Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Ubrania » Szukam.. / Co to? / Gdzie kup...

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Szukam.. / Co to? / Gdzie kupić..? (ubrania), pytania
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

masz problem ze znalezieniem jakiegoś ciucha lub próbujesz zidentyfikować model? pisz tutaj!

Napisane Aug 24, 2011, 11:18 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kupisz w jakimkolwiek sklepie internetowym typu Urban City i to dużo taniej.

Napisane Nov 11, 2011, 11:03 pm
grzyb666

grzyb666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grzyb666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema!
Musicie mi pomóc odnaleźć kurtkę ze zdjęcia... nigdzie nie mogę jej znaleźć i nie wiem jakiej jest firmy...

jeśli ktoś ma jakieś informacje na temat tej kurtki to błagam o napisanie jakiejś info.
Z góry dzięki !
foto

edit:
przeszukałem bardzo wiele sklepów i całe allegro

ta kurtka przypomina mi trochę Burton Ante Up Puffy. co o tym myslicie??

Napisane Nov 21, 2011, 7:21 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem jakie podobieństwo widzisz w tej kurtce, którą zaproponowałeś.

Już prędzej Burton Deerfield ale nie ma takiego zestawienia kolorów.
KLIK
Chyba, że ten popiel w rzeczywistości jest taki jasny jak ten na foto. Ale kolor naszywki na kieszonce się nie zgadza :)

A chyba najlepiej byś zrobił gdybyś napisał do SS pytanie. W końcu to ich banner.

EDIT: No i to chyba jest ta kurtka którą podałem bo nawet widać, że obie mają odpinane rękawy :)

Napisane Nov 21, 2011, 8:02 pm Ostatnio edytowane Nov 21, 2011, 8:06 pm przez Wojtass
BAM96

BAM96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BAM96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.deskorolka.com/data/gfx/pictures/large/7/0/1107_5.jpg

Te spodenki sa materialowe, czy jeansowe?

Napisane Nov 22, 2011, 10:18 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może być jeans. Teraz na wszystko co tkane z widoczną strukturą mówi się jeans ;)

Napisane Nov 22, 2011, 10:30 pm
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciastuss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/377254_265358543511168_118835658163458_700430_2049244240_n.jpg
Brać?

Napisane Nov 26, 2011, 10:52 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Kozak szlafroczek! Bier!

Napisane Nov 26, 2011, 11:01 pm
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciastuss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na wyjścia do ludzi.

Napisane Nov 26, 2011, 11:06 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Misbehave??

Zależy za ile bo tak to pytanie bez sensu

Napisane Nov 26, 2011, 11:08 pm Ostatnio edytowane Nov 26, 2011, 11:08 pm przez Mygas
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Mygas powiedział(a):
Misbehave??

Tak jest, 160 zł

Napisane Nov 26, 2011, 11:09 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ciastuss powiedział(a):
Mygas powiedział(a):
Misbehave??

Tak jest, 160 zł

A to ma służyć jako kurtka bluza bo nie czaje.

Napisane Nov 26, 2011, 11:10 pm
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

To jeeest bluza!

Napisane Nov 26, 2011, 11:11 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Nie bierz!!

Napisane Nov 26, 2011, 11:12 pm
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Na zimę w sam raz, kwestia też jak kto się ubiera i jak całościowo będzie wyglądało.

Napisane Nov 26, 2011, 11:17 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Szczerze mówiąc to seryjnie przypomina mi to szlafrok z wielu względów. Ten sznurek, białe mankiety, krój. Nie bardzo widzę to jako bluza na zimę "pod coś".

Napisane Nov 26, 2011, 11:24 pm
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja