Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Techniczne » [bmx]Trzeszczące korby

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[bmx]Trzeszczące korby, problem
wycior1515

wycior1515

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wycior1515 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hej, wlasnie dostałem mojego 1 bmxa [stolen sinner] po zlozeniu go od razu poszedłem polatać. Zauwazyłem ze gdy pedałuje z suportu dobiega trzeszczenie jakby dostał sie tam piasek. nie wiem co z tym zrobic, pomóżcie, z góry dzieki...

*Napisane Aug 1, 2011, 2:35 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to jak dostał  się tam piasek to rozkręć  wyczyść łożyska nasmaruj  skręć i śmigaj dalej ...

Napisane Aug 1, 2011, 3:53 pm
wycior1515

wycior1515

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wycior1515 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ok juz chyba lepiej bo ciszej, bede informował na bierząco.
a rozkrecał go na razie nie bede.

Napisane Aug 1, 2011, 5:57 pm Ostatnio edytowane Aug 1, 2011, 5:57 pm przez wycior1515
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

może po prostu zapiaszczony łańcuch i zębatki ?

Napisane Aug 2, 2011, 12:48 am
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wsadziłeś tulejkę?
Swego czasu jeździłem bez ów śmiesznego kawałka rurki, korby trzeszczały strasznie - źle się układała oś w łożysku, czy coś. Finalnie łożysko po przeciwnej stronie od napędu strzeliło.

Napisane Aug 2, 2011, 12:49 am
wycior1515

wycior1515

Member
Wyświetl posty

ooo dzieki opik, faktycznie zebatka w piachu juz ok, prawie nie słychac jak sie jedzie.

*Napisane Aug 3, 2011, 9:49 am
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:laugh: najciemniej zawsze pod latarnią

Napisane Aug 3, 2011, 11:18 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja