Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Jakie buty na deskorolkę. Co ...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jakie buty na deskorolkę. Co wybrać? Co kupić?
element181

element181

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to element181 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chcę kupić buty ale mam dylemat jakiej firmy.

edit master9017/Abra Kadabra. Temat przemieniam na techniczną dyskusję o butach na deskę, czyli jakie kupić co wybierać etc. Pozdro.

*Napisane Jul 11, 2011, 11:23 am Ostatnio edytowane Oct 26, 2011, 11:51 am przez master9017
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szukaj po promocjach

emerica
vans(broń boże authentic czy coś tego rodzaju)
etnies(zamszowe, skórzane odpuść)
es
supra
dc(nie skórzane)
fallen
nike sb
osiris
globe
dużo innych

Napisane Jul 12, 2011, 11:19 am
kubaskate8

kubaskate8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubaskate8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a cormaxy ? na ile starczą ??
bo teraz się flipów dużo uczyłem i buty się niszczą ostro a lando miałem 2 pary i wygodne dobrze się śmiga ale się niszczą szybko jakie polecanie nie drobie a dobre cormaxy ?? myślę że jakieś buty do 130 było by najlepiej :D

Napisane Jul 12, 2011, 12:52 pm
kmilkmil

kmilkmil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmilkmil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kubaskate8 powiedział(a):
a cormaxy ? na ile starczą ??
bo teraz się flipów dużo uczyłem i buty się niszczą ostro a lando miałem 2 pary i wygodne dobrze się śmiga ale się niszczą szybko jakie polecanie nie drobie a dobre cormaxy ?? myślę że jakieś buty do 130 było by najlepiej :D

Nigdy. Ale to nigdy nie kupuj cormaxów na deskę  ^^)

Poszukaj sklepów z końcówkami serii w twoim mieście,
ja za 99zł nabyłem tam wiele par Etniesów, Dc, Osirisów czy Vansa :)
A płacisz 100 zł + mniej za to że to kolekcja z poprzednich lat :rolleyes:

Napisane Jul 12, 2011, 1:41 pm Ostatnio edytowane Jul 12, 2011, 1:43 pm przez kmilkmil
kubaskate8

kubaskate8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubaskate8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiem były jakiś czas temu podobno vansy za 99zł ale już nie ma :/ a czegoś na deske szukam a jak znajdę to zły rozmiar trudno dalej będę szukał :D

Napisane Jul 12, 2011, 2:19 pm
pagus97

pagus97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pagus97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Możesz wyrwać też Lando...

Napisane Jul 12, 2011, 5:42 pm
dyniolskate

dyniolskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dyniolskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi sie udało kupić janoskie za 130zł na allegro! POLECAM WSZYSTKIM!!!!

Napisane Jul 12, 2011, 8:23 pm
losiol222

losiol222

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to losiol222 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

może i nike sb dla snoobów , ale cóż prawda jest taka że są jednymi z najbardziej wytrzymałych butów na deskę :)

Napisane Jul 27, 2011, 10:39 pm
skater999

skater999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pomóżcie mi znaleźć najbardziej wytrzymałem buty do 180zł. Muślałem nad vans la cripta dos i es square one. Co polecacie?

Napisane Jul 28, 2011, 6:40 pm
farmerTOM

farmerTOM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to farmerTOM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skater999 powiedział(a):
Pomóżcie mi znaleźć najbardziej wytrzymałem buty do 180zł. Muślałem nad vans la cripta dos i es square one. Co polecacie?

miałem te vansy i powiem że polecam je w 80% wytrzymałości 100%Wygodności

Napisane Jul 28, 2011, 6:47 pm
philips55

philips55

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to philips55 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fallen ripper <3

Napisane Jul 28, 2011, 11:53 pm
pablo007

pablo007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pablo007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lakai, c1rca, dc, supra, emerica- z tych co na szybko pamiętam co miałem na deskę i dobrze się jeździło;
etnies, vans- średnio,
osiris-kicha, podeszwa się odkleiła nawet nie po tygodniu.

Co do kasy myślę że do 200 zł można dostać zajebiste buty, ja np z ostatnich zakupów, kupiłem lakai manchester za 35 euro( 140 zł) albo janoskie za 50 euro(200 zł).

Tylko też wydaje mi się że nie można patrzeć ogólnie na firmę tylko na konkretny model, bo na pewno są lakaie dobre i słabe, tak samo etniesy czy vansy. Pozdro

Napisane Jul 29, 2011, 3:02 am
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

philips55 powiedział(a):
Fallen ripper <3

Zgodze się bo są wygodne ale ona nie wytrzymają dłużej niż miesiąc, mam je.

Napisane Jul 29, 2011, 8:29 am
losiol222

losiol222

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to losiol222 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skater999 powiedział(a):

es'y są dobre :)

Napisane Jul 29, 2011, 12:58 pm
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Supra Buller czy Circa Gallant czy eS Accel lub Slant?
Niech mi doradzą osoby, które je miały i trzymały co najmniej te 3 miechy.

Napisane Aug 2, 2011, 10:27 pm
skater999

skater999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zamek3 powiedział(a):

Być może, że dużo nie pomogę, ale mam eS' y Slant do chodzenia. Chodzę w nich od początku kwietnia i są w stanie idealnym, jedynie podeszwa troszkę starta. W dodatku są bardzo wygodne. Myślę, że na deskę będą dobre. Pozdro.

Napisane Aug 2, 2011, 10:36 pm
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

skater999 powiedział(a):
Zamek3 powiedział(a):

Być może, że dużo nie pomogę, ale mam eS' y Slant do chodzenia. Chodzę w nich od początku kwietnia i są w stanie idealnym, jedynie podeszwa troszkę starta. W dodatku są bardzo wygodne. Myślę, że na deskę będą dobre. Pozdro.

No za dużo nie pomogłeś, bo w nich tylko chodzisz ale dzięki.
To wie ktos coś więcej ?
A miał ktoś Fallen Bomber?

Napisane Aug 3, 2011, 2:22 pm
Seba495

Seba495

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Seba495 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam !! Chce kupić buty do deski i nie wiem czy te będą dobre... http://moda.allegro.pl/buty-cormax-lock-blk-gre-38-wyprzedaz-i1743390086.html

Powiedzcie czy będą dobre na deche i czy wytrzymają z 3 miechy ?

Napisane Aug 3, 2011, 2:57 pm
koszulowy

koszulowy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszulowy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Seba495 powiedział(a):
Witam !! Chce kupić buty do deski i nie wiem czy te będą dobre... http://moda.allegro.pl/buty-cormax-lock-blk-gre-38-wyprzedaz-i1743390086.html

Powiedzcie czy będą dobre na deche i czy wytrzymają z 3 miechy ?

Jeśli jesteś początkujący, to nawet na dłużej, przynajmniej mój kolega ma podobne i dobrze mu trzymają :D

A co do tematu to : C1RCA Evo 205 !
Chodziłem w nich pół roku, jeżdżę dwa miechy i tylko lekkie starcie po prawej stronie (goffy jeżdżę :D)
Naprawdę polecam. Wygodne, lekkie i nieziemsko dobre na deche :D

Napisane Aug 4, 2011, 1:13 am Ostatnio edytowane Aug 4, 2011, 1:15 am przez koszulowy
Seba495

Seba495

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Seba495 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a noski siębardzo szybko ścierają ?

Napisane Aug 4, 2011, 10:05 am
koszulowy

koszulowy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszulowy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niezbyt. Mówię ci, jeśli jesteś początkujący i nie masz za wiele kasy, a chcesz kupić buty na deskę, to weź te Cormaxy :D

Napisane Aug 4, 2011, 10:36 am Ostatnio edytowane Aug 4, 2011, 10:36 am przez koszulowy
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja