Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Ubrania » Szukam.. / Co to? / Gdzie kup...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Szukam.. / Co to? / Gdzie kupić..? (ubrania), pytania
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

masz problem ze znalezieniem jakiegoś ciucha lub próbujesz zidentyfikować model? pisz tutaj!

Napisane Aug 24, 2011, 11:18 pm
CZK

CZK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CZK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szukam zwykłych, standardowych bluz z kapturem /  kapturem i zamkiem. Cena do 100 zł. Znacie coś?

Napisane Sep 8, 2011, 6:32 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

H&M

Napisane Sep 8, 2011, 10:11 pm
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FSM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gural1234 powiedział(a):
Nie, czerwonych spodni

szukasz czerwonych spodni w rozmiarze s-m?
co to jest za rozmiar spodni? haha

Napisane Sep 9, 2011, 7:25 pm Ostatnio edytowane Sep 9, 2011, 7:26 pm przez FSM
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciastuss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FSM powiedział(a):
gural1234 powiedział(a):
Nie, czerwonych spodni

A tak jeżeli już mowa o kolorze czerwonym to FSM czy ty przypadkiem nie masz HUF x Vans Old Skool właśnie w tym kolorze?
Gural a skoro Ty chcesz takie spodnie i widzę masz mały tyłek to proponuje przejśc się do h&m na dział dziecięcy i może coś znajdziesz.

Napisane Sep 9, 2011, 8:57 pm
gural1234

gural1234

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gural1234 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam w końcu 13 lat i jestem tzw. szczypior wiec mam chudy tylek
Podbijam mojego pierwszego posta:szukam czerwonych rurek

Napisane Sep 9, 2011, 9:10 pm
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FSM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ciastuss powiedział(a):
FSM powiedział(a):
gural1234 powiedział(a):
Nie, czerwonych spodni

A tak jeżeli już mowa o kolorze czerwonym to FSM czy ty przypadkiem nie masz HUF x Vans Old Skool właśnie w tym kolorze?

no mam, ale chyba nie skumaliście
nie chodzi mi o kolor ani o to czy ma małe dupsko czy nie, nie obchodzi mnie to
chodzi mi o to że poważna marka robiąca spodnie nie podaje swojej rozmiarówki w rozmiarach S/M/L i tak dalej, więc dla mnie z dupy pytanie, bo nie wiem jaki to jest rozmiar spodni. niektórzy się chyba wczoraj urodzili :(

Napisane Sep 9, 2011, 9:54 pm Ostatnio edytowane Sep 9, 2011, 9:57 pm przez FSM
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciastuss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FSM powiedział(a):
ciastuss powiedział(a):
FSM powiedział(a):
gural1234 powiedział(a):
Nie, czerwonych spodni

no mam, ale chyba nie skumaliście
nie chodzi mi o kolor ani o to czy ma małe dupsko czy nie, nie obchodzi mnie to
chodzi mi o to że poważna marka robiąca spodnie nie podaje swojej rozmiarówki w rozmiarach S/M/L i tak dalej, więc dla mnie z dupy pytanie, bo nie wiem jaki to jest rozmiar spodni. niektórzy się chyba wczoraj urodzili :(

FSM wieeeeeeeeeem o co Ci chodzi, tylko po prostu zapytałam o buty, a tak nawiasem to jeżeli chodzi o h&m to przy cm mają też rozpiskę S,M,L etc.

Napisane Sep 9, 2011, 10:07 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a hm nie sprzedaje spodni czasem 30/32/34/36 ? szczególnie że piszesz wranglery levisy. te marki to już bankowo nie robią spodni w takiej rozmiarówce

Napisane Sep 9, 2011, 10:28 pm
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

ciastuss powiedział(a):
FSM wieeeeeeeeeem o co Ci chodzi, tylko po prostu zapytałam o buty

no ok, ok
na tą chwilę takie rozmiarówki można zobaczyć już chyba tylko na damskich spodniach w sieciówkach

Napisane Sep 9, 2011, 10:47 pm Ostatnio edytowane Sep 9, 2011, 10:47 pm przez FSM
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A Turbokolor? Często widzę rozmiarówki jak S-XL itp. Mass już chyba odszedł od tego.

Napisane Sep 9, 2011, 11:20 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

no te polskie skejt-firmy nadal chyba w tym siedzą, głupota ogólnie.

Napisane Sep 9, 2011, 11:21 pm
1adam1

1adam1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1adam1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wie ktoś może skad wytrzasnąć zielone jeansy? coś taki kolor http://img.szafa.pl/ubrania/0/006660736/1311788212/zielone-spodnie-house-m.jpg oczywiście męskie i nie rurki.

Napisane Sep 15, 2011, 3:03 pm Ostatnio edytowane Sep 15, 2011, 3:04 pm przez 1adam1
kip3rek

kip3rek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kip3rek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ostatnio bylo kilka roznych par w h&m od czerwonego przez szare i niebieskie do zielonych

Napisane Sep 15, 2011, 6:34 pm
flipflap

flipflap

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to flipflap zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szukam fajnej bluzy w tym stylu,chodzi o to,żeby była ze stójką i najlepiej w kolorze czarnym,niebieskim,zielonym.Najlepiej żeby nie była jednolita.Podawajcie propozycje do 150-160zł max.Rozmiar L
http://www.static.urbancity.pl/images/product/11388.195984.L.lucky_dice-__liska_turquoise_black.JPG

Napisane Oct 1, 2011, 9:31 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lucky dice w google

wchodzisz na oficjalną stronę, skąd bezpośrednio kupujesz bluze, takie to trudne ?

lenistwo nie zna granic, 5 sekund szukania

Napisane Oct 1, 2011, 10:59 pm
CZK

CZK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CZK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szukam koszuli, takiej jak ma ten gościu w 0:07. Pomożecie?

klik

Napisane Oct 8, 2011, 2:59 pm Ostatnio edytowane Oct 8, 2011, 3:00 pm przez CZK
skate1997

skate1997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate1997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Można gdzies w polsce dostac koszulki diamond supply co. albo zooyork?

Napisane Oct 10, 2011, 8:29 am
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Zoo Yorka dostaniesz u konkurencji z trzycyfrową liczbą w nazwie :>

Napisane Oct 10, 2011, 8:55 am
skate1997

skate1997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate1997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jamie_thomas powiedział(a):
Zoo Yorka dostaniesz u konkurencji z trzycyfrową liczbą w nazwie :>

Czyli...?

Napisane Oct 10, 2011, 9:05 am
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skate1997 powiedział(a):
Można gdzies w polsce dostac koszulki diamond supply co. albo zooyork?

a diamond'a dostaniesz za 3 cyfrową kwotę

Napisane Oct 13, 2011, 10:18 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja