Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Jakie buty na deskorolkę. Co ...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jakie buty na deskorolkę. Co wybrać? Co kupić?
element181

element181

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to element181 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chcę kupić buty ale mam dylemat jakiej firmy.

edit master9017/Abra Kadabra. Temat przemieniam na techniczną dyskusję o butach na deskę, czyli jakie kupić co wybierać etc. Pozdro.

*Napisane Jul 11, 2011, 11:23 am Ostatnio edytowane Oct 26, 2011, 11:51 am przez master9017
Seba495

Seba495

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Seba495 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ok. już zamówiłem te cormaxy !!

Napisane Aug 4, 2011, 2:03 pm
Karxl

Karxl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karxl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Polecacie buty Emerica Leo Romero 2 ? Głównie chodzi mi o wytrzymałość podeszwy .

Napisane Aug 4, 2011, 2:13 pm
cziil

cziil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cziil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli chodzi o buty na deske to polecam sandały + skarpety (najlepiej takie do kolan).

Napisane Aug 4, 2011, 4:46 pm
farmerTOM

farmerTOM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to farmerTOM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Vans omar haston
nike sb dunk

Napisane Aug 4, 2011, 9:52 pm
hp15

hp15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hp15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kmilkmil powiedział(a):
Moim zdaniem nike to dla snobów, jak chcesz pokazać że masz za dużo kasy...

Dokładnie, też tak sądzę. Dla mnie najlepsze : Vans, Etnies, Es, Globe.

Napisane Aug 5, 2011, 11:31 pm
Zombalski

Zombalski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zombalski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hp15 powiedział(a):
kmilkmil powiedział(a):

taaa dla nobów co mają za dużo kasy mhm tylko że nike sb można znaleźć już od 169 w skateschopach a te twoje wansy kosztuje 229 to tyle co nike bez przeceny  :P

Napisane Aug 6, 2011, 10:40 am
Stroncz

Stroncz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stroncz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fallen, w lokalnych andegrandach dostaniesz je za 160 zł, a są na prawdę dobre, polecam ; )

Napisane Aug 6, 2011, 5:16 pm
pagus97

pagus97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pagus97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zombalski powiedział(a):
hp15 powiedział(a):
kmilkmil powiedział(a):

taaa dla nobów co mają za dużo kasy mhm tylko że nike sb można znaleźć już od 169 w skateschopach a te twoje wansy kosztuje 229 to tyle co nike bez przeceny  :P

Spokojnie... ten człowiek nigdy nie jeździł w Vansach, Es, Globe. Po prostu widział w sk8shopie i wie że prosi na takich jeżdżą... jak ja nie lubie takich ludzi! :mad:
A co do tematu to polecam: Nike SB, Lando i Etniesy.
Nie polecam już ES ponieważ po tych 4 miesiącach odpadły podeszwy.

Napisane Aug 6, 2011, 5:50 pm Ostatnio edytowane Aug 6, 2011, 5:52 pm przez pagus97
Fakie222

Fakie222

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fakie222 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

polecam Ci buty Etnies.

Napisane Aug 10, 2011, 12:58 pm
seweryn1996

seweryn1996

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to seweryn1996 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja polecam buty vans mam model macgyver i w porównaniu z fallen riper są wykonane z twarszych materiałów vansy po pół roku wyglądają jak falleny po tygodniu

Napisane Aug 10, 2011, 2:34 pm
Gony

Gony

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gony zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wydaje mi się że te modele botów są dobre na deskorolke i się szybko nie zniszczą :"CREME" lub "NIKE 6.0'' (wydaje mi się że te drugie są lepsze).

NIKE 6.0
Kod:
1
http://pl.skate-europe.com/details/86228-buty-nike-6-0-model-mavrk-mid-2.html

COURTYARD
Kod:
1
http://pl.skate-europe.com/details/86239-buty-creme-courtyard.html

Napisane Aug 10, 2011, 8:35 pm
hp15

hp15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hp15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pagus97 powiedział(a):
Zombalski powiedział(a):
hp15 powiedział(a):
kmilkmil powiedział(a):

Spokojnie... ten człowiek nigdy nie jeździł w Vansach, Es, Globe. Po prostu widział w sk8shopie i wie że prosi na takich jeżdżą... jak ja nie lubie takich ludzi! :mad:
A co do tematu to polecam: Nike SB, Lando i Etniesy.
Nie polecam już ES ponieważ po tych 4 miesiącach odpadły podeszwy.

Człowieku, proszę Cię... Nie bądź debilem. Miałem bardzo dużo butów (wpośród których były: Globe, Es, Etnies, Vans). Mam 17 lat i jeżdżę od 8 roku życia, nie pier**l, jeśli mnie nie znasz. Miałem Nike SB i wiem jakie są. Gdybym nie wiedział jakie są, to bym się nie odzywał, według mnie są do dupy, mam prawo do własnego zdania. Pozdrawiam  ^^)

Napisane Aug 10, 2011, 11:07 pm Ostatnio edytowane Aug 10, 2011, 11:47 pm przez hp15
LowDeer

LowDeer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LowDeer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nike SB i Vans.Wg mnie najlepsze buty n deskę. :rolleyes:

Napisane Aug 16, 2011, 9:19 am
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chciałem zapytać jak z wytrzymałością Emeric Situation, miał ktoś? Dają radę? Szybko się zdzierają? Ciągną?
Etnies Jameson ? Ciągną? Trzymają?
Albo macie jakieś tanie najcze 11,5 ?

Napisane Aug 18, 2011, 8:43 pm
szajbus94

szajbus94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szajbus94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nike sb dunk lub falleny clipper

Napisane Aug 19, 2011, 10:26 am
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

-.-

A jak z wytrzymałością Laced?

Napisane Aug 19, 2011, 4:55 pm Ostatnio edytowane Aug 19, 2011, 4:59 pm przez niee
skate1997

skate1997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate1997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lakai manchester select, p rody 4 ,5 vulc nie wiem

Napisane Aug 19, 2011, 9:34 pm
Nexxtt

Nexxtt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nexxtt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nike SB i Fallen´y  polecam

Napisane Aug 20, 2011, 1:10 am
bartussk8

bartussk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bartussk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moglibyście przy okazji dawac linki do bucików ??

Napisane Aug 20, 2011, 11:51 am
piredele

piredele

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piredele zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a co myslicie o butach DC

Napisane Aug 20, 2011, 11:57 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja