Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Techniczne » [BMX] Korba

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[BMX] Korba
jopekfb

jopekfb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jopekfb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mój problem polega na tym że nie mogę odkręcić śruby trzymającej zembatkę z korbą, od tego kręcenia prawie wytarło się wejście na imbus! Co mam zrobić? Z góry dzięki

Napisane Sep 1, 2011, 5:23 pm
menel97

menel97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to menel97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przedłuż sobie rączkę od imbusa np z tylu żabki zazwyczaj jest dziurka wsadz tam imbusa i pójdzie łatwiej

Napisane Sep 1, 2011, 5:41 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zębatkę jak już.

Możliwe, że jest zapieczona, to, co napisał jopekfb to ewentualnośc, gdy nic innego nie pomoże.
Nic na siłę, ewentualnie wszystko młotkiem.

Postaraj się robic czynności w tej kolejności, któraś da radę :

- Pierw zalej to czymś pokroju WD-40 (będzie w domu, spokojnie), odczekaj kilka minut i wtedy zobacz, czy nadal ani rusz.

- Tak, jak kolega wyżej napisał - przedłuż imbus jakąś rurką stalową (aluminium się wygnie), czy jakimś kluczem oczkowym/płaskim.

- Poproś tatę, bądź osiedlowego koksa, żeby zrobił to na siłę.

Po co od razu na siłę imbus i śrubę ukręcac, jak można pierw delikatnie próbowac?

Napisane Sep 1, 2011, 5:55 pm
rswojtek

rswojtek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rswojtek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak jak kolega u góry

Popryskaj WD-40 powinno łatwiej pójść

Napisane Oct 29, 2011, 9:36 am Ostatnio edytowane Oct 29, 2011, 9:38 am przez rswojtek
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skoro wszystko już dawno wyjaśnione to po co piszesz?

Napisane Oct 29, 2011, 11:59 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja