Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Ubrania » Szukam.. / Co to? / Gdzie kup...

Strony: << poprzednia ... 11, 12, 13, 14, 15 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Szukam.. / Co to? / Gdzie kupić..? (ubrania), pytania
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

masz problem ze znalezieniem jakiegoś ciucha lub próbujesz zidentyfikować model? pisz tutaj!

Napisane Aug 24, 2011, 11:18 pm
luxoon

luxoon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to luxoon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

panFinger powiedział(a):
luxoon powiedział(a):
panFinger powiedział(a):
luxoon powiedział(a):
panFinger powiedział(a):
Co sądzicie o czerwonych rurkach ?

Jak dla mnie troche pedalskie

Po czym to wnosisz ?

Takie moje odczucie ;D Ja osobiście bym sobie takich nie kupił.

W sumie zależy z czym dobrane. Koleś z włosami na żel, solarka (amator techno) w czerwonych spodniach i obcislej bialej koszulce bedzie wygladal nieco smiesznie, ale jakis t-shirt, trampki koszula w krate i jest ok :)

To znaczy oczywiście inne odczucie jak widze takich ludzi. Każdy co lubi

Napisane May 7, 2012, 3:50 pm
1adam1

1adam1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1adam1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szukam spodni, a mianowicie Etnies Fender Mute Math. Najwygodniejsze spodnie w jakich chodziłem i chciałem kupić je ponownie,a nigdzie nie mogę znaleźć.

foto:
http://img2.cokupicstatic.pl/c_big1984772.jpg

Napisane May 12, 2012, 1:01 am
crix0u

crix0u

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crix0u zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szukam koszuli w tym stylu http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/s720x720/156503_476066585740553_330515000295713_2027893_1591664407_n.jpg proszę o szybką odpowiedź

Napisane May 15, 2012, 3:51 pm
proskejter

proskejter

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to proskejter zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiecie, gdzie taką bluze dostane za troche mniejsze pieniądze ? Albo chociaż pod jakimi hasłami szukać w internecie ( próbowalem kilka, lecz bezskutecznie)
http://www.transfer-snowboard.pl/992-2004-large/bluza-z-kapturem-dc-paul-ba9.jpg

Napisane May 15, 2012, 8:58 pm
barmac11

barmac11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barmac11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakieś varsity z kapturem

Napisane May 15, 2012, 9:50 pm
DominiQ96

DominiQ96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DominiQ96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dokładnie, szukaj pod hasłem Varsity

Napisane May 16, 2012, 9:19 am
proskejter

proskejter

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to proskejter zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzieki chlopaki. Macie u mnie + ; )

Napisane May 16, 2012, 9:03 pm
DominiQ96

DominiQ96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DominiQ96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spoko. A znalazłeś ta bluzę? Z ciekawości, ile taka bluza kosztuje?

Napisane May 17, 2012, 2:43 pm
Szpachu

Szpachu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szpachu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://static-2.su pers kle p.pl/128160/512411/l/spodnie_emerica_selma_denim_vintage_wash.jpg - usuncie spacje

Gdzie dostanę takie spodnie w miarę normalnej cenie?

Napisane Jun 3, 2012, 12:11 am Ostatnio edytowane Jun 3, 2012, 12:15 am przez Szpachu
wul

wul

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wul zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

orson91 powiedział(a):
Kup sobie takie, to luźne nie będą:
http://4.bp.blogspot.com/_whqr9-cnxmM/SSSITcyY_vI/AAAAAAAAANQ/dMVXrqR-cyw/s400/slimfit_jeans.jpg

ahahahahahah :)

Gdzie kupie spodenki krótkie szorty bojówki takie najlepiej brązowe / khaki z kieszeniami podobają mi się takie ale nigdzie takich już nie widzę

Napisane Jun 3, 2012, 7:05 am
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wul powiedział(a):

Gdzie kupie spodenki krótkie szorty bojówki takie najlepiej brązowe / khaki z kieszeniami podobają mi się takie ale nigdzie takich już nie widzę

Takie?

Napisane Jun 5, 2012, 1:12 pm
wul

wul

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wul zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o takie tylko wolalbym tansze tak do 100 gdzies max z przesylka :/ ale dzieki :D 

Napisane Jun 5, 2012, 7:40 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wul powiedział(a):
o takie tylko wolalbym tansze tak do 100 gdzies max z przesylka :/ ale dzieki :D 

może TO?

Napisane Jun 9, 2012, 7:56 pm
CZK

CZK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CZK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Poszukuję koszuli, takiej jak zakłada ten koleś w czterdziestej sekundzie filmiku. Gdybyście podali chociaż nazwę tego typu ciucha, to byłbym baaaaaardzo wdzięczny...  :)

Klik

Napisane Jul 1, 2012, 6:09 pm Ostatnio edytowane Jul 1, 2012, 6:09 pm przez CZK
MlodyFlp

MlodyFlp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MlodyFlp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurtka
Wie ktoś może czy dostanę na jakiejś polskiej stronie taka kurtkę ? ^^)

Napisane Jul 19, 2012, 12:54 pm
Strony: << poprzednia ... 11, 12, 13, 14, 15 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja