Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Korekcja zdjecia

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Korekcja zdjecia, Jak ?
tomekas

tomekas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomekas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam
Otoz zrobilem zdjecie, a ze warunki nie byly za ciekawe, zdjecie zrobilo sie czerwone.
Chcialbym isc z ta fotka do fotografa, zeby mi ja wywolal na elegancki papier,i potem w ramke, ale z taka jakoscia nie bedzie to wygladac ciekawie.
Zna ktos sposob jak doprowadzic foto do bardziej oryginalnych kolorow?
A moze ktos cos takiego potrafi? jak cos to moge zdjecie wstawic, moze ktos cos z nim zrobi.
Pozdro.

Napisane Aug 21, 2011, 5:20 pm
sk8gp

sk8gp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8gp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to wstaw fotke, ludzie zobacza czy da sie cos zrobic

Napisane Aug 21, 2011, 6:47 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Podeslij foto.

Napisane Aug 21, 2011, 7:37 pm
tomekas

tomekas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomekas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Prosze bez komentarzy co do mojego wygladu, stalem godzine w deszczu po te foto ;)Fotka

Napisane Aug 21, 2011, 7:59 pm Ostatnio edytowane Aug 21, 2011, 7:59 pm przez tomekas
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chyba nie da sie zrobic nic.

Napisane Aug 21, 2011, 8:10 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zrobilem co moglem, ale na szybko bo i tak przy tej jakosci i stopniu przesycenia nic bym nie zrobil... masz 3 wersje.

http://www.speedyshare.com/files/29970012/asd.rar

Napisane Aug 21, 2011, 8:25 pm
juniorsk8

juniorsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juniorsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A nie prościej będzie pójść do fotografa i się go spytać czy da się z tym coś zrobić? Na pewno każdy fotograf w studiu ma sprzęt do obróbki zdjęć ;)

Napisane Aug 21, 2011, 11:00 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

juniorsk8 powiedział(a):
A nie prościej będzie pójść do fotografa i się go spytać czy da się z tym coś zrobić? Na pewno każdy fotograf w studiu ma sprzęt do obróbki zdjęć ;)

Dokładnie. To jest spokojnie do zrobienia ale trzeba wiedzy i programu.

Napisane Aug 21, 2011, 11:04 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem jak u Was, w Poznaniu za takie coś wołają kasę.
Wolałbym za to postawic sobie i dobremu ziomkowi piwo, aniżeli płacic, jak mogę poprosic kogoś, dla kogo to przyjemnośc.

Napisane Aug 21, 2011, 11:26 pm
tomekas

tomekas

Member
Wyświetl posty

Jesli fotograf zrobi to lepiej, ale odplatnie, to nawet dobrze.
Moj wujek jest wlascicielem wiekszosci placowek FujiFilm na dolnym slasku, wiec takiego cos zrobi mi od reki. Po prostu myslalem ze samemu tez cos mozna zdzialac.
Dzieki wszystkim za porady, mozna zamknac temat.

Napisane Aug 21, 2011, 11:52 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak na prawdę Ciężko będzie wyciągnąć z tego zdjęcia cokolwiek... wygląda jak by było robione telefonem (?). Powiem Ci, że niekoniecznie ktoś zajmujący się prowadzenia placówki FujiFilm, potrafi obchodzić się z Photoshopem i do tego mieć wyczucie estetyki. Sam po trochę interesuje się fotografią i fotomontażem, więc wydaje mi się, że wiem co mówię :)

Napisane Aug 22, 2011, 12:18 am
tomekas

tomekas

Member
Wyświetl posty

Wujaszek od prawie 40 lat jest profesjonalnym fotografem, nawet sam zdjecia wywoluje, wiec moze cos zdziala ;)

Napisane Aug 22, 2011, 2:26 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja