Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Ubrania » Szukam.. / Co to? / Gdzie kup...

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Szukam.. / Co to? / Gdzie kupić..? (ubrania), pytania
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

masz problem ze znalezieniem jakiegoś ciucha lub próbujesz zidentyfikować model? pisz tutaj!

Napisane Aug 24, 2011, 11:18 pm
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciastuss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mygas powiedział(a):

Taki sweter coś takiego chodzi mi o to żeby był z cienkiego materiału dosyc i żeby paski były małe bo wszędzie widze takie z większymi. Może ktoś coś podobnego gdzieś widział?

Szukaj w sieciówkach, pełno tego jest.

Napisane Oct 27, 2011, 4:10 pm
BlackFox

BlackFox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackFox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ludzie szukam bejsbolowki w cenie 150-200zl, skorzane rekawy odpadaja. Aha no i pytanie do tych z allegro wie ktos ja fituja i jak z jakoscia ? KLIKANKO

Napisane Oct 28, 2011, 5:33 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W h&m dziś podobne widziałem tylko bodajże nie czerwone a czarne ale czerwonych też się doszukasz. Pozdro

Napisane Oct 28, 2011, 9:21 pm
BlackFox

BlackFox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackFox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a jaka cena, wolalbym czarna nawet

Napisane Oct 28, 2011, 9:25 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cenowo do 150zł w sieciówkach znajdziesz.

Napisane Oct 28, 2011, 9:32 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dawno temu kupiłem podobny w bershce

Napisane Oct 29, 2011, 5:07 pm
skatoseto

skatoseto

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatoseto zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja szkam bluzy cos w stylu tych z Abercrombie and fitch. Maja swietne ciucha ale ceny tez wysokie.

Napisane Oct 31, 2011, 4:01 pm
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciastuss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://25.media.tumblr.com/tumblr_ltnc14Xkul1qab8ldo1_500.jpg
: <

Napisane Oct 31, 2011, 4:24 pm
Darecko

Darecko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Darecko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy ktoś się orientuje gdzie mógłbym dostać takową truckerkę z nervousa?
Strasznie mi na niej zależy a jest to niestety dość stary model, więc może być ciężko.
Stawiam flachę za pomoc w jej odnalezieniu.

http://img543.imageshack.us/img543/1633/728531b.jpg

//////////////////////////////////
Już nieaktualne, udało się znaleźć mą ukochaną  ;)

Napisane Nov 1, 2011, 9:04 pm Ostatnio edytowane Nov 6, 2011, 9:04 pm przez Darecko
crix0u

crix0u

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crix0u zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam!

Szukam bluzy z kapturem zapinanej na guziki, w stylu tej quiksilvera http://www.quiksilver.com/product/index.jsp?productId=11628972&cp=2981776.2978667 ,tylko tańszej, bo ta w przeliczeniu na złotówki kosztuje ponad 300zł. Czy ktoś wie gdzie można coś takiego dostać?

Napisane Nov 4, 2011, 3:51 pm
1adam1

1adam1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1adam1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.5050store.com/images/uploads/Sk8%20mafia%20all%20you%20need%20is%20love%20tee.jpg Można dastać taką gdzieś w PL?  nigdzie nie znalazłem, a strasznie sie jaram.

Napisane Nov 4, 2011, 5:05 pm
skatoseto

skatoseto

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatoseto zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

crix0u powiedział(a):
Witam!

Szukam bluzy z kapturem zapinanej na guziki, w stylu tej quiksilvera http://www.quiksilver.com/product/index.jsp?productId=11628972&cp=2981776.2978667 ,tylko tańszej, bo ta w przeliczeniu na złotówki kosztuje ponad 300zł. Czy ktoś wie gdzie można coś takiego dostać?

Wiesz co mi ostatnio podeslali  cos takiego wiec moze tez troche poczekasz i tam cos wtedy wyczaisz. Wiesz zawsze to troche taniej

Napisane Nov 4, 2011, 5:30 pm
viruson

viruson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to viruson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ciezko dostać sk8mafie w polsce

Napisane Nov 5, 2011, 11:25 am
banial

banial

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to banial zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szukam spodni carrot fit (takich max 200 zł) szukałem i znalazłem tylko z humor na allegro w małych rozmiarach do 30.. najlepiej żeby to były jeansy 

Napisane Nov 11, 2011, 2:39 pm
sarla

sarla

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sarla zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam :)
Jestem tutaj nowa,więc za błędy przepraszam z góry i proszę o korektę jakby coś ;)

Czy we Wrocku kupię gdzieś dresy firmy Endorfina ?

Chodzi mi o takie : http://sklep.endorfinajeans.com/product-pol-1566-spodnie-outline-black.html   

A jeśli nie firmy Endorfina,to taki model (krój),gdzie kupię we Wro ?

Napisane Nov 11, 2011, 5:23 pm
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja