Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Ubrania » Szukam.. / Co to? / Gdzie kup...

Strony: << poprzednia ... 10, 11, 12, 13, 14 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Szukam.. / Co to? / Gdzie kupić..? (ubrania), pytania
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

masz problem ze znalezieniem jakiegoś ciucha lub próbujesz zidentyfikować model? pisz tutaj!

Napisane Aug 24, 2011, 11:18 pm
1adam1

1adam1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1adam1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szukam takiej koszuli jak na tym filmie. Nie koniecznie w tym kolorze ale w takim stylu :)KLIK

Napisane Apr 9, 2012, 9:44 pm Ostatnio edytowane Apr 9, 2012, 9:45 pm przez 1adam1
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przejdź się po lumpach, na pewno coś znajdziesz

Napisane Apr 10, 2012, 2:36 pm
damcios

damcios

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to damcios zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

widzieliście gdzieś fajne bejsbolówki? szukam i nie moge nic znalezc

Napisane Apr 11, 2012, 11:45 pm
Grondir

Grondir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grondir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Yo! Znacie może jakieś firmy ,które produkują skórzane kurtki w ten deseń,bo ta kurtka jest za**bista [url= http://filmjackets.com/forum/viewtopic.php?t=202]LINK[/url]
:P Może ktoś był w stanach i kojarzy?

Napisane Apr 12, 2012, 5:42 pm Ostatnio edytowane Apr 12, 2012, 5:47 pm przez Grondir
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

damcios powiedział(a):
widzieliście gdzieś fajne bejsbolówki? szukam i nie moge nic znalezc

sprawdź bluzę Transmission na ich stronie oficjalnej, ew mnóstwo takich bluz jest na urban city ale jakoś specjalnie śliczne to one nie są

Napisane Apr 12, 2012, 9:26 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Grondir powiedział(a):
Yo! Znacie może jakieś firmy ,które produkują skórzane kurtki w ten deseń,bo ta kurtka jest za**bista [url= http://filmjackets.com/forum/viewtopic.php?t=202]LINK[/url]
:P Może ktoś był w stanach i kojarzy?

Pelle Pelle, Avirex itp.

Napisane Apr 13, 2012, 9:19 am
luxoon

luxoon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to luxoon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elo! Gdzie w Polsce można kupić ubrania marki Young & Reckless

Napisane May 4, 2012, 9:55 pm
panFinger

panFinger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to panFinger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sądzicie o czerwonych rurkach ?

Napisane May 6, 2012, 2:04 pm
luxoon

luxoon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to luxoon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

panFinger powiedział(a):

Jak dla mnie troche pedalskie

Napisane May 6, 2012, 2:09 pm
panFinger

panFinger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to panFinger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

luxoon powiedział(a):
panFinger powiedział(a):

Po czym to wnosisz ?

Napisane May 6, 2012, 3:16 pm
luxoon

luxoon

Member
Wyświetl posty

panFinger powiedział(a):
luxoon powiedział(a):
panFinger powiedział(a):

Po czym to wnosisz ?

Takie moje odczucie ;D Ja osobiście bym sobie takich nie kupił.

Napisane May 6, 2012, 6:39 pm
panFinger

panFinger

Member
Wyświetl posty

luxoon powiedział(a):
panFinger powiedział(a):
luxoon powiedział(a):
panFinger powiedział(a):

Po czym to wnosisz ?

W sumie zależy z czym dobrane. Koleś z włosami na żel, solarka (amator techno) w czerwonych spodniach i obcislej bialej koszulce bedzie wygladal nieco smiesznie, ale jakis t-shirt, trampki koszula w krate i jest ok :)

Napisane May 6, 2012, 9:25 pm
Tymbark1

Tymbark1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tymbark1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

panFinger powiedział(a):
luxoon powiedział(a):
panFinger powiedział(a):
luxoon powiedział(a):
panFinger powiedział(a):

Po czym to wnosisz ?

W sumie zależy z czym dobrane. Koleś z włosami na żel, solarka (amator techno) w czerwonych spodniach i obcislej bialej koszulce bedzie wygladal nieco smiesznie, ale jakis t-shirt, trampki koszula w krate i jest ok :)

Nie jest OK, nie ogarniam tej mody na kolorowe spodnie

Napisane May 6, 2012, 10:10 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

pedalskie to jest jechanie chłopców w dupę, kolorowe spodnie to nie jest moda sprzed 2 miesięcy tylko trend obecny od kilkudziesięciu lat.

Napisane May 6, 2012, 10:38 pm
panFinger

panFinger

Member
Wyświetl posty

jamie_thomas powiedział(a):
pedalskie to jest jechanie chłopców w dupę, kolorowe spodnie to nie jest moda sprzed 2 miesięcy tylko trend obecny od kilkudziesięciu lat.

zresztą kto patrzy na to co jest "modne". każdy ubiera to co mu się podoba i w czym dobrze się czuje.

Napisane May 6, 2012, 10:41 pm
Strony: << poprzednia ... 10, 11, 12, 13, 14 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja