Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » zmiana programu domyślnego ?

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
zmiana programu domyślnego ? , nie mam pojęcia :(
Irek98

Irek98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Irek98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Joł joł niggersy , od jakiegos czasu chce zrobic server . dzialal tylko teraz nichcąco coś speprzyłem i nie wiem jak to naprawić . pobieram plik .rar i niechaco otworzylem go za pomocą notatnika i teraz ciagle sie tak robi . jak przywrócić żeby otwierało sie dmoyślnie ?

Napisane Jul 21, 2011, 5:05 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To kliknij na to prawym przyciskiem myszy i otwórz jako archiwum rar czy jakoś tak.

Napisane Jul 21, 2011, 6:04 pm
tomekas

tomekas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomekas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kliknij prawym na obojetnie jaki plik.rar , klikasz sobie wybierz program domyslny I dajesz Winrar ( jesli go masz) , jesli go nie ma w spisie to znajdz go szukajka na dole okna.

Napisane Jul 21, 2011, 6:06 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja