Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » GTA SA

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
GTA SA, mody
kozaczyk

kozaczyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozaczyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema (Wyszukiwanie tematu nie zwróciło wyników)

od nie dawna gram w GTA SA i chce wgrać mody do GTA SA żeby tą grę niejako urozmaicić . Mam jeden problem , mianowicie jak zainstalowuję moda , włączam grę i gra ładuje się do połowy :mad:
Oglądałem na youtube tysiące poradników i dalej jest to samo  :(

Czy ktoś mógłby skontaktować się ze mną na gadu jak wię jak mi pomóc , albo sam ma GTA i wie jak naprawić to ?
Moje gg : 34093131

Z góry dzięki i pozdrawiam :Kozaczyk

Napisane Jul 18, 2011, 2:14 pm
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Generic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Odinstaluj moda i napisz czy sama gra działa.

Napisane Jul 18, 2011, 9:32 pm
Kawka00

Kawka00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kawka00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kozaczyk powiedział(a):

Oglądałem na youtube tysiące poradników i dalej jest to samo  :(

To zrob tak jak radza a nie tylko ogladasz...

Napisane Jul 19, 2011, 12:14 am
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeszcze też zależy jaki to mod

Napisane Jul 19, 2011, 12:21 am
SzczurFb

SzczurFb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SzczurFb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A tak robiąc offtop, zna ktoś jakiś kozacki serwer RP ?

Napisane Jul 19, 2011, 10:42 am
kozaczyk

kozaczyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozaczyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dalej gra nie działa , mody też nie
robie tak jak w poradnikach  :mad:
to ktoś pomoże ?

Napisane Jul 19, 2011, 1:01 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Usuń 1/3 tych modów. Gra się nie chce załadować bo za dużo ich wgrałeś albo też jest inna opcja. Są mody które po wgraniu po prostu nie pasują do danego modelu pojazdu etc. Jak Ci na tym zależy to usuń wszystkie i zacznij od nowa albo w liście modów wybierz te które są zbędne. Pozdro.

Napisane Jul 19, 2011, 1:39 pm Ostatnio edytowane Jul 19, 2011, 1:43 pm przez master9017
kozaczyk

kozaczyk

Member
Wyświetl posty

master9017 powiedział(a):
Usuń 1/3 tych modów. Gra się nie chce załadować bo za dużo ich wgrałeś albo też jest inna opcja. Są mody które po wgraniu po prostu nie pasują do danego modelu pojazdu etc. Jak Ci na tym zależy to usuń wszystkie i zacznij od nowa albo w liście modów wybierz te które są zbędne. Pozdro.

Wszystko spoko tylko jeden problem , ja mam jednego moda ! i tylko jego prubowałem wgrać i dupa :( ale pozdro master dzięki za angaż

chodzi mi o takiego gościa na forum takiego mózgowca od kompów raczej

Napisane Jul 19, 2011, 3:38 pm
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Generic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SzczurFb powiedział(a):
A tak robiąc offtop, zna ktoś jakiś kozacki serwer RP ?

Polski Serwer Driftu i Zabawy (91.203.223.75:7884). Największy server w Polsce. Da się grać. Polecam.

Napisane Jul 19, 2011, 11:01 pm
SzczurFb

SzczurFb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SzczurFb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

I to jest Role Playing ?

Napisane Jul 20, 2011, 8:12 am
sally123

sally123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sally123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fort Carson rp jest git tylko nie polski

Napisane Jul 20, 2011, 11:51 am
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

SzczurFb powiedział(a):
I to jest Role Playing ?

Tak.

Napisane Jul 20, 2011, 1:38 pm
Irek98

Irek98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Irek98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

daj ktos jakiegos death matcha gdzie mozna kilac z samolotow :D

Napisane Jul 20, 2011, 7:21 pm Ostatnio edytowane Jul 20, 2011, 7:21 pm przez Irek98
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

No to ten co podałem.

Napisane Jul 21, 2011, 11:36 am
SzczurFb

SzczurFb

Member
Wyświetl posty

Generic, wiesz co to serwer RP ?...

Napisane Jul 21, 2011, 5:18 pm
Irek98

Irek98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Irek98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mrucznik to dobry roleplay

Napisane Jul 21, 2011, 7:48 pm
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

SzczurFb powiedział(a):
Generic, wiesz co to serwer RP ?...

Wiem.

Napisane Jul 22, 2011, 12:32 pm
SzczurFb

SzczurFb

Member
Wyświetl posty

Irek98 powiedział(a):

Hahahahahaha. Wpisz sobie na youtube i zobacz niektóe relacje...

Napisane Jul 22, 2011, 11:10 pm
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Dobra, a ty wpisz sobie w allegro słownik ortograficzny.

Napisane Jul 22, 2011, 11:31 pm
Irek98

Irek98

Member
Wyświetl posty

SzczurFb powiedział(a):
Irek98 powiedział(a):

Hahahahahaha. Wpisz sobie na youtube i zobacz niektóe relacje...

wybredny jesteś

Napisane Jul 22, 2011, 11:48 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja