Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » Adidas - dyskusja

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Adidas - dyskusja, buty Adidas
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.jdcdance.pl/userfiles/adidas_originals_logo_small.jpg

Cytuj:
Adidas AG – niemiecka firma produkująca obuwie i odzież sportową, założona w 1924 przez braci Dasslerów jako Bracia Dassler OHG.

Nazwa pochodzi od zdrobnienia imienia (Adi) i trzech pierwszych liter nazwiska (Das) założyciela firmy Adolfa Dasslera. Zdanie all day I dream about sport (cały dzień marzę o sporcie), które jest niekiedy uważane za właściwe pochodzenie nazwy, powstało później. Adidas jest podzielony na trzy części: Adidas Sport, Adidas Classic, Adidas Style. Znakiem Adidas są trzy paski, które są umieszczane na ich produktach np. na ramionach strojów piłkarskich.

W 1948 r . firma uległa podziałowi na 2 firmy: Adidas i Puma. Już jako Adidas AG (AG – skrót od niem. Aktiengesellschaft, czyli spółka akcyjna) została zarejestrowana 18 sierpnia 1949 r. Od 1972 r. jej znakiem firmowym jest koniczynka, symbolizująca ducha igrzysk olimpijskich oraz połączenie 3 kontynentów, często jako samodzielne logo firmy występują również trzy paski. Po zakupie przez firmę Adidas AG w 1997 r. francuskiej firmy produkującej odzież sportową, Salomon SA, zmieniono nazwę na Adidas-Salomon AG. W 2006 r. Adidas przejął firmę Reebok. W tym samym roku firma Salomon SA została sprzedana i w połowie 2006 r. powrócono do nazwy Adidas AG.

Logo firmy (trzy paski) miało oznaczać potrójne wzmocnienie buta. Właśnie w takich butach, z potrójnym wzmocnieniem.

dyskusja na temat butów Adidas - porady, pytania, newsy itd., ZXy, Top Teny, Superstary, Busenitze, Campusy.. etc.

Napisane Aug 24, 2011, 12:09 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no błękitne znacznie fajniejsze!

Napisane Jan 29, 2012, 3:44 pm
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z braku rozmiarów spieziali wpadły gazelle (nie moje zdjecie):
http://tenisufki.eu/image/ficzer/2011/01/23/adidas-originals-gazelle-dark-indigo-black-1.jpg

Napisane Jan 29, 2012, 7:47 pm
masur1

masur1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to masur1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jaram isę! ale język mógłby być czarny

Napisane Feb 2, 2012, 10:04 pm
norbiman

norbiman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to norbiman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ee biały jest lepszy
a tak do tematu to adidas skateboarding suxxx

Napisane Feb 3, 2012, 8:28 pm
EDi

EDi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EDi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

norbiman powiedział(a):

A dlaczego? Sam mam Adidaski sb Ease i jestem bardzo zadowolony. Są wygodne, wytrzymałe. Nie mam się do czego przyczepić. : )

Napisane Feb 4, 2012, 2:03 pm
roger1323

roger1323

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to roger1323 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

norbiman powiedział(a):
ee biały jest lepszy

raczysz pieprzyć farmazony
moje Campusy mają już 2 lata, kilka razy jeżdżone, ale używane głównie do chodzenia.
nie liczę ile razy były ubłocone, zamoknięte,2 razy na nie bełtałem, a wyglądają o dziwo dalej dobrze  ;)

Napisane Feb 5, 2012, 8:00 pm
hoxiu

hoxiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hoxiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakby ktos szukal tanio nowych butow to mam na sprzedaz adidasy roz 42,5. Czy na deske sie nadaja, to nie wiem bo nie jezdze, ale do codziennego chodzenia jak najbardziej.

Link do aukcji

Napisane Feb 6, 2012, 11:55 am
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

roger1323 powiedział(a):
norbiman powiedział(a):
ee biały jest lepszy

moje Campusy mają już 2 lata, kilka razy jeżdżone, ale używane głównie do chodzenia.
nie liczę ile razy były ubłocone, zamoknięte,2 razy na nie bełtałem, a wyglądają o dziwo dalej dobrze  ;)
Nikogo nie obchodzi to ile razy w nich jeździłeś i ile razy je ubłociłeś, niektórym ludziom się po prostu nie podobają i tyle.
Trochę kultury, ku*wa jego mać.

Napisane Feb 6, 2012, 5:23 pm
norbiman

norbiman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to norbiman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dakota1 powiedział(a):
roger1323 powiedział(a):
norbiman powiedział(a):
ee biały jest lepszy

Nikogo nie obchodzi to ile razy w nich jeździłeś i ile razy je ubłociłeś, niektórym ludziom się po prostu nie podobają i tyle.

co racja to racja aczkolwiek chodzilo mi głównie o nową kolekcje np koszulek

Napisane Feb 6, 2012, 8:36 pm
roger1323

roger1323

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to roger1323 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dakota1 powiedział(a):
roger1323 powiedział(a):
norbiman powiedział(a):
ee biały jest lepszy

oj, pardon
ale wygląd to już kwestia gustu, więc zostawiam to już bez komentarzy

Napisane Feb 7, 2012, 7:03 am
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

roger1323 powiedział(a):
ale wygląd to już kwestia gustu

No i co w związku z tym? Każdy może napisać co mu się podoba, a co nie bo od tego właśnie jest forum.

Napisane Feb 7, 2012, 5:36 pm Ostatnio edytowane Feb 7, 2012, 5:37 pm przez Dakota1
WieczorLBN

WieczorLBN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to WieczorLBN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adidaski ej znawcy jaki to model?

Napisane Feb 23, 2012, 11:23 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

ZX 380

Napisane Feb 24, 2012, 9:14 am
WieczorLBN

WieczorLBN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to WieczorLBN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No własnie to chyba nie są 380 : http://allegro.pl/buty-adidas-zx-380-40-2-3-25-5cm-klasyka-retro-i2091360024.html

Napisane Feb 25, 2012, 1:35 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

sugerowałem się tym:
http://2.bp.blogspot.com/-xjec_P709CQ/TjyZkYYNWRI/AAAAAAAACpo/f3QGT3uYbus/s1600/03-08-2011_adidas_zx380_whitevapourlightscarletsolidblue_det__0005_..jpg
ale fakt, podeszwa się różni, to widać już na pierwszy rzut oka.

Napisane Feb 25, 2012, 3:44 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adidas De Castella Centaur, to te chyba

Napisane Mar 1, 2012, 3:21 pm
Nowiciusz

Nowiciusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nowiciusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elo

mam sprawę czy adidas ma buty coś w tym stylu  http://moda.allegro.pl/nowe-buty-damskie-nike-avid-jr-rozmiar-39-i2160444066.html  :D

Napisane Mar 3, 2012, 2:11 pm
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ostatnio mocno zastanawiam się nad modelem zx700. Będą pasować do szerszych spodni ?

Napisane Mar 23, 2012, 8:09 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

raczej średnio, zależy jeszcze co rozumiesz przez 'szersze spodnie' :)

Napisane Mar 23, 2012, 10:03 pm
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak średnio szerokie, obwód nogawki ok 27 cm z tego co pamiętam. Krój spodni w jakich chodzę to loose fit. Tragedii chyba nie będzie co ? ;)

Napisane Mar 23, 2012, 10:56 pm
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja