Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Czy polecacie SnowShow?

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czy polecacie SnowShow?
EmiliaS

EmiliaS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EmiliaS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cześć! W nadchodzącym sezonie chcemy z koleżankami pojechać na deskę w Alpy. Koleżanki polecały mi wyjazdy ze SnowShow. Czy możecie mi coś poradzić? Warto z nimi jechać?

Napisane Aug 3, 2011, 2:05 pm
emilka12

emilka12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilka12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiesz co nawet nie wiem co to ale to tylko moja opinia, może dlatego ze nie interesuje się zbytnio takimi wyjazdami. Wiem ze Woodcamp już od paru lat robi jakieś obozy.

Napisane Aug 3, 2011, 11:50 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w tym roku bylo 10-lecie woodcampu. zobacz sobie jakie zaje8iste obozy organizuja na blogu ich biura podrozy ;) klik klik

Napisane Aug 4, 2011, 12:17 am
rusherS

rusherS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rusherS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziwnie reklamowe to pytanie z nowego konta, jeszcze ciekawsze, że na kilku forach związanych z sportami extreme dokładnie identyczne w tym samym czasie.
To taki sprytny produkt placement czy się mylę?

Napisane Aug 7, 2011, 10:10 am
DSDpromo

DSDpromo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DSDpromo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

My polecamy ten wyjazd! =)

http://www.youtube.com/watch?v=PEoUEhx-Xls

_________
www.deskidance.eu
http://www.facebook.com/#!/deskidance

Napisane Nov 14, 2011, 3:16 pm
whitey

whitey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to whitey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rusherS powiedział(a):
Dziwnie reklamowe to pytanie z nowego konta, jeszcze ciekawsze, że na kilku forach związanych z sportami extreme dokładnie identyczne w tym samym czasie.
To taki sprytny produkt placement czy się mylę?

spostrzegawczy:-)

nie wiem czy reklama czy nie, ja byłem na sylwestra z 2 lata temu i było na maxa spoko...
jeśli ktoś szuka wyjazdu na którym sobie pojeździe do porzygu to dobra opcja
jeśli ktoś szuka wyjazdu na którym sobie trochę pojeździ a potem będzie szukał innych atrakcji to jest to MEGA opcja dla niego...Ci ludzie codziennie coś tam robia...wiec jak ktoś jedzie z kimś kto słabo śmiga polecam te wyjazdy (ja cały dzien na desce a moja dziewczyna zaliczyła wszystkie biby na stoku i poza nim,jakieś warsztaty...ja miałem spokój a moja dziewucha była zajęta non toper)

polecam:-)

Napisane Feb 15, 2013, 11:38 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja