Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » gry on-line

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
gry on-line, gry
bikos

bikos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bikos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

znacie jakiś fajne strony z gierkami on-line bo ja tylko
www.miniclip.com i www.gry.pl

Napisane Dec 31, 2005, 6:48 pm
kempes

kempes

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kempes zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mówcie w jakie gry ONLINE gracie typu : MU , TIBIA lub KAL ! Bo chce sobie w jakąs zagrac ale zadne mi niepodchodza jak narazie !1

Napisane Jan 3, 2006, 10:10 pm
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robo_pl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Otwierasz przeglądarke w Adres wpisujesz www.google.pl a w wyszukiwarce wpisujesz gry online  i cała filozofia ...
Ps wiem ze trudne

Napisane Jan 3, 2006, 10:18 pm
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Robo_pl powiedział(a):
Otwierasz przeglądarke w Adres wpisujesz www.google.pl a w wyszukiwarce wpisujesz gry online  i cała filozofia ...
Ps wiem ze trudne

wiesz Robo..niektórzy nie zostali obdarzeni tak cudowną wspaniałomyślnością aby skorzystać z wyszukiwarki:P:P:sly::P

Napisane Jan 4, 2006, 3:35 pm
kempes

kempes

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kempes zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Robo_pl powiedział(a):
Ps wiem ze trudne

tylko ze wtedy wyskakują jakies takie www.miniclip ,albo radio maryja online !!

Napisane Jan 4, 2006, 8:29 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

www.gry-online.pl czy tam www.gry-online.biz ( preferuje ta strone bo to jest sponsor mojej strony http://thps.gry-online.pl

Napisane Jan 4, 2006, 8:37 pm
emo_1992

emo_1992

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emo_1992 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

www.ogame.pl <---- Super strategia
www.my-fantasy.net <---- taki nawet fajny RPG
www.thecrims.pl <---- w skrócie: rabujesz, sprzedajesz, kradniesz, zabijasz, zarabiasz i sie dobrze bawisz :D!

PeacE!

Napisane Jan 4, 2006, 8:44 pm
GRAFIT

GRAFIT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GRAFIT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ogame.pl-Najlepsza gra w jaką w w życiu grałem :)
streetofrace.com-Druga moja najlepsza gra w życiu :)
Polecam te gry :)

Napisane Jan 4, 2006, 9:14 pm
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robo_pl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kempes powiedział(a):
Robo_pl powiedział(a):
Ps wiem ze trudne

tylko ze wtedy wyskakują jakies takie www.miniclip ,albo radio maryja online !!

Np chcesz poskakac na K-90 do wpisujesz Gry online + skoki narciarskie lub co chesz trudne wiem zgadzam sie z dwoma poprzednikami ogame.pl super gra  uni 16 sojusz Anderman załozyciel Demore..
Ps. Bizzard wiem ze nie kazdy ma to cos na górnej konczynie zwanej łubem

Napisane Jan 4, 2006, 9:40 pm
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeżeli chodzi o prawdziwe gry online - ja grałem w KalOnline - polecam ale nie fanatycznie, gra mnie wciągnęła, nawet nabiłem moim knightem dość wysoki poziom, miałem ancient tiger egg na bardzo wysokim lvlu :) ale co tam, gra mi się szybko znudziła. Poleecam Knight Online albo inne ze stajni www.e-games.com.my -  gram teraz w coś tam fajnego ale nie będę mówił w co, "bo tak i już" :)

Jak coś to zapraszam na pm.

Napisane Jan 4, 2006, 11:00 pm
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

theduke powiedział(a):
Jeżeli chodzi o prawdziwe gry online - ja grałem w KalOnline - polecam ale nie fanatycznie, gra mnie wciągnęła, nawet nabiłem moim knightem dość wysoki poziom, miałem ancient tiger egg na bardzo wysokim lvlu :) ale co tam, gra mi się szybko znudziła. Poleecam Knight Online albo inne ze stajni www.e-games.com.my -  gram teraz w coś tam fajnego ale nie będę mówił w co, "bo tak i już" :)

Jak coś to zapraszam na pm.

ttez grałemw Kala i teraz gram Knighta

Napisane Jan 5, 2006, 5:34 pm
Oni

Oni

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Oni zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli chodzi o gry MMORPG takie jak MU czy TIBIA, to ja polecam Ragnarok Online, lub WOW.

Napisane Sep 2, 2007, 7:53 am
Sk8Przemo

Sk8Przemo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sk8Przemo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oni powiedział(a):
Jeśli chodzi o gry MMORPG takie jak MU czy TIBIA, to ja polecam Ragnarok Online, lub WOW.
lol to platne gry chyba ze grasz na prv serwach. ja polecam stronke onrpg.com tam masz od ch** gier typu mmorpg i nie tylko sa tez mmofpp albo fps xD zycze milego grania xD

Napisane Sep 3, 2007, 6:11 pm
Doodleman

Doodleman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Doodleman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja polecam Gladiatus. W grze wcielamy się walecznego gladiatora tranujemy, walczymy na arenie, kupujemy lubi znajdujemy sprzęt i przyodziewek, wykonujemy też dość ciekawe misje.

link: http://s2.gladiatus.pl/game/c.php?uid=52778

Gra jest o tyle fajna bo występuje tam losowość podobna do Diablo losowe przedmioty i losowe bonusy do przedmiotów, gdy się walczy z silnymi potworkami. Przedmioty które wypadną z silnych kreatur mają jakieś dodatkowe, losowe właściwości. Nie jesteśmy wcale skazani na taką losowość non-stop, w Gladiatus można kupić pyły i proszki które ulepszają nasze przedmioty jak chcemy(dodatkowe obrażenia, obrona, zręczność itp.)

link!!(gorąco polecam) http://s2.gladiatus.pl/game/c.php?uid=52778

Napisane Sep 4, 2007, 9:56 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja polecam te strony Spelle i Gry jeja

Napisane Sep 5, 2007, 7:23 am
dex1492

dex1492

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dex1492 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zajebista gierka to Hero Online w pełni darmowa gierka i zajebista grafika

Napisane Sep 5, 2007, 8:30 am
herki

herki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to herki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gry online :D

najlepszy jest www.ogame.pl

a jesli chodzi o mmorpg online to Wow ! mozna grac i grac i tak Cie ta gra wciagnie ze nawet nie bedziesz wiedzial ze to juz 5 rano :P

PisS

Napisane Sep 5, 2007, 10:08 am
o1luzak

o1luzak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to o1luzak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja polecam strategie http://travian.interia.pl/?uc=plx_58393

Napisane Sep 5, 2007, 1:12 pm
Sk8Przemo

Sk8Przemo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sk8Przemo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

herki powiedział(a):
gry online :D

najlepszy jest www.ogame.pl

a jesli chodzi o mmorpg online to Wow ! mozna grac i grac i tak Cie ta gra wciagnie ze nawet nie bedziesz wiedzial ze to juz 5 rano :P

PisS

masz racie co do WoW ja gram juz z dobre 4 miechy po ok 5-6 h dziennie i jeszcze mi sie to nie znudzilo xD

Napisane Sep 5, 2007, 1:55 pm
Pisaczow92

Pisaczow92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pisaczow92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sk8Przemo powiedział(a):
Oni powiedział(a):
lol to platne gry chyba ze grasz na prv serwach.

No ba że na privach!! Płacenie sie nie opłaca :D
Ja grałem w tibie. Znudziło mi się. Potem sie przerzuciłem na strategie. plemiona.pl cos w stylu o game. Szybko mi się znudzilo...

Dlatego juz nie gram w sieci:P

Napisane Sep 7, 2007, 10:40 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja