster molda !!

Napisane Jan 14, 2006, 9:42 pm
kokoloko

kokoloko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kokoloko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja miałem 2 speedemonsy  i dwa miałem po 6 miechuf :D

Napisane Jan 14, 2006, 10:21 pm
Floow

Floow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Floow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

speed demona miałem 2 miesiące, troche sie rozwarstwiał, ale ogólnie nie jest taki zły...

Napisane Jan 14, 2006, 10:29 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja