Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » Adidas - dyskusja

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Adidas - dyskusja, buty Adidas
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.jdcdance.pl/userfiles/adidas_originals_logo_small.jpg

Cytuj:
Adidas AG – niemiecka firma produkująca obuwie i odzież sportową, założona w 1924 przez braci Dasslerów jako Bracia Dassler OHG.

Nazwa pochodzi od zdrobnienia imienia (Adi) i trzech pierwszych liter nazwiska (Das) założyciela firmy Adolfa Dasslera. Zdanie all day I dream about sport (cały dzień marzę o sporcie), które jest niekiedy uważane za właściwe pochodzenie nazwy, powstało później. Adidas jest podzielony na trzy części: Adidas Sport, Adidas Classic, Adidas Style. Znakiem Adidas są trzy paski, które są umieszczane na ich produktach np. na ramionach strojów piłkarskich.

W 1948 r . firma uległa podziałowi na 2 firmy: Adidas i Puma. Już jako Adidas AG (AG – skrót od niem. Aktiengesellschaft, czyli spółka akcyjna) została zarejestrowana 18 sierpnia 1949 r. Od 1972 r. jej znakiem firmowym jest koniczynka, symbolizująca ducha igrzysk olimpijskich oraz połączenie 3 kontynentów, często jako samodzielne logo firmy występują również trzy paski. Po zakupie przez firmę Adidas AG w 1997 r. francuskiej firmy produkującej odzież sportową, Salomon SA, zmieniono nazwę na Adidas-Salomon AG. W 2006 r. Adidas przejął firmę Reebok. W tym samym roku firma Salomon SA została sprzedana i w połowie 2006 r. powrócono do nazwy Adidas AG.

Logo firmy (trzy paski) miało oznaczać potrójne wzmocnienie buta. Właśnie w takich butach, z potrójnym wzmocnieniem.

dyskusja na temat butów Adidas - porady, pytania, newsy itd., ZXy, Top Teny, Superstary, Busenitze, Campusy.. etc.

Napisane Aug 24, 2011, 12:09 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale gdzie 27cm? Jak na samym dole, to tu chyba tylko Timberlandy coś by dały żeby jakoś to wyglądało.

Napisane Mar 24, 2012, 12:00 am
CZK

CZK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CZK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.uwolnijswojczas.pl/wp-content/uploads/2009/08/adidas_forum_mid-01.jpg

Na wiosnę chyba przytulę.

Napisane Mar 24, 2012, 12:06 am
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

orson91 powiedział(a):
Ale gdzie 27cm? Jak na samym dole, to tu chyba tylko Timberlandy coś by dały żeby jakoś to wyglądało.

Orson to nie tak dużo, zmierzyłem nogawki na dole i mają szerokość 22 cm czyli obwód 44 cm. Podobne spodnie z tym samym krojem (loose fit) ma model na zdjęciu. Na stronie sklepu pisze, że ma obwód nogawki 50 cm. Czyli moje spodnie są jeszcze o 6 cm węższe niż te ze zdjęciu niżej. Spróbujcie to sobie wyobrazić i powiedzcie czy będzie git. :P Trochę namieszałem, ale mam nadzieję, że zrozumiecie.
http://www.skate-europe.com/common/zdjecia/86629-1.jpg
i tu jeszcze link do butów: legity ?

edit: I jeszcze mam pytanie odnośnie butów, jak jest z czubkami ? Nie odklejają się ?

Napisane Mar 24, 2012, 1:15 am Ostatnio edytowane Mar 24, 2012, 1:20 am przez ARDIAN12
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może kwestia gustu ale z większością biegówek nie widzę nic szerszego niż ok 20cm. Ew. Air Maxy, bo one są szersze niż Adidasy i będzie to już dużo lepiej wyglądać.

Napisane Mar 24, 2012, 11:48 am
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ok, dzięki. Jeszcze to przemyśle. A te buty co podałem to legity ?

Napisane Mar 24, 2012, 1:20 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sory ale biegówki powinno nosić się tylko na sportowo żadnych jeansów, chinosów szturksów nci z tych rzeczy. Nie czaje tej zajawki na takie noszenie to jest śmieszne. Tak samo jak noszenie butów snowboardowych do takich spodni, to po prostu nie wygląda. Dunki pasują do wszystkiego ale tylko midy lub lowy

Napisane Mar 24, 2012, 10:59 pm Ostatnio edytowane Mar 24, 2012, 11:01 pm przez Mygas
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Mygas powiedział(a):
Dunki pasują do wszystkiego ale tylko midy lub lowy

Też tak myślałem póki nie przygarnąłem AF-ów. Bardziej uniwersalnych butów chyba nie ma.

A z Adidasa, to bym sobie chętnie sprawił Decade:
http://counterkicks.com/wp-content/uploads/2012/01/adidas-decade-mid-4-600x421.jpg

Napisane Mar 24, 2012, 11:30 pm
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Mygas powiedział(a):
Sory ale biegówki powinno nosić się tylko na sportowo żadnych jeansów, chinosów szturksów nci z tych rzeczy. Nie czaje tej zajawki na takie noszenie to jest śmieszne. Tak samo jak noszenie butów snowboardowych do takich spodni, to po prostu nie wygląda. Dunki pasują do wszystkiego ale tylko midy lub lowy

Dlatego też się pytam czy będą pasować do szerszych spodni. I z tymi butami snowboardowymi to przesadziłeś  :P

Napisane Mar 25, 2012, 4:28 am
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

ARDIAN12 powiedział(a):
I z tymi butami snowboardowymi to przesadziłeś  :P

Nie.

http://solecollector.com/media/u/images/best-of-lil-wayne-celtek-vans-boots.jpg
http://solecollector.com/media/u/images/bow-wow-nike-vapen-snowboard-boots(1).jpg

Napisane Mar 25, 2012, 4:26 pm
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

O kurfa, nieźle haha

Napisane Mar 25, 2012, 6:51 pm
WieczorLBN

WieczorLBN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to WieczorLBN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To już przesada...
Ale co do Adidasów?
ZX 700
mogę polecić, naprawdę zajebiste obuwie :)
(zdjęcie w linku bo rozpierdalało całą strone, tak wiem mam piłeczke pod szafą i nie odkurzoną podłoge)

Napisane Apr 16, 2012, 3:55 pm Ostatnio edytowane Apr 16, 2012, 3:56 pm przez WieczorLBN
Stacho94

Stacho94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stacho94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://shoes24.home.pl/autoinstalator/gallery32/var/resizes/goshopping1/JKF_8753s.jpg?m=1335354141

Napisane May 1, 2012, 9:34 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To wszystko to buty do dresiku, ew krótkich spodenek.
Noszenie ich z czym innym to moim zdaniem nic innego jak oznaka, że ktoś jest bukietem.
Całuski  ^^)

Napisane May 1, 2012, 10:10 pm
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja