Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Ubrania » Szukam.. / Co to? / Gdzie kup...

Strony: << poprzednia ... 12, 13, 14, 15, 16 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Szukam.. / Co to? / Gdzie kupić..? (ubrania), pytania
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

masz problem ze znalezieniem jakiegoś ciucha lub próbujesz zidentyfikować model? pisz tutaj!

Napisane Aug 24, 2011, 11:18 pm
czarny915

czarny915

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czarny915 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Poszukiwana kurtka/bluza ze zdjecia:

http://img705.imageshack.us/img705/7596/kurtala.jpg

Mile widziana firma i model ;]

edit/ Każda durna odpowiedz na ten post będzie karana. (master9017)

Napisane Aug 26, 2012, 3:08 am Ostatnio edytowane Aug 27, 2012, 11:18 pm przez master9017
MoOre

MoOre

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MoOre zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szukam kurtki/ciepłej bluzy podobnej do tej ze zdjęcia cena nie gra roli bo mam na nią za dużo zajawkę
http://img841.imageshack.us/img841/6144/dddddsu.png

Napisane Sep 1, 2012, 1:55 am Ostatnio edytowane Sep 1, 2012, 1:56 am przez MoOre
margera110

margera110

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to margera110 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam identyczna bluze, moze nawet na sprzedaż

Napisane Sep 10, 2012, 6:30 pm
ubidragon

ubidragon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ubidragon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam. Zarejestrowałem się na forum z nadzieją, że uzyskam pomoc.
Mianowicie szukam takiego stroju jak na obrazku http://images4.fanpop.com/image/photos/17100000/Meet-Brittany-alvin-and-the-chipmunks-2-17154693-600-825.jpg

może być na części z różnych stron, byle było jak najbardziej podobne. Ewentualnie jak ktoś zna inne forum które może pomóc, też będę wdzięczny. Z góry dziękuje.

Napisane Oct 9, 2012, 11:02 pm
olek2

olek2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olek2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

stary nie wiem  na choy takie cos czy jestes homo czy nie...ale popatrz po skleppach typu h&m czy new yorker :)

Napisane Oct 10, 2012, 8:13 am
ubidragon

ubidragon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ubidragon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

olek2 ciesz się, że nie dostałeś ode mnie reporta za wyzwiska.
Tu jest poważne forum, nie gimnazjum/podstawówka. Więc nie wyzywamy się od razu od homo bez upewnienia się co do osoby, bo nie napisałem nigdzie że to dla mnie. Już dla ścisłości określę, że to dla dziewczyny. W google wpisałem szukam ubrania i wyskoczyło to forum, więc miałem nadzieje, że będzie trafne.

Napisane Oct 11, 2012, 3:57 pm
iceee

iceee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to iceee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Yo! Szukam podobnej  czarnej bluzy  jak ma cube na zdjęciu ,chodzi o wzory i kolor ,nie o zamek zapinany do końca .Z góry dzięki
LINK

Napisane Oct 28, 2012, 5:56 pm
IWEB

IWEB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to IWEB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdzie kupię oryginalne czapki obey ? W polsce :)

Napisane Nov 13, 2012, 6:55 pm
Globalize

Globalize

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Globalize zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema. Gdzie dostane coś w tym stylu ? http://www.skate-europe.com/common/zdjecia/95571-1.jpg

Chodzi o to żeby wyglądało jak koszula flanelowa ale ma pełnić rolę kurtki zimowej.
Czyli ma być ocieplnane z kapturem i na zamek, wiem ze istnieje coś takiego ale nie wiem gdzie kupić.

Napisane Nov 23, 2012, 3:42 pm
dredziasty

dredziasty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dredziasty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.youtube.com/watch?v=yHzBXTu3Hqw

szukam takiej koszuli jaka ma tu mesajah na sobie, wie ktos co to za model? moze byc zwykla byle by byla w identycznym kolorze bo jest swietna;)

Napisane Nov 26, 2012, 5:12 pm
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://25.media.tumblr.com/tumblr_ltqendLOqE1qkypcmo1_400.jpg
zna ktos cos bardzo zblizonego(czyli taki pikowany bomber w raby), moze byc bardziej "bejsbolowka" :)

Napisane Dec 13, 2012, 1:09 pm
luxoon

luxoon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to luxoon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema.
Szukam bluz z rękawami w innych kolorach niż reszta bluzy. Kto nie zrozumiał, chodzi mi o takie bluzy tylko, że raczej bez żadnych napisów:
KLIK
KLIK
KLIK

Napisane Jan 20, 2013, 5:35 pm
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Generic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Popytam okolicznych gimbów i dam ci znać na PM.

Napisane Jan 25, 2013, 3:54 am
luxoon

luxoon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to luxoon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Generic powiedział(a):
Popytam okolicznych gimbów i dam ci znać na PM.

to do mnie piszesz?

Napisane Jan 25, 2013, 7:53 pm
toamto144

toamto144

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to toamto144 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
to do mnie piszesz?

uderz w stół a nożyce się odezwą.

Napisane Jan 26, 2013, 7:03 pm
Strony: << poprzednia ... 12, 13, 14, 15, 16 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja