Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » Nike - dyskusja

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Nike - dyskusja, buty Nike
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.nike.skleponline.co.uk/image/data/Nike-logo.jpg

prawdopodobnie najbardziej oblegany temat ;) Air Force, Air Max, Dunk, Vandal.. dyskusja, pytania, newsy, zdjęcia.. do dzieła!

Napisane Aug 24, 2011, 12:11 pm
lucasbrr

lucasbrr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucasbrr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Buty fajne, mam dwa zestawy Nike Air, dobre do chodzenia, dobrze sprawdzają się też na deskę.

Napisane Aug 24, 2011, 6:53 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dunki High SB, ponad rok łażenia i zero śladów używania. Dobrze zainwestowane 350zł, choć nie powiem że następną parę wezmę z ogólnodostępnych modeli a nie limited ściągany na specjalne zamówienie...

Napisane Aug 24, 2011, 7:33 pm
rosek17

rosek17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosek17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś butów Nike nie lubiłem, śmigałem w Adio - jak jeszcze na desce jeździłem.
Teraz Nike i tylko Nike. Białe Air Force 1 mid mi się już popsuły, ale śmigałem w nich ponad dwa lata i to też na boisku do kosza. Tak samo z Air Jordan Retro 3, ale obydwie pary zajechałem.
Teraz mam dwie pary biało - zielone AF 1 low i biało - szare z czerwoną łyżwą Air Max 90.
Później przymierzam się do Jordan Retro 3 ale raczej w Polsce niedostępne

Napisane Aug 25, 2011, 10:17 am
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://funkyshoes.pl/sites/default/files/imagecache/funkyshoes_allegro/IMGP3602_0.JPG

Spotkał się ktoś z nimi może? Jak bardzo chamski jest ten różowy? Jeszcze kolor jak kolor ale te wzorki mnie przestastają. Bo chodzą za mną AF-y low ale chciałbym kupić jak najtaniej. Te są po 199zl na Allegro. Tył i tak by spodnie zakrywały.

Napisane Aug 25, 2011, 5:03 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wzorki? :>
widziałem je i wyglądają naprawdę fajnie, nie są 'niemęskie' jeśli o to Ci chodzi :)

Napisane Aug 25, 2011, 5:04 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Takie plamki są na tym różowy ;) . Coś takiego:
http://funkyshoes.pl/sites/default/files/imagecache/funkyshoes_allegro/IMGP3612.JPG

Wziąłbym te jasnoniebieskie, które poniewierały się przez jakiś czas na SHC ale ostatnio poszły na Allegro, a ja przy kasie dopiero w przyszłym tygodniu będę. Jak się żadna okazja nie trafi, to pewnie na te padnie.

Napisane Aug 25, 2011, 6:26 pm
Kawka00

Kawka00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kawka00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

orson91 powiedział(a):
Takie plamki są na tym różowy ;) . Coś takiego:
[img]zdjęcie[/img]

Wziąłbym te jasnoniebieskie, które poniewierały się przez jakiś czas na SHC ale ostatnio poszły na Allegro, a ja przy kasie dopiero w przyszłym tygodniu będę. Jak się żadna okazja nie trafi, to pewnie na te padnie.

Poszukaj lepiej lepszego koloru, nie ryzykuj, kto wie jak po tych butach by cię postrzegali jakby ktoś zobaczył chociaż kawałek różu

Napisane Aug 25, 2011, 7:52 pm Ostatnio edytowane Aug 25, 2011, 8:11 pm przez orson91
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

O, dzięki za pomoc. Do regulaminu trzeba dopisać zakaz cytowania zdjęć.

Wyjebane mam na to akurat co kto będzie myślał. Chodzi o to, jak się ten kolor prezentuje na żywo, bo na zdjęciach nie bardzo to widać.

Napisane Aug 25, 2011, 8:13 pm Ostatnio edytowane Aug 25, 2011, 8:13 pm przez orson91
emilka12

emilka12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilka12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moj ulubiony model nike court tradition, już trzecia parę mam.

Napisane Aug 25, 2011, 9:45 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

o kurde, to ja o tych wzorkach nie widziałem :D chrzanić stereotypy itd., wg mnie naprawdę te AF1 przyzwoicie wyglądają, jeśli podobają Ci to śmiało bierz.

Napisane Aug 25, 2011, 10:33 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Na AF-y low już sporo czasu choruję. Zastanawiałem sie nad Dunkami low, głównie ze względu na cenę ale to jednak nie to samo. A jak dzisiaj zobaczyłem kolesia w AF-ach low, to wyglądały tak zajebiście, że już klapki na oczy padły :P . A im bardziej na te patrzę, tym bardziej się przekonuję ;) .

Napisane Aug 25, 2011, 10:46 pm Ostatnio edytowane Aug 25, 2011, 10:46 pm przez orson91
Singone

Singone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Singone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Orson91
Jakbyś kupił te af-y to wstaw fotke jak wyglądają na nogach.
Ja choruje na high ale po 1 brak funduszy a po 2 przydały by mi sie jakieś lżejsze buciki do 200.

Napisane Aug 25, 2011, 11:03 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Jak się uda z kasą, a żadna inna okazja się nie trafi, to może w przyszłym tygodniu. Hi też bym chętnie przygarnął ale mam niektóre spodnie, które aż proszą się o niskie buty i w końcu trzeba coś innego kupić, bo wysokich mam cztery pary ;) .

Napisane Aug 25, 2011, 11:06 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Orson kup sobie takie ktore Ci serio siedzą, nie takie ktore najtansze.
Model spoko dla laski. Kwiatuszki na lakierowanej skórce? nigga please..
cw dobre dla dziewczyny.

jest kilka fajnych par z różowym jak pedały od najka, ale tu to już trochę przesada.

nie wiem czy nie fejk, nie bardzo mnie to teraz interesuje, sprawdź sobie
ale np http://allegro.pl/nike-air-force-318775-001-r43-timsport-oitlet-i1772040568.html

takie by były nawet spoko. Jeśli to legit to premiumy. w miare spoko choć sam bym nie kupił. ale te różowe to stary..

Napisane Aug 30, 2011, 2:33 am Ostatnio edytowane Aug 30, 2011, 2:39 am przez soulfly
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Czarne AF-y można i po 170-180zł czasem kupić. Ale właśnie czarne omijam z daleka.
A różowy różowemu nie równy ;) .

Napisane Aug 30, 2011, 11:44 am
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem co trzeba ćpać żeby nosić  te różowe z kwiatkami 

Napisane Aug 30, 2011, 12:13 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

ktoś na SHC wrzucał w nich ostatnio fita i wyglądają okej.

Napisane Aug 30, 2011, 2:01 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

poszukam tego zdjęcia ..

ale z tych zdjęć co orson dał to ..

edit : zdjęcie znalezione  może lepiej wyglądają niż na tamtych zdjęciach od orsona .. ale i tak słabo ;/

Napisane Aug 30, 2011, 2:23 pm Ostatnio edytowane Aug 30, 2011, 2:36 pm przez zigmae
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Podrzuć to foto jak możesz.

Napisane Aug 31, 2011, 8:24 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja