Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » Szukam.. / Co to? / Gdzie kup...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Szukam.. / Co to? / Gdzie kupić..? (buty), pytania
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiesz, gdzie znaleźć dane kicksy? a może nie rozpoznajesz modelu? forumowicze chętnie pomogą i doradzą!

Napisane Aug 24, 2011, 11:19 pm
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArTiK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtass powiedział(a):
Wczoraj w Must Be The Music  podczas obrad przy wyborze 28 półfinalistów Łozo miał na sobie szarą bejsbolówkę z białymi rękawami. Wie ktoś co to za firma/ gdzie kupić?

H&M

Napisane Oct 3, 2011, 3:31 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ArTiK powiedział(a):
Wojtass powiedział(a):
Wczoraj w Must Be The Music  podczas obrad przy wyborze 28 półfinalistów Łozo miał na sobie szarą bejsbolówkę z białymi rękawami. Wie ktoś co to za firma/ gdzie kupić?

H&M

W necie nic nie widzę co by wyglądało jak ten model.

Napisane Oct 3, 2011, 6:57 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wojtass jakieś foto ?  bo nie oglądam takich rzeczy :D

Napisane Oct 3, 2011, 7:16 pm Ostatnio edytowane Oct 3, 2011, 7:17 pm przez zigmae
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KLIK
KLIK

Napisane Oct 3, 2011, 7:25 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie pamiętasz, jakie tam były dokładniej literki na klacie?

Napisane Oct 3, 2011, 7:39 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

WJ z tego co widzę.
Możliwe, że to coś na zamówienie, bo do inicjałów mu pasują.

Napisane Oct 3, 2011, 7:50 pm
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArTiK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtass powiedział(a):
ArTiK powiedział(a):
Wojtass powiedział(a):

H&M

W necie nic nie widzę co by wyglądało jak ten model.

Dziewczyny w mOjej gimbazie sie tak tym jarają i każda ma to z HM :O

Napisane Oct 3, 2011, 9:43 pm
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciastuss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

orson91 powiedział(a):
WJ z tego co widzę.
Możliwe, że to coś na zamówienie, bo do inicjałów mu pasują.

Łozo często chodzi w ciuszkach od lasek z Misbhv, m.in w bejsbolówkach i chyba robiły mu tą na zamówienie.

Napisane Oct 3, 2011, 10:48 pm
gural1234

gural1234

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gural1234 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szukam takich bucików jak ten koleś co zaczyna tańczyć w 1:18

Napisane Oct 9, 2011, 1:03 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to są jedne z adidasów Jeremiego Scotta, na allegro powinny być

Napisane Oct 9, 2011, 1:25 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Scotty na Allegro to fejki, a te w filmiku to Adidas Attitude XL

Napisane Oct 9, 2011, 10:17 pm
swiezakLDZ

swiezakLDZ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiezakLDZ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zna ktoś nazwę tych butów,które nosi House?Widać w 0:35sek.Pozdrawiam

EDIT:dałem link bo coś się wali i nie mogę wrzucić filmiku

Poprawiłem ;)/master

Napisane Oct 14, 2011, 10:17 pm Ostatnio edytowane Oct 14, 2011, 11:10 pm przez master9017
BAM96

BAM96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BAM96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szukam

http://www.google.pl/imgres?q=es+accel+hi&um=1&hl=pl&safe=off&client=opera&hs=kFV&sa=N&rls=pl&channel=suggest&biw=1362&bih=656&tbm=isch&tbnid=7xBKtH1q68UyCM:&imgrefurl=http://esaccelshoes.let-me-play.com/es-accel-shoes-es-footwear-mens-es-footwear-accel-tt-hi-skate-shoes-7-blackred/&docid=1DFZ2yXTMNaZ7M&imgurl=http://ecx.images-amazon.com/images/I/31vFX5Ydi2L.jpg&w=400&h=300&ei=vOnHTuiTMtCa-gbmz8Q9&zoom=1

Pomożecie Obywatele? Rozmiar 42/43.

Napisane Nov 19, 2011, 6:47 pm Ostatnio edytowane Nov 19, 2011, 6:53 pm przez BAM96
Rafau1102

Rafau1102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rafau1102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co to za model ? zakupione w sklepie w irlandii
[img]null[/img][url=http://img06.allegroimg.pl/photos/oryginal/19/33/41/71/1933417169_1][/url]

Napisane Nov 20, 2011, 2:33 pm
chik705

chik705

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chik705 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Poszukuje butów do około 200 zł ;) rozmiar jbc. 41 , 41,5 ... Ogólnie lubie w miare proste kroje , ale wszystko rozwaze  , oczywiscie chodzi mi o "skejty" tak jak to wiele osob mowi -.-

Napisane Nov 27, 2011, 1:48 am
Mentos999

Mentos999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mentos999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szukam Native Fitzsimmons 9.5us 27.5cm. Kolorystyka jakaś ciemniejsza. W miarę tanio.

Napisane Nov 27, 2011, 3:13 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mentos999 powiedział(a):
Szukam Native Fitzsimmons 9.5us 27.5cm. Kolorystyka jakaś ciemniejsza. W miarę tanio.

trzeba było wbijać do tk maxxu gdzie stały po 170 zł.

Z tego co wiem to Native mają poje**aną rozmiarówke więc sprawdzaj dokładnie bo słyszałem że jak masz 27.5 to 27 będzie ok ale czy tak jet to nie wiem dokładnie

Napisane Nov 27, 2011, 7:33 pm Ostatnio edytowane Nov 27, 2011, 7:37 pm przez Mygas
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

native nie mają  połówek 

Napisane Nov 27, 2011, 8:10 pm
Basileus

Basileus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Basileus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Heja, przyczaiłem niedawno w autobusie ziomka, który miał wysokie sneakersy bardzo podobne w stylu do tych:
http://www.csneaker.com/wp-content/uploads/2010/06/16/Burberry-Check-leather-high-top-trainers.jpg

Różnica taka, że były całe z brązowej skóry. Nie widziałem na nich widocznego loga firmy i teraz pluję sobie w brodę, że nie spytałem kolesia co to za lacze.

Napisane Jan 1, 2012, 11:16 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

tego typu buty robią marki Clae, Pointers, Alife czy chociażby Gravis, miłego szukania ;)

Napisane Jan 2, 2012, 11:38 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja