Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Techniczne » [BMX] Polerowanie obręczy ?

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[BMX] Polerowanie obręczy ?
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sprawa wygląda następująco.
Totalnie zmieniam paint job roweru, a średnio jestem na moment obecny przy kasie - uwaga robaczki, ZROBIŁEM PRAWO JAZDY !

Potrzebował bym coś w deseń chromowych obręczy.
Da radę zrobic mocną polerkę aluminiowych obręczy (Fortress + Raider), tak aby to nie rdzewiało, a miało odcień ładnej polerki, wręcz lustra?

Od biedy chce ktoś fortressa fioletową anodę + raidera fioletowy lakier za 2x chromy?

Napisane Aug 5, 2011, 9:00 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aluminium nie rdzewieje !
polerkę robi się łatwo, ale zamiast kopiowania polecam cultstyle.pl i na pewno znajdziesz odpowiedź. Dla pewności radości wytrzymałości i wszelkich innych ości możesz na to puścić superturboelomadafakazajebisty lakier bezbarwny za 80zł / 100ml

Napisane Aug 6, 2011, 12:21 am
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Będzie dobry efekt?
Jak mam robic, żeby to wygladało byle jak, to wolę iśc się nawalic i nie marnowac czasu.

Napisane Aug 6, 2011, 12:26 am
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1
2
3
pierwsze z brzegu polerowane aluminium
tylko musisz poczytać jak to zrobić dobrze żeby nie zjebać

Napisane Aug 6, 2011, 1:58 am
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Idealnie będzie, jak takie coś osiągnę.

Ok, dam znac, jak znajdę czas, to się zabiorę za to.

Napisane Aug 6, 2011, 4:22 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja