Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Ubrania » MassDNM - dyskusja

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
MassDNM - dyskusja, Ubrania Mass
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kultowa firma znana nie tylko pośród słuchaczy muzyki hip-hopowej, która wypuściła wiele bardzo popularnych modeli bluz i spodni.

http://omnidruk.pl/obrazki/etykiety/zdjecia_small/massdnm-com_small.jpg http://2.bp.blogspot.com/_C7zVRWrJR38/SXhUT3C4u8I/AAAAAAAAAHg/LyjZpKpvXUk/s400/wall_8.jpg http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/50412_74269772812_3332910_n.jpg

Napisane Aug 24, 2011, 10:48 pm
barmik2

barmik2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barmik2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jaralem sie starszymi kolekcjami, na dzien dzisiejszy malo co z Massa do mnie trafia.
Mialem spodnie i jakosciwo kozaki ale to sprzed kilku lat, nie wiem jak teraz.

Napisane Aug 27, 2011, 2:11 am
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mass to dla mnie tak marka ikona ;) . Jak widzę kogoś na ulicy w starych modelach spodni Mass-a, to ma u mnie +20 do respectu i zajebistości ;) .

Napisane Aug 27, 2011, 10:52 am
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FSM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://bludshop.com/data/gfx/pictures/medium/6/4/2046_1.jpg
http://bludshop.com/data/gfx/pictures/medium/6/4/2046_5.jpg

FO REAL?

Napisane Sep 11, 2011, 1:49 am
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Naturlich.
Ale też wybrałeś jeden z gorszych modeli z nowej kolekcji.

Napisane Sep 11, 2011, 2:23 am
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nowa kolekcja bez jakiejś większej zajawy. A nawet powiem, że słaba. Mam czapkę i bluzę mass'a, no i szczerze polecam

Napisane Sep 15, 2011, 12:36 am
jarosk8

jarosk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jarosk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie Mass kojarzy się z zajebistymi, dopracowanymi oldschoolowymi ciuchami.
Jednak nowa kolekcja jest do d***, spodnie ze starej kolekcji wymiatają. W dodatku nowe paski są niefunkcjonalne. Nie ma to jak stary Mass heh. Może cos jednak sie zmieni w tym kierunku...

Napisane Sep 16, 2011, 8:43 pm
Piecu

Piecu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Piecu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajna marka niestety spodnie z nowej kolekcji nie umywają się do starej ...

Napisane Sep 29, 2011, 9:02 pm
norbiman

norbiman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to norbiman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie polecam kupować jeśli się nie mierzyło, potężnie zawyżona rozmiarówka, a miałem takie dobre zdanie..

Napisane Sep 30, 2011, 3:37 pm
Imbir

Imbir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Imbir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

norbiman powiedział(a):
Nie polecam kupować jeśli się nie mierzyło, potężnie zawyżona rozmiarówka, a miałem takie dobre zdanie..

No własnie,chcę kupic koszulkę Mass'a zdaje się model Cult,ale podobno nie ma co sie sugerować rozmiarówką,a w dodatku niby sie nie zgadzają wymiary na skate-europe.Moze ma ktos koszulki w rozmiarze XL i mogłby podac dlugosc z przodu oraz szerokosc ?

Napisane Oct 2, 2011, 7:15 pm
zurekman

zurekman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zurekman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam, kupiłem ostatnio 2 koszulki massa, Football (czarna) i Basketball (biała) Mass Goliath XL, obie noszone dosłownie po 2 razy, jednak wydają mi się trochę za duże bo normalnie noszę L, chętnie oddam w dobre ręce taniej niż w sklepie. Pozdrawiam!

Napisane Oct 6, 2011, 11:54 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Imbir powiedział(a):
norbiman powiedział(a):

No własnie,chcę kupic koszulkę Mass'a zdaje się model Cult,ale podobno nie ma co sie sugerować rozmiarówką,a w dodatku niby sie nie zgadzają wymiary na skate-europe.Moze ma ktos koszulki w rozmiarze XL i mogłby podac dlugosc z przodu oraz szerokosc ?

Sami mierzymy ubrania przed dodaniem na stronę więc nie są to rozmiary przepisane z metki, a to co jest w rzeczywistości.

Napisane Oct 14, 2011, 3:57 pm
norbiman

norbiman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to norbiman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
Imbir powiedział(a):
norbiman powiedział(a):

Sami mierzymy ubrania przed dodaniem na stronę więc nie są to rozmiary przepisane z metki, a to co jest w rzeczywistości.

fajnie, cyzli skoro na stronie np rozmiar s ma dlugosc 70cm, a u mojego kolegi 74 to pozdro..

Napisane Oct 14, 2011, 8:19 pm
tyczka

tyczka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tyczka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam koszulke i czapke fullcap koszulka jest zrobiona zaje****ie śmigam w niej 1rok i kozackia jest ;)

Napisane Oct 18, 2011, 7:25 pm
JuV

JuV

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JuV zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nowa kolekcja już słabsze materiały i wykonczenie od poprzednich. Czuć w dotyku różnice materiału a i nadruki są gorsze, zdarza im sie oderwac z czym kiedys nie było problemów. Nie mniej dla mnie jedyna marka:)

Napisane Dec 26, 2011, 3:27 am
j0765

j0765

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to j0765 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na wstępie sorry za odpowiedź w starym poście ale zobaczyłem, że skoro jest więcej entuzjastów starych rzeczy mass'a możnaby uderzyć do nich by tak jak moro sport (obecnie pytali nawet na swoim fb użytkowników) reedycję starych krojów...
mass miał kilka zajebistych klasyków... chino, deluxe, freak... to tylko kilka modeli (i tu mówię tylko o spodniach). skoro jest na to popyt - zawsze jak ktoś wrzuci na sieć używkę to dobijają do dość wysokich cen..
co o tym myślicie? domyślam się, że może to nie być wykonalne no ale jeśli sporo osób by się pod tym podpisało? :D

Napisane Nov 20, 2012, 7:24 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja