Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » Adidas - dyskusja

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Adidas - dyskusja, buty Adidas
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.jdcdance.pl/userfiles/adidas_originals_logo_small.jpg

Cytuj:
Adidas AG – niemiecka firma produkująca obuwie i odzież sportową, założona w 1924 przez braci Dasslerów jako Bracia Dassler OHG.

Nazwa pochodzi od zdrobnienia imienia (Adi) i trzech pierwszych liter nazwiska (Das) założyciela firmy Adolfa Dasslera. Zdanie all day I dream about sport (cały dzień marzę o sporcie), które jest niekiedy uważane za właściwe pochodzenie nazwy, powstało później. Adidas jest podzielony na trzy części: Adidas Sport, Adidas Classic, Adidas Style. Znakiem Adidas są trzy paski, które są umieszczane na ich produktach np. na ramionach strojów piłkarskich.

W 1948 r . firma uległa podziałowi na 2 firmy: Adidas i Puma. Już jako Adidas AG (AG – skrót od niem. Aktiengesellschaft, czyli spółka akcyjna) została zarejestrowana 18 sierpnia 1949 r. Od 1972 r. jej znakiem firmowym jest koniczynka, symbolizująca ducha igrzysk olimpijskich oraz połączenie 3 kontynentów, często jako samodzielne logo firmy występują również trzy paski. Po zakupie przez firmę Adidas AG w 1997 r. francuskiej firmy produkującej odzież sportową, Salomon SA, zmieniono nazwę na Adidas-Salomon AG. W 2006 r. Adidas przejął firmę Reebok. W tym samym roku firma Salomon SA została sprzedana i w połowie 2006 r. powrócono do nazwy Adidas AG.

Logo firmy (trzy paski) miało oznaczać potrójne wzmocnienie buta. Właśnie w takich butach, z potrójnym wzmocnieniem.

dyskusja na temat butów Adidas - porady, pytania, newsy itd., ZXy, Top Teny, Superstary, Busenitze, Campusy.. etc.

Napisane Aug 24, 2011, 12:09 pm
tonyalva

tonyalva

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tonyalva zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wykonanie dobre ?

Napisane Sep 17, 2011, 2:43 pm
xKapseLx

xKapseLx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xKapseLx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie powiedziałbym.

Napisane Sep 17, 2011, 4:26 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.eukicks.com/wp-content/uploads/2009/09/Adidas-Culver-Vulc-Black-Green-03.jpgnojki

Napisane Sep 17, 2011, 5:00 pm Ostatnio edytowane Sep 17, 2011, 5:04 pm przez BTM
xKapseLx

xKapseLx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xKapseLx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no kozak, jaki to model?

Napisane Sep 17, 2011, 10:46 pm
Sewer

Sewer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sewer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Culver vulc.

Napisane Sep 22, 2011, 9:12 pm
Stacho94

Stacho94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stacho94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.eukicks.com/wp-content/uploads/2011/03/zoom13.jpg

Napisane Oct 19, 2011, 8:13 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

totalnie mega słabe

nie jaram się  :(

Napisane Oct 19, 2011, 8:51 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://images.sneakernews.com/wp-content/uploads/2011/06/adidas-skate-ronan-pete-eldridge-black-red-gum-1-570x381.jpg

Co sądzicie??

Napisane Oct 29, 2011, 10:21 am
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mega tylko że czerwony z czarnym mi osobiście się nie widzi;)

Napisane Oct 29, 2011, 11:41 am
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

master9017 powiedział(a):
Mega tylko że czerwony z czarnym mi osobiście się nie widzi;)

Dla mnie to w butach i ubraniach jedno z najlepszych połączeń :)

Napisane Oct 29, 2011, 12:12 pm
masur1

masur1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to masur1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.eukicks.com/wp-content/uploads/2010/07/ImageTransformer-8.ashx_2.jpeg

moje next :D

Napisane Nov 5, 2011, 7:29 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Biedaa w ch****j

Napisane Nov 5, 2011, 10:57 pm
masur1

masur1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to masur1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie prostota w butach najlepsza i tego sie trzymam, jaram się max

Napisane Nov 8, 2011, 8:57 pm
barmac11

barmac11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barmac11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakiśsposó na obkręcające sie języki w adidasach?

Napisane Nov 8, 2011, 9:01 pm
mikhail1234

mikhail1234

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikhail1234 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ciero mid zielone 6 miechów na desce i nic! masakra, jak te buty wytrzymują- polecam w 100%.

Napisane Nov 18, 2011, 9:04 pm
Lukki

Lukki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lukki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

barmac11 powiedział(a):
jakiśsposó na obkręcające sie języki w adidasach?

Ja zawsze jak juz mam ostatnia dziurke przez ktora chce przewlec to pod jezykiem przewlekam ja tez przez dziurke po drugiej stronie i nie ma opcji zeby sie jezyk ruszyl :D nie wiem czy zlapiesz o co chodzi. jak nie to w sobote moge fotke wrzucic tego bo bede w domu.

Napisane Nov 22, 2011, 11:36 pm Ostatnio edytowane Nov 22, 2011, 11:36 pm przez Lukki
barmac11

barmac11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barmac11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rozumiem, też to opatentowałem :D

Napisane Nov 24, 2011, 8:08 pm
xxAdmarsSxx

xxAdmarsSxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xxAdmarsSxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co myślicie o Uptownach? Dają rade na zimę?

http://www.uznam.net.pl/~zarys/all/g06313d.jpg

Napisane Nov 26, 2011, 11:36 am Ostatnio edytowane Nov 26, 2011, 11:37 am przez xxAdmarsSxx
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

brzydale

Napisane Nov 26, 2011, 11:43 am
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Masa ludzi się na nie rzuciła w tym roku z tego co widzę.

Napisane Nov 26, 2011, 12:39 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja