Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Jakie buty na deskorolkę. Co ...

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jakie buty na deskorolkę. Co wybrać? Co kupić?
element181

element181

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to element181 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chcę kupić buty ale mam dylemat jakiej firmy.

edit master9017/Abra Kadabra. Temat przemieniam na techniczną dyskusję o butach na deskę, czyli jakie kupić co wybierać etc. Pozdro.

*Napisane Jul 11, 2011, 11:23 am Ostatnio edytowane Oct 26, 2011, 11:51 am przez master9017
mizO

mizO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mizO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

polecam vansy old skoole ;]

Napisane Aug 28, 2011, 12:46 am
Wojtys1997

Wojtys1997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtys1997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja ci powiem tak :
Kup sobie obojetnie jakie buty czy vans czy podruby jak ,,wans" ,,waws"
posmaruj sobie tylko kropelka prawego/lewego buta (w zaleznosci jakim stylem jezdzisz ) i po prostu posmaruj niech zaschnie i ci beda trzymac .
Kumpel mial wlasnie buty ,,Wans" i posmarowa buta kropelka i trzymaja mu do teraz a kupil na poczatku sezonu :)

Napisane Aug 28, 2011, 11:15 am
siejo

siejo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siejo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ostrzegam, nie kupywać podrób'' demax'' 1,5tygodnia i6 dzur w tym 3 na wylot ze rwą skarpety .

Napisane Aug 28, 2011, 9:00 pm
Nata1997

Nata1997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nata1997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtys1997 powiedział(a):
ja ci powiem tak :
posmaruj sobie tylko kropelka prawego/lewego buta (w zaleznosci jakim stylem jezdzisz ) i po prostu posmaruj niech zaschnie i ci beda trzymac .
Kumpel mial wlasnie buty ,,Wans" i posmarowa buta kropelka i trzymaja mu do teraz a kupil na poczatku sezonu :)

jeżdżę na goffy ale to to nadaje się żeby posmarować podeszwe ? bo jak kleiłam dentką i super glue i dentka się skruszyła a klej został to się mega ślizgało :/

Napisane Aug 28, 2011, 9:42 pm Ostatnio edytowane Aug 28, 2011, 9:43 pm przez Nata1997
Wojtys1997

Wojtys1997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtys1997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nata1997 powiedział(a):
Wojtys1997 powiedział(a):
ja ci powiem tak :

jeżdżę na goffy ale to to nadaje się żeby posmarować podeszwe ? bo jak kleiłam dentką i super glue i dentka się skruszyła a klej został to się mega ślizgało :/

Nie wiem czy sie slizgaja ale wiem tylko ze moj kumpel bardzo chwali sobie smarowanie kropelka ;d

Napisane Aug 28, 2011, 11:42 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Kropelka" i "Super Glue" to nie jest to samo czasem? Jedno i drugie to klej z cyjankowodorem i nie nadaje się do "smarowania" butów raczej.

Napisane Aug 29, 2011, 12:20 pm
Bujashaka

Bujashaka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bujashaka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

master9017 powiedział(a):
"Kropelka" i "Super Glue" to nie jest to samo czasem? Jedno i drugie to klej z cyjankowodorem i nie nadaje się do "smarowania" butów raczej.

Dokładnie. Ten klej po wyschnięciu robi się taki bardzo śliski przez co flipy się słabo kręcą... Po prostu nie ma takiego tarcia. Inne kleje typu te szewskie maja już konsystencje takiej gumy i lepiej ciągną. Ale moje zdanie jest takie, że najlepiej butów nie smarować. Najlepsze wyczucie deski, najlepsze flipy... Lepiej się pomęczyć i coś popracować a wtedy więcej kasy i można częściej kupować buty. Choć i tak nie ma dużej różnicy w trzymaniu się tych butów.

Napisane Aug 29, 2011, 8:46 pm
miki1997r

miki1997r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miki1997r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siema
mam pytanie czy vansy classic są dobre na deskę(wytrzymałe)

Napisane Aug 29, 2011, 10:42 pm
skatemilo87

skatemilo87

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatemilo87 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Polecam w 100% Nike SB Blazery, ostatnie trzymały 6,5 miesiąca, teraz mam kolejne :D

Napisane Aug 30, 2011, 1:06 am
metalkuba11

metalkuba11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to metalkuba11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

etnies ryan sheckler 4 są lepsze

Napisane Aug 31, 2011, 12:55 pm
max1122

max1122

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to max1122 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja polecam CORMAX DEON są bardzo fajne. Wiem bo sam je miałem.

Napisane Sep 6, 2011, 4:51 pm
piredele

piredele

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piredele zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a czy ktoś wie czy można spotkać nike sb w Kraśniku ? (woj. lubelskie)

Napisane Sep 6, 2011, 5:41 pm Ostatnio edytowane Sep 6, 2011, 5:42 pm przez piredele
LowDeer

LowDeer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LowDeer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cormax'y może i są fajne, ale na desce szybko Ci pójdą...

Napisane Sep 7, 2011, 4:47 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

podrzucam link do giełdy bo sprzedaję conversy consy za 9 dyszek, może ktoś skorzysta:

Converse athns Mid

Napisane Sep 9, 2011, 10:02 pm Ostatnio edytowane Sep 9, 2011, 10:03 pm przez soulfly
Santer13

Santer13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Santer13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakie buty na deskę do 150 zł? Rozmiar 45 do 46.
Proszę o linki.
Podobają mi się  buty "trampkowate".

Napisane Sep 22, 2011, 8:24 pm
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja teraz będę brał Nike SB, jakie polecacie? Janoskie czy jakieś konkretne P-Rody?

Napisane Sep 23, 2011, 9:43 pm
driverby

driverby

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to driverby zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem kolekcja Stefana Janoski to nie byle co, ja je miałem i wytrzymały prawie 6 miesięcy a wiec polecam :)....Nie pożałujesz

Napisane Sep 26, 2011, 5:51 pm
farmerTOM

farmerTOM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to farmerTOM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zamek3 powiedział(a):
Ja teraz będę brał Nike SB, jakie polecacie? Janoskie czy jakieś konkretne P-Rody?

Najlepiej dunk, są niezniszczalne

Napisane Sep 26, 2011, 6:27 pm
miki1997r

miki1997r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miki1997r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema chce kupić buty na deskę do 130zł i mam pytanie jakie są dobre i w miarę wytrzymałe ja osobiście zastanawiałem się nad cormaxami

Napisane Sep 27, 2011, 5:55 pm
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

farmerTOM powiedział(a):
Zamek3 powiedział(a):

Najlepiej dunk, są niezniszczalne

Nie rób się taki znawca :P Dunki nie są typowo deskowe. Biegasz - kupujesz buty do biegania, jeździsz na desce - kupuj do jazdy, a nie do gry w kosza.

driverby powiedział(a):

moim zdaniem kolekcja Stefana Janoski to nie byle co, ja je miałem i wytrzymały prawie 6 miesięcy a wiec polecam :)....Nie pożałujesz

No właśnie, nie są jakieś za cienkie czy coś, że deskę za bardzo czuć? Chyba trzeba kupić takie "na styk", że jak się ma stopę np. 28 cm to Janoskie 28 cm i się chyba i tak rozbiją? Słyszałem, że podeszwa niezniszczalna, można trzeć o papier ile wlezie i nic, to prawda? A jak z wygodą w P-rodach?

Napisane Sep 27, 2011, 10:04 pm
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja