Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Ubrania » Szukam.. / Co to? / Gdzie kup...

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Szukam.. / Co to? / Gdzie kupić..? (ubrania), pytania
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

masz problem ze znalezieniem jakiegoś ciucha lub próbujesz zidentyfikować model? pisz tutaj!

Napisane Aug 24, 2011, 11:18 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardzo fajna jest ta nowa kolekcja MSBHV, śmiem twierdzić, że ich najlepsza.. może oddzielny temacik dla tej marki by się przydał? :> ciastuss, skonstruujesz w wolnej chwili, jako reprezentantka klientelii? ;)

Napisane Nov 27, 2011, 4:56 pm
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciastuss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chyba słabo tam będzie szło, no ale mogę działać :)
edit:
poszłooo
http://forum.andegrand.pl/index.php?a=topic&t=59483

Napisane Nov 27, 2011, 5:58 pm Ostatnio edytowane Nov 27, 2011, 6:29 pm przez ciastuss
Szpachu

Szpachu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szpachu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wie ktoś, gdzie dostanę bluzę? Szukałem i nigdzie na ma.

Napisane Nov 28, 2011, 6:49 pm
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moze to prozaiczne pytanie ale szukam czarnej flaneli w czerwona kratke (nie na odwrot). nie za milion zlotych rzecz jasna.
http://www.miniramp.pl/data/gfx/pictures/large/5/9/1195_1.jpg
cos w ten desen

Napisane Dec 6, 2011, 6:57 pm Ostatnio edytowane Dec 6, 2011, 6:57 pm przez portfelik
Psychoo

Psychoo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Psychoo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Poszukuję takiej koszulki. Może wie ktoś gdzie taką dostanę ?
http://p.alejka.pl/i2/p_new/17/44/garnitur-meski-t-shirt_0_b.jpg

Napisane Dec 7, 2011, 3:05 pm
Szpachu

Szpachu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szpachu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdzie dostanę czerwone, niebieskie lub fioletowe rurki w rozsądnej cenie?

Napisane Dec 8, 2011, 7:21 pm
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciastuss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://24.media.tumblr.com/tumblr_ltfnaudhTz1ql5dzno1_500.jpg

Napisane Dec 12, 2011, 8:53 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ronnie Fieg x Asics Gel-Lyte III - Salmon Toe

szykuj troche kasy :D

ps. szukaj na ebay'u

@mygas  dla mnie są  bardzo dobre :D ale wiadomo gusta

Napisane Dec 12, 2011, 9:01 pm Ostatnio edytowane Dec 13, 2011, 10:33 am przez zigmae
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Pieprzony ebay!

Napisane Dec 12, 2011, 9:15 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak masz wolnego tysiaka to i ebay nie straszny ;). W sumie to najgorsze wydanie Ronnie Fieg X Asics jak dla mnie.

Napisane Dec 12, 2011, 10:05 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Visvim Varsity
Ajjjj żeby to było dostępne gdzieś :(

Napisane Dec 15, 2011, 10:07 pm
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Pierwsza najlepsza, fajne, fajne, ale cena też miażdży ..

Napisane Dec 15, 2011, 10:16 pm
tomekas

tomekas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomekas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdzie dostanę jakąś skejciochową bluzę bez kaptura w czarno-czerwone pasy?

Napisane Dec 16, 2011, 2:37 pm
Casioner

Casioner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Casioner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pewnie nie ten temat, no ale cóż, więc mam takie oto pytanie (mój mózg jest zbyt mały aby samemu się w tym połapać:D): zamiarem mym jest aby zakupić tę przepiękną bluzę: Bluza DC aczkolwiek zastanawia mnie czy nie będzie za mała (dostępny wyłącznie rozmiar - M). Prosiłbym o odpowiedź dla blondyna! :P Aby sprawę Wam ułatwić podam swoje wymiary: 177cm 63kg. Z góry dziękuję za odpowiedź. :)

Napisane Dec 21, 2011, 11:13 pm Ostatnio edytowane Dec 21, 2011, 11:15 pm przez Casioner
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli wymiary są dobre, to będzie pasować. Przy 183cm 78cm bluzy, o ile mierzone jest od wszycia kaptura po plecach, jest akurat z długością i na pewno nie będzie za krótka.

Napisane Dec 22, 2011, 12:18 am
Casioner

Casioner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Casioner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Okey, jeszcze raz dziękuję za pomoc. :)

Napisane Dec 22, 2011, 10:02 pm
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FSM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie będzie za duża, będziesz wyglądał jak w worku, szczególnie z taką wagą, ja mam 183 cm i nie wiem czy bym wziął bluze o długości 78 cm

Napisane Dec 25, 2011, 11:52 am
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To już zależy od bluzy i tego, co do niej założysz. Wiadomo, że do rurek i ogólnie czegoś węższego będzie efekt jak ze zdjęcia. Poza tym ściągacz na dole musi być dobry, bo inaczej też będzie efekt jak na zdjęciu.

Napisane Dec 25, 2011, 12:26 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FSM powiedział(a):
dla mnie będzie za duża, będziesz wyglądał jak w worku, szczególnie z taką wagą, ja mam 183 cm i nie wiem czy bym wziął bluze o długości 78 cm

Jest długa bo to linia snowboardowa czyli dłuższy krój aby zakrywał tyłek.
Mka będzie dobra.

Napisane Dec 25, 2011, 2:23 pm
Jezior7777

Jezior7777

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jezior7777 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.faslook.pl/media/cache/55/6d/556df6eb3c11ef763873d7c0af727087.jpg gdzie znajdę coś w tym stylu żeby miały taki ściągacz na nogawce? pomożecie?

Napisane Dec 28, 2011, 1:36 am
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja