Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » dlugie spodnie

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
dlugie spodnie, jak nosicie dlugie,szerokie spodni?
kaq

kaq

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy tak jak kiedys? bardzo spuszczone gdy nie bylo jeszcze tych szerokich?  Czy normalnie tak jak powinno sie nosic?

Napisane Dec 31, 2005, 1:35 pm
MoNiKa91

MoNiKa91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MoNiKa91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"spuszczone" sa beznadziejne
a do szerokich nic nie mam, niektore sa nawet, nawet=]

Napisane Dec 31, 2005, 1:45 pm
blaszak

blaszak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blaszak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tez wole szersze ale bez przesady takie zeby nie przylegaly do nog

Napisane Jan 2, 2006, 7:11 pm
jahu

jahu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jahu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja  jeżdżę w moich kochanych errorkach mam spuszczone lekko pod miednicę :) szerokie ,mam takie bo lubie więc nie sapać od razu o to ...

Napisane Jan 2, 2006, 8:02 pm
kempes

kempes

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kempes zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szarokie w ciuli spuszczone !1 ...bo wygodnie mi tak !1

Napisane Jan 2, 2006, 8:28 pm
kaq

kaq

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardzo spuszczone dalatego ze mi sie tak podoba i mi to nie przeszkadza w noszeniu.

Napisane Jan 2, 2006, 9:20 pm
Greco

Greco

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Greco zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

waskie, szerokie obojetnie, wysok, nisko bez roznicy byle nie dresssss

Napisane Jan 3, 2006, 12:32 pm
Yeti

Yeti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Yeti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie zadlugie nie za krotkie waskie ale nie za bardzo troche szersze w pasie zeby mozna bylo troche je opuscic

Napisane Jan 3, 2006, 6:18 pm Ostatnio edytowane Jun 27, 2008, 1:13 pm przez Yeti
Yeti

Yeti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Yeti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

opuszczone troszke i najlepiej ciemne szare czarne itd

Napisane Jan 3, 2006, 6:19 pm Ostatnio edytowane Jun 27, 2008, 1:14 pm przez Yeti
mute

mute

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mute zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

obojętnie,ehhh jeżdżę po prostu w dżinsach

*Napisane Jan 5, 2006, 5:32 pm
insadzin

insadzin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to insadzin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

długie byle nie byly za długie ( bo kto lubi szorowac nimi po ziemi :D) szeroki czy wąskie nie ma znaczenia( ale wole szersze) byle nie marchewy hehe no i dresy bo to jak dla mnie porażka B)

*Napisane Jan 5, 2006, 6:29 pm Ostatnio edytowane Jan 5, 2006, 6:29 pm przez insadzin
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nosze zwykłe średnio wąskie spodnie nie lubie takich mega rap ale takie posrednie miedzy rurami a szerszymi są spoko! zawsze nosze spuszczone lekko ale bez przesady oczywiscie nie jestem jakims hip hopowcem jak cos poprostu nie lubie spodni opinających kutasa;p ale nie lubie także szerokich

Napisane Jan 5, 2006, 6:36 pm
Jakub

Jakub

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jakub zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nisko,wąskie i jakiś dobry punkrockowy kawałek w słuchawkach+pasek z ćwiekami,schody i lato
To jest to B)

Napisane Jan 9, 2006, 10:36 pm
MULEN007

MULEN007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MULEN007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie długie wąskie jeansy Levisa i jakaś dobra muza w odtwarzaczu :P :P :P

Napisane Jan 10, 2006, 9:54 am
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szerokie, a pasek mam na wysokosci bioderek:)

Napisane Jan 10, 2006, 8:43 pm
DENVER

DENVER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DENVER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szeroki i mocno opuszczone, tak jest wygodnie, tak mi sie podoba a jak komus nie pasuje niech sie odwali...  :mad:

Napisane Jan 12, 2006, 7:07 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie za wąskie nie za szerokie i luźne żeby spadały z dupy

Napisane Jan 19, 2006, 10:11 pm
rgz

rgz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rgz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

spodnie malitki lekko spuszczone ;)

Napisane Jan 20, 2006, 4:11 pm
skate9

skate9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szerokie a spuszczam na biodra zeby bylo luznie elo

Napisane Jan 20, 2006, 10:45 pm
Mafia81

Mafia81

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mafia81 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja noszę spodnie nie zbyt szerokie, ani też nie obcisłe :D. Najczęście na dechę ubieram takie jasno niebieskie dżinsy. Fajnie w nich wyglądam (tak myślę :P) i co najważniejsze, to wygodnie w nich się jeździ. Nie będę nosił ich na biodrach, bo mi bokserki będą wystawać, a strasznie mnie to wkurza. Nie mam zamiaru nigdy nosić dżinsów, co mają krok 1cm od podłoża (obciach)...

Napisane Jan 20, 2006, 11:34 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja