Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » Adidas - dyskusja

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Adidas - dyskusja, buty Adidas
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.jdcdance.pl/userfiles/adidas_originals_logo_small.jpg

Cytuj:
Adidas AG – niemiecka firma produkująca obuwie i odzież sportową, założona w 1924 przez braci Dasslerów jako Bracia Dassler OHG.

Nazwa pochodzi od zdrobnienia imienia (Adi) i trzech pierwszych liter nazwiska (Das) założyciela firmy Adolfa Dasslera. Zdanie all day I dream about sport (cały dzień marzę o sporcie), które jest niekiedy uważane za właściwe pochodzenie nazwy, powstało później. Adidas jest podzielony na trzy części: Adidas Sport, Adidas Classic, Adidas Style. Znakiem Adidas są trzy paski, które są umieszczane na ich produktach np. na ramionach strojów piłkarskich.

W 1948 r . firma uległa podziałowi na 2 firmy: Adidas i Puma. Już jako Adidas AG (AG – skrót od niem. Aktiengesellschaft, czyli spółka akcyjna) została zarejestrowana 18 sierpnia 1949 r. Od 1972 r. jej znakiem firmowym jest koniczynka, symbolizująca ducha igrzysk olimpijskich oraz połączenie 3 kontynentów, często jako samodzielne logo firmy występują również trzy paski. Po zakupie przez firmę Adidas AG w 1997 r. francuskiej firmy produkującej odzież sportową, Salomon SA, zmieniono nazwę na Adidas-Salomon AG. W 2006 r. Adidas przejął firmę Reebok. W tym samym roku firma Salomon SA została sprzedana i w połowie 2006 r. powrócono do nazwy Adidas AG.

Logo firmy (trzy paski) miało oznaczać potrójne wzmocnienie buta. Właśnie w takich butach, z potrójnym wzmocnieniem.

dyskusja na temat butów Adidas - porady, pytania, newsy itd., ZXy, Top Teny, Superstary, Busenitze, Campusy.. etc.

Napisane Aug 24, 2011, 12:09 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adidas Star Wars ciąg dalszy ;) .

http://swaggerhypeclub.com/portal/wp-content/uploads/2011/08/star-wars-addidas-1.jpg
http://swaggerhypeclub.com/portal/wp-content/uploads/2011/08/star-wars-addidas-2.jpg
http://swaggerhypeclub.com/portal/wp-content/uploads/2011/08/star-wars-addidas-3.jpg
http://swaggerhypeclub.com/portal/wp-content/uploads/2011/08/star-wars-addidas-41.jpg

Napisane Aug 25, 2011, 4:57 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

te pierwsze są naprawdę ok, ale reszta padaka raczej.. z Han Solo na czele :D

Napisane Aug 25, 2011, 5:01 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale te z Hanem, to przecież chyba Forumy, więc tylko zawiązać je normalnie i jeszcze uszłyby w tłoku ;) .

Napisane Aug 25, 2011, 6:28 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

a no tak. ale jakoś spojrzałem i w pierwszej chwili ten suwak mnie odstraszył :)

Napisane Aug 25, 2011, 10:34 pm
ddominikk

ddominikk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddominikk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ta kolekcja starwars'a bardzo mi sie podoba ale wczeniejszechyba byly lepsze...

Napisane Aug 28, 2011, 11:36 am
drus7

drus7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drus7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cała kolekcja SW oprocz tych z vaderem to kompletna porażka. Jak można kupic  takie brzydkie buty? Jeszcze więcej sznurówek i suwaków mogli dać.

Napisane Aug 30, 2011, 4:41 pm
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FSM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

campusy 'wampa' pierwsze dobre adidasy z kolaboracji ze star wars

Napisane Aug 30, 2011, 9:38 pm Ostatnio edytowane Aug 30, 2011, 9:38 pm przez FSM
sally123

sally123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sally123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie w gimbazie klient mial bluze adidas star wars ale te butki mi jakos nie podchodza nie wiem czemu

Napisane Sep 3, 2011, 4:50 pm
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moje super elo bitersy ZXów:
http://img850.imageshack.us/img850/3097/kicksbeaters.jpg

Napisane Sep 5, 2011, 6:48 pm
zolu

zolu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zolu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szkoda ich :(

ale foto dobre :D  nieźle dojechane 

Napisane Sep 5, 2011, 8:20 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ostatnie adidasy megadobre .____.

Napisane Sep 5, 2011, 9:20 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

te xzy kupiłem kiedyś ale zły rozmiar, wiec nie chodziłem nawet 5 minut ;)

ale but fajny i żal było się pozbywać

Napisane Sep 7, 2011, 3:01 pm
basis12

basis12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to basis12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nowy nabytek,179 zeta wiec mistrz za taka cene :)http://images.planet-sports.com/is/image/planetsports/adidas-skate-black1white-116287_set.jpg?$m$&defaultImage=no_pic

Napisane Sep 7, 2011, 5:11 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

brzydale z tym noskiem

Napisane Sep 7, 2011, 9:53 pm
basis12

basis12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to basis12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BTM powiedział(a):
brzydale z tym noskiem

mowiles ze zielone sa slabe a czarne bajka no to wzialem czarne za rada haha
a nosek na zywo ok sie prezentuje ale fakt ze lepiej bylo by bez niego tylko tak czysto jak w hermanach np;D

Napisane Sep 7, 2011, 10:47 pm
2Massey

2Massey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 2Massey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pobrałem adidas busenitz royal blue i sie jaram max, jak ktos chce pobrac to polecam mocno, jedyne co mnie zaskoczyło, że one nie są jak takie trampeczki, tylko jest to większy but.

Napisane Sep 9, 2011, 12:03 pm
barmac11

barmac11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barmac11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

daj zdjęcie jak fitują Twoje busenitz'e

Napisane Sep 10, 2011, 10:52 pm
tonyalva

tonyalva

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tonyalva zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adidas forum, dobre obówie ??

Napisane Sep 17, 2011, 2:21 pm
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trochę klocki moim zdaniem.

Napisane Sep 17, 2011, 2:39 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja