Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » Szukam.. / Co to? / Gdzie kup...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Szukam.. / Co to? / Gdzie kupić..? (buty), pytania
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiesz, gdzie znaleźć dane kicksy? a może nie rozpoznajesz modelu? forumowicze chętnie pomogą i doradzą!

Napisane Aug 24, 2011, 11:19 pm
kozaczyk1

kozaczyk1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozaczyk1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Poszukuję butów za kostkę Nike SB. pomożecie >?
Ulubiony kolor : fiolet , turkus
rozmiar : 44
Budżet : 170zł z kosztami przesyłki

z góry dzięki ^^

Napisane Aug 25, 2011, 8:40 am
barmac11

barmac11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barmac11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

są już w Polsce do dostania nike bruin binary blue&ginger?

Napisane Aug 26, 2011, 11:14 pm
papryka7

papryka7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to papryka7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chce kupić jakieś trampeczki za kostke wytrzymałe a nie szmaty :}  nr wkładki 28.5 :} Cena do 100 zł (Tylko nie czerwone hehe ) ;]

Napisane Sep 2, 2011, 9:13 am
kip3rek

kip3rek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kip3rek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak trampki to converse poszukaj jakies uzywki

Napisane Sep 2, 2011, 4:04 pm
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArTiK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kip3rek powiedział(a):

jeden uj z tymi conversami rozwalaja sie szybko .
Ja mam trampki czarne HeavyDuty za 70 dych i są świetne :D

Napisane Sep 2, 2011, 4:11 pm
kip3rek

kip3rek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kip3rek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w tym miejscu znajdowała się autoreklama związana ze sprzedażą butów (zapraszamy do Giełdy)

Napisane Sep 3, 2011, 10:52 pm Ostatnio edytowane Sep 3, 2011, 11:10 pm przez jamie_thomas
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ArTiK powiedział(a):
kip3rek powiedział(a):

jeden uj z tymi conversami rozwalaja sie szybko .
Ja mam trampki czarne HeavyDuty za 70 dych i są świetne :D

co Ty gadasz ? conversy kupiłem sobie kiedyś w conversie w 2007 roku chyba. do dzis się wszystko trzyma choć koszę w nich trawe tylko teraz ... podeszwa mocno wytarta ale nic sie nie rozwaliło. 2 lata intensywnego noszenia a trzymały się bardzo spoko!

Napisane Sep 4, 2011, 9:21 pm
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArTiK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To gratulacje ! Mojemu kumplowi rozwalily sie po 1 miesiącu fakt były mocno katowane dzien w dzień . Koleżance odkleila sie podeszwa po roku . Poco wydawać 200 zł na trampki ?! Jeżeli w tym czasie mogę mieć 3 pary innych np HD po 7 dych są świetne . Wg conversy nosi sie dla lansu ( nie wszyscy ) lecz większość :( może sie mylę nie wiem ?

Pokój !

Napisane Sep 4, 2011, 10:01 pm
czarnuszo

czarnuszo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czarnuszo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Te Butki są na zime, ciepłe i milusie, czy futro jet tak o a są zwykłe?

Napisane Sep 6, 2011, 4:18 pm
skrzattek

skrzattek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skrzattek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemka, mam pytanie. Wiecie może gdzie można znaleźć buty Vans all weather (tylko nie te wysokie)? Obojętnie czy polski czy zagraniczny sklep. Z  góry dzięki za info. Pytam, bo sam nie mogę znaleźć.

Napisane Sep 8, 2011, 10:52 pm
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z tego co widze to narazie sa same pytania bez odpowiedzi, ale sprobuje.

poszukuje butkow Adidas Honey Hook:
http://www.afew-store.com/bilder/produkte/normal/Adidas-Honey-Hook-W-Wheat.jpg
rozmiar 40

Napisane Sep 9, 2011, 2:59 pm
papryka7

papryka7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to papryka7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema. szukam butków Trekingowych , nieprzemakalnych (taki miodowy kolor) do 200 zl

Napisane Sep 19, 2011, 8:21 pm Ostatnio edytowane Sep 19, 2011, 8:22 pm przez papryka7
Singone

Singone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Singone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://allegro.pl/sezon-2011-kappa-bright-mid-miodowe-r-45-i1821545758.html
co sądzicie nie mam kasy na buty zimowe zbyt wiele więc szukam czegoś koło stówki.

Napisane Sep 19, 2011, 8:26 pm
komri12

komri12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to komri12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co sądzicie o butach lando dobre ?i jakie jeszcze tanie buty na deske a jezeli chodzi o poziom jazdy to jestem na poziomie 3,6 flipa , hardflipa

Napisane Sep 21, 2011, 1:02 pm
Rzulfik

Rzulfik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rzulfik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Raczej wątpie żeby ktoś opd. no ale :
Szukam butów Circy o takich :
CIRCA !

JAK KTOŚ MOŻE TO NIECH ZNAJDZIE JAKKOLWIEK ROZMIAR CENA ITP !

Napisane Sep 21, 2011, 8:44 pm
kip3rek

kip3rek

Member
Wyświetl posty

proszeprosze

Napisane Sep 28, 2011, 10:19 pm Ostatnio edytowane Sep 28, 2011, 10:19 pm przez kip3rek
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Jak ktos w Polsce  ( w sklepie nie od allegrowiczow ) znajdzie mi trampki
Conversy z wizerunkiem Jimiego Hendrixa , Kurta Cobaina lub Jima Morrisona to bede mu dłużny :*

Napisane Sep 29, 2011, 10:12 pm
wanja

wanja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wanja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wie ktos moze gdzie moge znalesc buty NEW BALANCE w Lublinie albo okolicach, szukalem ale ciezko mi znalesc kogos kto ma skoki tego producenta. mam na mysli sklep stacjonarny.
??

Napisane Oct 2, 2011, 7:13 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wczoraj w Must Be The Music  podczas obrad przy wyborze 28 półfinalistów Łozo miał na sobie szarą bejsbolówkę z białymi rękawami. Wie ktoś co to za firma/ gdzie kupić?

Napisane Oct 3, 2011, 2:13 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja