Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Naprawa podeszwy w butach

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Naprawa podeszwy w butach
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema. Macie jakis sposob na zabezpieczenie podeszwy w butach? Smigam sobie w Fallen Ripper i jest przetarcie na palcu, juz niedlugo na wylot bedzie. Rozprowadzilem po tym klej poliuretanowy (jak Shoe Goo) ale nic nie dalo bo klej zaczal schodzic po prostu. Znajomy probowal sobie dac dentke ale tez sie jakos kruszyla, odklejala. Znacie jakies sposoby na podeszwe? Bo boki wiadomo jak zabezpieczyć.

*Napisane Jul 17, 2011, 1:46 pm
AllFromUSA

AllFromUSA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AllFromUSA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No tak,ale składanie podeszwy za pomocą kleju niewiele da.. Może tylko na krótką metę. Jeżeli już to oddałbym buty do szewca i zapytał czy naprawa jest w ogóle możliwa. 

Napisane Jul 27, 2011, 2:12 pm
wycior1515

wycior1515

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wycior1515 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zamek3 powiedział(a):
master9017 powiedział(a):
Aha no to jeśli tak to ratuj je jak się tylko da. Jak już chcesz kleić to tylko specjalnym klejem do gumy i nie żaden Shoe Goo bo tego używa się gdy widać że podeszwa się kończy a nie po fakcie gdy jest już w niej dziura. Pozdro.

Mam klej Falco poliuretanowy (zerknij w google), to jest szewski klej do butów, łączy gumę z innymi materiałami i dałem go na podeszwę jeszcze zanim była dziura na wylot i gówno, nic nie dało. Klej zszedł po paru godzinach jazdy. Nie macie sposobu na ratowanie podeszwy?
A tak nawiasem rozwala mnie jak goscie na anderze piszą, że jakieś etnies, es czy cropp trzymają im pół roku...To normalni ludzie są?

nie wiem czy jestem normalny ale mi moje zielone dc trzymaja 6miechow

Napisane Aug 1, 2011, 2:18 pm
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobra, dla wszystkich zainteresowanych Fallen Ripper i ich "zajebistą" podeszwą:
buty 3 godziny temu wylądowały na śmietniku, dziura na wylot w podeszwie.
Podsumowując:
200-280 zł/mies. to chyba niezbyt udana inwestycja.
Nie polecam.

Napisane Aug 3, 2011, 2:25 pm
metalkuba11

metalkuba11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to metalkuba11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kup sobie etniesy lub vansy i smaruj co jakiś czas klejem shoe goo to pojeżdzisz  mniej więcej rok

Napisane Sep 10, 2011, 5:02 pm
piredele

piredele

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piredele zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

może mnie wyśmiejecie ale najlepsze buty z naprawdę mocną podeszwą to nie jakieś tam specjalne sb tylko adidas buelton m .... bardzo gruba podeszwa i sądze że nie do zdarcia

te wszystkie sb to są takie drogie że szook !
No adidas buelton m też kosztuje jakieś 180 ? albo ja np. w sklepie kupilem to dalem 229 ale na necie chyba 180 ok .

No i powiem od razu że trochę w nich jeździłem i ani śladu :)

Spróbójcie może akurat ?
Poza tym wygląd nie jest najgorszy tych butów. Coś w stylu sk8  | DODAM ŻE MAJĄ ZAWALISTĄ WKŁADKĘ ... MIĘKKO A ZARAZEM MOŻNA WYCZUC DESKE ...

Napisane Sep 10, 2011, 5:47 pm Ostatnio edytowane Sep 10, 2011, 5:53 pm przez piredele
koszulowy

koszulowy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszulowy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To kup se Lando, 160 ziko, a posmigasz ze 2 miechy.

Napisane Sep 10, 2011, 11:13 pm
kazaa

kazaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kazaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U szewca można kupić podeszwę taką gumową którą sobie wytniesz i nakleisz do buta, klej prawdopodobnie dostaniesz u niego, jak nie to powie ci jaki użyć :)

Napisane Sep 14, 2011, 3:20 pm
kuba1b14

kuba1b14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuba1b14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Raz oddałem do szewca, przykleił mi nowe podeszwy wszystko ładnie,spoko ale po pierwszym dniu prawie całe odeszły, więc nie polecam. Polecam kupić nike sb długo trzymają< ale jak każde buty, przetarły się . Podeszwę kleje pałkami kleju (castorama 7zł 12 pałek) jak masz mocno przetarte buty to starcza 0,5pałki/tydzień. Jak ktoś ma problemy z bokami nie przyklejać żadnej dętki!! tylko opony od kolarek(naprawdę mocna guma)

Słabe podeszwy =Emerica, Etnis, Lando.

*Napisane Sep 15, 2011, 8:11 pm Ostatnio edytowane Sep 15, 2011, 8:18 pm przez kuba1b14
metalkuba11

metalkuba11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to metalkuba11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

etnies nie etnis  mają super podeszwe sam mam etniesy ryan sheckler 4

Napisane Sep 16, 2011, 8:41 pm
kazaa

kazaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kazaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Etniesy dobrą podeszwę mają 2 miechy trzymała :)

Napisane Sep 16, 2011, 10:19 pm
pepepro

pepepro

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pepepro zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
Raz oddałem do szewca, przykleił mi nowe podeszwy wszystko ładnie,spoko ale po pierwszym dniu prawie całe odeszły, więc nie polecam. Polecam kupić nike sb długo trzymają< ale jak każde buty, przetarły się . Podeszwę kleje pałkami kleju (castorama 7zł 12 pałek) jak masz mocno przetarte buty to starcza 0,5pałki/tydzień. Jak ktoś ma problemy z bokami nie przyklejać żadnej dętki!! tylko opony od kolarek(naprawdę mocna guma)

Co do klej pałki to się nie dokońca z tobą zgadzam, może tania jest i wytrzymała ale straszenie śliska się robi 

*Napisane Feb 16, 2012, 7:33 pm
Piecu

Piecu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Piecu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kuba1b14 powiedział(a):

I tu widać że kłamiesz bo Emericy mają najlepsze podeszwy w butach na deskę pzdr ;]

Napisane Feb 16, 2012, 8:11 pm
pagus97

pagus97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pagus97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

[/quote]

I tu widać że kłamiesz bo Emericy mają najlepsze podeszwy w butach na deskę pzdr ;][/quote]
Hahahaha, Emericy? Po miesiacu odpychalem sie na skarpecie...

Napisane Feb 17, 2012, 2:42 am
michiDSK

michiDSK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michiDSK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

[quote=pagus97]
[/quote]

I tu widać że kłamiesz bo Emericy mają najlepsze podeszwy w butach na deskę pzdr ;][/quote]
Hahahaha, Emericy? Po miesiacu odpychalem sie na skarpecie...[/quote]
Tak to jest, jak się nie kupuje modeli na deskę. Ja emerici śmiało mogę polecić

Napisane Feb 17, 2012, 2:07 pm
kubik753

kubik753

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubik753 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

[/quote]

Hahahaha, Emericy? Po miesiacu odpychalem sie na skarpecie...[/quote]
Tak to jest, jak się nie kupuje modeli na deskę. Ja emerici śmiało mogę polecić [/quote]

Niestety ale Emericy mają słabiutkie podeszwy ale i tak to są zajawkowe buty, kumpel kupuje je cały czas podeszwy trzymają mu od 2 tyg do 1.5 miesiąca . ale radzi sobie jeszcze podklejaniem, więc nie ma co płakać .

Napisane Feb 19, 2012, 11:43 am Ostatnio edytowane Feb 19, 2012, 11:44 am przez kubik753
progres

progres

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to progres zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Panowie. Jeżeli obuwie jest użytkowane zgodnie z przeznaczeniem do dwóch lat można (a nawet trzeba) reklamować. Jeśli sklep odmawia pisać do rzecznika praw konsumenta.

Reklamować z tytułu "Niezgodności towaru z umową" nawet gdy producent daje jednoroczną (gwarancję). Czyli towar musi spełniać swoją rolę przez co najmniej dwa lata. Może się zużywać ale nie może być bezużyteczny przed upływem dwóch lat.

Sklepy i firmy często z "marszu" odrzucają pierwszą reklamacje. Dopiero po odwołaniu uznają. Jeśli nie, pozostaje rzecznik praw konsumenta.

Wszystkie informacje można znaleźć w internecie po wpisaniu "Niezgodności towaru z umową" - często napisane trudnym językiem prawniczym. :P 

*Napisane Nov 11, 2016, 4:10 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

progres powiedział(a):
Panowie. Jeżeli obuwie jest użytkowane zgodnie z przeznaczeniem do dwóch lat można (a nawet trzeba) reklamować. Jeśli sklep odmawia pisać do rzecznika praw konsumenta.

Reklamować z tytułu "Niezgodności towaru z umową" nawet gdy producent daje jednoroczną (gwarancję). Czyli towar musi spełniać swoją rolę przez co najmniej dwa lata. Może się zużywać ale nie może być bezużyteczny przed upływem dwóch lat.

Sklepy i firmy często z "marszu" odrzucają pierwszą reklamacje. Dopiero po odwołaniu uznają. Jeśli nie, pozostaje rzecznik praw konsumenta.

Wszystkie informacje można znaleźć w internecie po wpisaniu "Niezgodności towaru z umową" - często napisane trudnym językiem prawniczym. :P 

Mowa o przetarciu od gripu. Żadna gwarancja tego nie obejmuje.

Napisane Nov 14, 2016, 8:50 am
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja